MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
FILM Yes I Am - Hope 'N' Love - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: FILM Yes I Am - Hope 'N' Love (/temat-film-yes-i-am-hope-n-love)



Yes I Am - Hope 'N' Love - Yes I Am - 25.07.2012

Artysta: Yes I Am
Tytuł: Hope 'N' Love
Gatunek: Soundtrack/Ballad


Czas: 2:40
Waga: ~6MB
Jakość: 320kbps
Kompresja: *mp3
Download: TAK


START: 01.07.2012r.
KONIEC: 18.07.2012r.
CZAS: 27h 30min.

Komentarz: Niektórzy mieli już okazję posłuchać prawie ukończonej wersji. Pod względem aranżacyjnym nic się nie zmieniło. Myślę jednak, że od strony technicznej wszystko jest tak jak być powinno.
Utwór opowiadać ma (jak tytuł wskazuje) o nadziei i miłości. Jak wiadomo dwie bardzo istotne sprawy w życiu każdego człowieka.
Utwór był zrobiony dla pewnej osoby, niestety nie wyszło :). Piosenka się spodobała, ale po długim czasie jaki razem spędziliśmy, doszliśmy do wniosku żeby zostało jak jest.
Dziękuję jednak tej Pani, że była dla mnie natchnieniem.

Miłego odsłuchu. Czekam na opinie, komentarze, lajki na facebooku.





RE: Yes I Am - Hope 'N' Love - piral - 25.07.2012

Ładnieeeeeeeeeeeeeeeee


RE: Yes I Am - Hope 'N' Love - Stiopa - 25.07.2012

Myślę, że bardziej naturalne klapy bardziej by pasowały. Ładna melodia, zarówno piano jak i gitary. Super.
Skrzypki bardziej z lewej, bo dają centralnie w lewym uchu, albo nałożyc reverb, żeby tak się nie wybijaly.
Pozdrawiam.


RE: Yes I Am - Hope 'N' Love - Yes I Am - 25.07.2012

Skrzypki nie są całkowicie przeniesione... a no i to w sumie tak miało być, taki zamysł. ;)... Ale dzięki za opinię.


RE: Yes I Am - Hope 'N' Love - Gabriel - 26.07.2012

Miłość... kurde mam ciarki i łzy w oczach jak to słucham... Jeszcze żaden kawałek na tym forum nie wzbudził we mnie tyle mieszanych emocji. Jeżeli nie wyszło to cóż... najwyraźniej nie była warta tego co dla niej zrobiłeś ale zarazem trzeba jej podziękować. Bigi up! <ok>

Pozdrawiam. :)


RE: Yes I Am - Hope 'N' Love - Blasi - 26.07.2012

wywal te klapy bo fatalne są jak z koreańskiego melodramatu - reszta ok i to w zasadzie kwestia tego czy komus melodia podchodzi - mi tam akurat nie za bardzo.
co to za piano?


RE: Yes I Am - Hope 'N' Love - Mixee - 26.07.2012

Super, Kolego. Nigdy nie odważyłem się dokończyć i opublikować swoich takich tracków. I raczej tego nie zrobię, bo chyba i tak nikt nie pojmie (o: Twój zachował się w ładnym klimacie, przyjaznym dla "środowiska" i tego Ci gratuluję :).


RE: Yes I Am - Hope 'N' Love - Cris - 27.07.2012

tak to co mnie boli w Twoich produkcjach to to, że świetny klimat burzysz fatalną perkusją... Tutaj jest nie inaczej, clapy są całkowicie do wymiany, gitarę inaczej zmiksuj, bo za bardzo się wybija, horny (albo wiolonczele) są strasznie zmulone i nachalne .


RE: Yes I Am - Hope 'N' Love - Yes I Am - 27.07.2012

A mi się w sumie podoba taka perkusja :D... No ale będę miał na uwadze ten element przy następnej produkcji, która będzie :).
Dzięki za szczerą opinię...
Mixee też myślałem czy dawać, ale stwierdziłem, że nie ma co się kryć, bo po co... To jeszcze nie jest aż takie żebym to chował do szuflady...



RE: Yes I Am - Hope 'N' Love - droom - 27.07.2012

Klapy papierowe jakies takie, gitarze dalbym wiekszego reverba, taki halowy wrecz, bo srednio to w mixie brzmi ;)
Calosc tryska emocjami, no ale jest pare mankamentow, ktore psuja naturalnosc utworu ;)
Cyli na moje - zmien klapy i dodaj reverba gicie i bedzie git :D
Podobalo sie!
Pozdrawiam
DrooM



RE: Yes I Am - Hope 'N' Love - Yes I Am - 7.08.2012

Taki reverb jak mówisz to by całkowicie zniszczył mix, wszystko wydawałoby się przerevebowane.
Ale dzięki za opinię...
Może ktoś jeszcze miałby ochotę coś dodać? Zapraszam.


RE: Yes I Am - Hope 'N' Love - droom - 14.08.2012

Gity sa suche, stad moja opinia, wyposrodkuj reverba,moze nie az hall ale pokombinuj, uzyskasz naturalnosc ...,bo tak to kartonem jada, troche sie "znam", gram na gitarze hahaha ;)

No ale zrobisz jak uwazasz ;)
PzDr
DrooM


RE: Yes I Am - Hope 'N' Love - Yes I Am - 17.08.2012

Szanuje twoje zdanie, ale według mnie jest ok i żadnym kartonem nie jadą.
Reverb jest delikatny, bo taki musi być. Duży, czy też nawet średni tak odkształciłby brzmienie, że nie dałoby się słuchać.
Melodia ma zbyt długie akordy, żeby dać większy pogłos. Nie jestem raczej zwolennikiem słuchania melodii, gdzie po zagranej części, nagle słyszę ją na nowo.


RE: Yes I Am - Hope 'N' Love - Darknoise - 21.10.2012

To mi sie bardzo podoba ładne pianino