MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Mark Sauder - Poison - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Mark Sauder - Poison (/temat-progressive-mark-sauder-poison)



Mark Sauder - Poison - MarkS - 16.07.2012

Siemacie!

Korzystam z chwilowej weny twórczej i zamieszczam mój kolejny utwór:



... no i mam nadzieje że Was nim zatruję ;)

Jeśli ktoś jest Dj, promotorem, uploaderem lub coś w tym stylu- proszę o pomoc w promocji tego utworu.

Czekam na opinie.


RE: Mark Sauder- Poison - sowa - 16.07.2012

bardzo dobry kawałek... było powysyłać do labeli... kawałek ma moc... dynamika dobra... na pewno w klubie poniosła by publikę w dziki dance hehe


RE: Mark Sauder- Poison - Yes I Am - 16.07.2012

Stopa trochę za twarda. Melodia bardzo intrygująca i wpadła mi w ucho... Wobble bassline trochę można wyraźniej dać troszkę środeczka...
Mi się spodobał traczek... Ale za długo gra główna melodia, w sumie to prawie ciągle i mi się znudziła już...
Kawałek w sam raz na raz... 2min. za dużo tego... Clap bym zmienił... A żeby nadać temu więcej energii to po breaku dałbym wysokiego leada na tym samym melo i już moc skoczyłaby...



RE: Mark Sauder- Poison - MarkS - 16.07.2012

@sowa
jeszcze nie myślałem nad wysyłaniem czegokolwiek do labeli szczerze mówiąc nawet nie wiem jak się za to zabrać, gdzie wysłać, co itd...
Dzięki.

@Yes I Am
nie za bardzo rozumiem co to znaczy stopa za twarda w sensie że za bardzo się wybija w mixie?
miałem troszkę problem z wobble basem nie mogłem go pogodzić z partią leadów... wiec pewnie dalej jest nie najlepiej
Dzięki za rady, co do aranżu już mi się chce rzygać tym trackiem szczerze robię go kilka miesięcy... ale faktycznie to dobry pomysł jest. Pomyśle. Dzięki



RE: Mark Sauder- Poison - Yes I Am - 16.07.2012

Za twarda mam na myśli że brak jej trochę średniego pasma, jest taka dosyć mocna, ale jej energia gdzieś ginie... Nie umiem tego wytłumaczyć xd... To tak jakby uderzać butelką po wodzie(pusta efekt fajny... pełna efekt słaby)


RE: Mark Sauder- Poison - Blasi - 18.07.2012

no na współczesne manieczki klubowe akurat - za dużo zbasowane to wszystko - ciężko okreśłić co konktretnie bo całość jest bardzo przytłumiona. i ten kompresor tam pompuje tak mocno że aż czuję jego ciężar na plecach :)


RE: Mark Sauder- Poison - Audionectic - 19.07.2012

Jak dla mnie numer daje rade. jak nic do klubu,choc jak zauwazyli koledzy troszke trza by uporzadkowac pewne pasma.Zwlaszcza bas i stope.Sam wiem ze czasem wydaje sie to prawie niemozliwe :)
Pzdr


RE: Mark Sauder- Poison - Revnotes - 21.07.2012

Porządnie się prezentuje, solidne wykonanie, ale też ósmym cudem świata nie zostanie.
Dobre wykonanie, dobry pomysł, dobra aranżacja, choć mogłaby być krótsza i klimat oczywiście.


RE: Mark Sauder- Poison - BangAfterSilence - 21.07.2012

Fajnie te wooble się wkomponowały w całość, podoba mi się, jak najbardziej na plus ;))


RE: Mark Sauder- Poison - Chrased - 23.07.2012

Jak zwykle melodia na najwyższym poziomie, tyle ze mix wciaz leży. Cięzko mi coś poradzic. Może sprobuj ograniczyc deelay i reeverb.


Wpadnij do mnie: http://musicproducers.pl/showthread.php?tid=3537


RE: Mark Sauder- Poison - SILVA - 3.08.2012

mega progressik ;) Gratuluje :D


RE: Mark Sauder- Poison - Peyou - 8.08.2012

Moim zdaniem te wooble nie pasują, no ale to Twoja sprawa ;)


RE: Mark Sauder- Poison - piral - 8.08.2012

Dobrze jest. Takie komercyjne, ale złapiesz większą publikę.
I nie gadajcie, że za długie, bo w klubie musi być długie. Labele nawet nie przyjmują tracków house'owych/dance'owych które są krótsze niż 4-5 minut.


RE: Mark Sauder- Poison - MarkS - 9.08.2012

pomyśle jeszcze nad tym trackiem, postaram się poprawić mix i wooble bass. Spróbuje uderzyć do jakieś wytwórni a nuż się uda, a wiele osób mi mówi że to "ma papiery".
Może któryś z Was wie do jakiego labelu uderzyć można z tą piosenką? (ja jeszcze nic nigdy nie wysyłałem)

Dzięki za opinie ;)