MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
LIQUID Base Covers - Loner in the rain - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: LIQUID Base Covers - Loner in the rain (/temat-liquid-base-covers-loner-in-the-rain)



Base Covers - Loner in the rain - Gabriel - 12.07.2012

Witam wszystkich ponownie! :)

Hmm może wyjdę na cipkę ale napiszę, że ten utwór zawiera bardzo osobiste emocje. Prace nad nim trwały wyjątkowo szybko bo tylko 3-4 dni. ;)
Prosty bassline, melodie,chillout.
Jak już niektórzy wiedzą tytuł nie jest przez przypadek walnięty. ;)



Z góry dzięki za wszystkie komentarze, krytyki itd. Na tym głównie mi zależy.
Mam nadzieję, że wam się spodoba. ;)

Pozdrawiam.


RE: Base Covers - Loner in the rain - F3edo - 12.07.2012

ma to zadatek na dobry kawałek, ale mało rozwinąłeś utwór. Te dwa akordy po jakimś czasie wprowadzają monotonię, ale doceniam pracę bo klimat fajny


RE: Base Covers - Loner in the rain - Condi - 12.07.2012

No break ładnie, mix też całkiem spoko, świetny subbas, gratuluję. Jesteś coraz lepszy.


RE: Base Covers - Loner in the rain - Yes I Am - 12.07.2012

Drumy bardzo fajne... spodobały mi się. No cóż akordy wprowadzają po pewnym czasie swojego rodzaju stan hipnozy... :)...
Nie no ogólnie przyjemna produkcja, ale mało urozmaicona, aczkolwiek cieszy mnie fakt, że linia drumów nie jest ciągle taka sama.


RE: Base Covers - Loner in the rain - Sithani - 13.07.2012

Pisałem Ci już, ale powtórzę - świetny track, tylko trochę nużący ;P


RE: Base Covers - Loner in the rain - piral - 17.07.2012

Ładny track. Trochę monotonny, ale na chill idealny.

Wykonanie: 9/10
Pomysł: 7/10


RE: Base Covers - Loner in the rain - Stiopa - 17.07.2012

Wiecie jak pada dzesz to raczej fajerwerkow sie nie spodziewajcie, wyobrascie sobie wygladanie w deszczowy dzien przez okno, to te dwa akordy w niczym nie beda przeszkadzac. Fajny klimacik, lekki utwor. Mi sie podoba.


RE: Base Covers - Loner in the rain - Gabriel - 18.07.2012

(17.07.2012, 15:17)Stiopa napisał(a): Wiecie jak pada dzesz to raczej fajerwerkow sie nie spodziewajcie, wyobrascie sobie wygladanie w deszczowy dzien przez okno, to te dwa akordy w niczym nie beda przeszkadzac. Fajny klimacik, lekki utwor. Mi sie podoba.

Cóż... przynajmniej jeden zrozumiał. :)


RE: Base Covers - Loner in the rain - xplasm - 18.07.2012

no nie powiem ciekawy ten numer, fakt może troche monotonny taki na zadumę, jednak tam jak wchodzi od 2:24 trochę bym go próbował rozjasnić.


RE: Base Covers - Loner in the rain - Blasi - 18.07.2012

ten sub bas na moich akg k99 bulgocze i męczy - wszystko już chyba powiedzieli powyżej - coś tam starałeś się urozmaicić czasami i mogłeś pójść tą drogą - no ale w sumie drumek ok....co się będę czepiał....może sobie lecieć wieczorkiem.


RE: Base Covers - Loner in the rain - snoozerdj - 23.07.2012

Napewno plus za perke, zbędne bajery odstawiłeś na bok. Wkradła sie monotonia ale w pewnym sensie chyba o to chodziło - no taki chilloucik.


RE: Base Covers - Loner in the rain - Asztemb - 24.07.2012

Emocje... wydaje mi się że to właśnie to czego brakuje u wielu producentów (produkcja jak na taśmie), nie zawsze one pomagają(utwór może wyjść dość zamulający/smutny, chociaż może być na odwrót agresywny i mocny) ale jak zrobisz taki kawałek, w który włożyłeś emocje to robi się lżej, wyjmujesz coś z siebie i wkładasz w produkcję. Co do Twojego kawałka - 2 akordy może monotonne ale to w nich czuć emocje, przynajmniej ja tak wyczuwam. Przyjemnie się słucha. Chill.
9/10 (+ za emocje!)


RE: Base Covers - Loner in the rain - hake - 31.07.2012

Mimo, że celem tego numeru był chill i jakaś melancholia to mógłbyś te 2 chordy bardziej urozmaicić, dodać jakieś dźwięki lub chociaż modulacje.
Świetna robota przy basie i perkusji - uwielbiam tego typu werble :)


RE: Base Covers - Loner in the rain - DamianK - 5.08.2012

Fakt melodia trochę nudnawa, ale na spokojną deszczową niedziele idealnie jak znalazł, podoba mi się, że ludzi nawet w muzyce elektronicznej potrafią zawrzeć swoje emocje, o to chodzi!


RE: Base Covers - Loner in the rain - PaulAtrocity - 7.08.2012

Nutka dobra, wręcz świetna ;)

Ja daję 10/10 i czekam na kolejne kawałki <v>


RE: Base Covers - Loner in the rain - Monita★ - 13.08.2012

nie muszę pisać że lubię Twoje produkcje, i za każdym razem liczę na to że będzie jeszcze lepiej niż poprzednio, póki co mnie nie zawiodłeś :) love it