MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DnB digital-eS - comet eye (+2) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DnB digital-eS - comet eye (+2) (/temat-drum-bass-digital-es-comet-eye-2)



digital-eS - comet eye (+2) - digital-es - 20.02.2012

Witam. Daje pierwszy raz do oceny szanownemu gronu mojego tunesika. Bardzo proszę o oceny i opinie! ;) <slucham>

digital-eS - comet eye



digital-eS - ZOMBIE (niko revange) 
Jump Up. Świeżutki na urodziny syna! ;)




digital-eS - ruff stuff
Przedostatnia moja produkcja. Tuneski ze stycznia!



Pozderko i proszę o opinie!

Bardzo proszę o opinie, jak dźwięk, mastering? Jakieś pomysły? Czy się podoba czy nie? <ee>


RE: digital-eS - comet eye, [dnb]ruff stuff, [dnb]ZOMBIE (+2) - xplasm - 21.02.2012

ruff stuff jak już z resztą wiesz bardzo fajnie buja
zombie tam brakuje mi pompujacego basiku i twardszy bit jak dla mnie ale to też już ci mówiłem.
a comet eye to chyba electro więc nie moja dziedzina ale nie czepiam się bo brzmi nieźle.



RE: digital-eS - comet eye, [dnb]ruff stuff, [dnb]ZOMBIE (+2) - Hard3eat - 21.02.2012

2 i 3 traczek bardzo mi się spodobały (:
Energiczne z fajnym beatem :D


RE: digital-eS - comet eye, [dnb]ruff stuff, [dnb]ZOMBIE (+2) - shadowfinder - 21.02.2012

zombie: trochę za długie intro jak dla mnie. Rzeczywiście trochę brakuje powera...trochę mi się kojarzy z oldschool d&b.

Ruff-stuff, jak dla mnie też za mało głebokie...ale to kwestia gustu.

W każdym razie pozdrawiam i życzę powodzenia!


RE: digital-eS - comet eye, [dnb]ruff stuff, [dnb]ZOMBIE (+2) - digital-es - 22.02.2012

Dziękuje shadowfinder za opinie!!!! Zombie cały czasz szlifowane, i właśnie pracuje nad głębią i dynamiką, bo jest za cichy i za płaski. Dzięki!


RE: digital-eS - comet eye, [dnb]ruff stuff, [dnb]ZOMBIE (+2) - sowa - 22.02.2012

zupełnie nie moje klimaty ale ruff ruff mimo to mnie wkręciło... świetny traczek :)


RE: digital-eS - comet eye, [dnb]ruff stuff, [dnb]ZOMBIE (+2) - 8_Four - 22.02.2012

generalnie numery brzmia dobrze.

pierwszy numer:
raczej brzmi jak electro breakbeat co nie znaczy ze jest niefajny buja bardz oprzyjemnie.

reszta mi nie lezy :(

pozdro


RE: digital-eS - comet eye, [dnb]ruff stuff, [dnb]ZOMBIE (+2) - LWD11 - 22.02.2012

Niezłe te tracki, fajnie zaaranżowane, widać pomysłów Ci nie brakuje, miks na moje bidne ucho wpożo, ten ostatni mi najbardziej podszedł, dobra robota tak trzymaj.


RE: digital-eS - comet eye (+2) - NATT_NRS - 25.02.2012

Ogolnie rzecz biorac jestem fanem deepowego brzmienia wiec moze z tad moja ocena...
ale wydaje mi sie ze w kawalkach brakuje dolu... wszystko jest zrobione dosc "Wysoko"

swojego czasu dosc mocno iteresowalem sie BreakBeatem i uwazam ze "comet eye" ma spory potencjal ale brakuje tam zdecydowanie DOŁU :)

co do calosci... brzmi to wszytko spojnie i zgrabnie material pasuje do siebie wiec bylo by z tego ciekawe EP :) Pzdr





RE: digital-eS - comet eye (+2) - Skrzyp - 29.02.2012

Comet Eye- spoczko elektro, brak pierdolnięcia i trochę basior płaski i wąski, ale kompozycyjnie itp jest naprawdę spoko i oldschoolowo.

digital-es - najbardziej mi się podoba, po za nieco sterylnym (mało brudnym dźwiękiem) ale to już myślę, że rzecz gustu po prostu.

Ruff stuff - no brzmieniowo średniawka trochę, brak mocy, trochę jakby na stockowych samplach i bez żadnej obróbki. Pomimo to poprawne i jest w stanie wkręcić.

Tak czy siak produkcje są całkiem całkiem, życzę dalszego rozwoju:)



RE: digital-eS - comet eye (+2) - wzuandwzu - 4.03.2012

Hmm mi dupy nie urwało... Zombie ma w sobie coś, ale myślę że to kwestia tylko basslinu któremu brakuje pazura...

Strasznie źle się czuje w tym klimacie, i nie rozumiem tej muzyki... wybacz

pozdr!!!


RE: digital-eS - comet eye (+2) - Monita★ - 21.03.2012

digital-eS - ZOMBIE (niko revange)

dla mnie zajebisty klimat! strasznie pozytywny! podoba mi się.

digital-eS - ruff stuff

troszkę na jedno kopyto, z minuty na minute nic sie ciekawego nie dzieje.


RE: digital-eS - comet eye (+2) - Toofer - 21.03.2012

Jak jush pisałem gdzieś tam u kogoś tam aranżacja ( choć w tym przypadku wyśmienita ) to nie wszystko,zacznij od brzmienia bo jak na moje ucho to najzwyczajniej w świecie dźwięki w utworach nie graja razem tylko osobno.Jedno jest pewne bawisz się wyśmienicie robiąc muzę a to właśnie o to chodzi.Pozdrawiam