MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DnB Xplasm - Paradoxical sleep - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DnB Xplasm - Paradoxical sleep (/temat-drum-bass-xplasm-paradoxical-sleep)



Xplasm - Paradoxical sleep - xplasm - 14.07.2012

trochę ciężki chyba no ale...


Dostępny TUTAJ


RE: Xplasm - Paradoxical sleep - Gabriel - 14.07.2012

No ale ludziom się podoba! xD Niesamowity klimat ma ten motyw. Jestem pod wielkim wrażeniem tego projektu oraz czekam na całość z niecierpliwością. :)

P.S.
Nie zjeb tego :D:D:D


RE: Xplasm - Paradoxical sleep - xplasm - 14.07.2012

ogólnie jest już w całości, to tylko demówka, ale czekam na opinie, żeby ewentualnie w pełnej wersji cos poprawić.
Dzięki za feedback :) pozdro


RE: Xplasm - Paradoxical sleep - MaxR - 14.07.2012

Na Drumie and bejsie zbytnio się nie znam, ale na moje ucho wszystko fajnie gra :) Faktycznie intro robi wrażenie :) Pozdro


RE: Xplasm - Paradoxical sleep - Estrax - 14.07.2012

Przydałoby się jeszcze bardziej połamać bit. Basu praktycznie nie czuć, postaraj się wzmocnić dół. Dobry, masywny klimat. Jest to już dobra podstawa pod konkretny track, lecz postaraj się go w pełnej wersji nieco urozmaicić.


RE: Xplasm - Paradoxical sleep - xplasm - 15.07.2012

(14.07.2012, 20:07)Estrax napisał(a): Basu praktycznie nie czuć, postaraj się wzmocnić dół.

hmmm no troche zbiłeś mnie z tropu tym basem, akurat częstotliwość suba na analizatorze jest najwyższa ze wszystkich innych dźwieków i prawie dobija do belki


RE: Xplasm - Paradoxical sleep - pika - 15.07.2012

Dół jest elegancki :) stopka fajnie schodzi sie z subem :) Lecz zeby te pasmo odwtworzyc gdzie peakuje stopa i sub czyli 50 hz :) trzeba mocnych głosników :) moze dlatego Estrax nie czuł jak sub masuje. Gdybys subem zszedł z G na FIs to też juz bym nic nie slyszał :D ale na imprezie pewnie by łupało niesamowicie ;)
Ogólnie jestem zachwycony szerokością panoramą jak zwykle :D zajebisty jest ten midrange :)


RE: Xplasm - Paradoxical sleep - F3edo - 15.07.2012

Co fakt to fakt, Xplasm technicznie kosi ;)


RE: Xplasm - Paradoxical sleep - mr.pixx - 16.07.2012

kompletna miazga :) to co najlepsze w dnb- dziwne dzwieki,odgłosy i przejścia, twarda i szybka perka, tnące synthy i głos nawiedzonej kobiety mowiacej ze jest mieczem :D


RE: Xplasm - Paradoxical sleep - Yes I Am - 16.07.2012

Miazga... bardzo dobrze się tego słucha. Kurczę muszę iść na jakiś balet DnB...
Chciałbym usłyszeć od ciebie jakąś pioseneczkę wesołą :) ja wiem Nyan cat :D


RE: Xplasm - Paradoxical sleep - xplasm - 16.07.2012

(16.07.2012, 8:52)Yes I Am napisał(a): Chciałbym usłyszeć od ciebie jakąś pioseneczkę wesołą :) ja wiem Nyan cat :D
hahaha no nie wiem, wszystko zależy od weny i pomysłu jaki mi przyjdzie ale nie wykluczam bo fajnie by było zmieszać coś takiego :D. Też chodzi mi po łbie zmieszać jakieś dźwięki 8 bitowe z commodore, atari etc. no ale to się zobaczy.




RE: Xplasm - Paradoxical sleep - mr.pixx - 16.07.2012

no to xplasm czekamy :D


RE: Xplasm - Paradoxical sleep - piral - 17.07.2012

20 i nie ma mowy, że miałoby być inaczej.

Wykonanie: 10/10
Pomysł: 10/10


RE: Xplasm - Paradoxical sleep - Stiopa - 22.07.2012

Super intro, a potem zapie*** l. Niezle pera nasuwa, sub extra. Jak gdziesz wyzej napisano klimat niezly, taki mrok i tajemnica. Dobra produkcja.


RE: Xplasm - Paradoxical sleep - Monita★ - 13.08.2012

czekam na więcej. nie ma do czego się przyczepić. czysto i zajebiście.


RE: Xplasm - Paradoxical sleep - snoozerdj - 15.08.2012

Wpada w ucho, pomysł rewelacja na plus na plus