MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DUBSTEP Beattraax - Project Well 2012 (Greeoons Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DUBSTEP Beattraax - Project Well 2012 (Greeoons Remix) (/temat-dubstep-beattraax-project-well-2012-greeoons-remix)



Beattraax - Project Well 2012 (Greeoons Remix) - Mixee - 21.02.2012

Któż nie pamięta tych gimnazjalnych dyskotek z Project Wellem co chwilę xD? Trzeba to było odświeżyć! :D co myślicie ^^?



to już full, nie chce mi się nic zmieniać, ale uwagi przyjmę i zapamiętam na przyszłość :)



RE: Beattraax - Project Well 2012 (Greeoons Remix) - LWD11 - 21.02.2012

Glitchowo :) dobre przestery, dźwięki mają super przestrzeń, wooble dobrze wpasowane w całość i co ważne nie męczą. Niestety nie mam nic do zarzucenia, dobra robota.

yo


RE: Beattraax - Project Well 2012 (Greeoons Remix) - Peex - 21.02.2012

Kurde Mixi, jak nie jestem aż tak wielkim zwolennikiem dubstepu, tym rozje**łeś mi banie, na prawdę!
Kuźwa, świetnie to gra!


RE: Beattraax - Project Well 2012 (Greeoons Remix) - Bootyshine - 21.02.2012

No prosze ladnie miecie <slucham> Przekaz tekstu tez mnie zauroczyl xD


RE: Beattraax - Project Well 2012 (Greeoons Remix) - ZOOn'r - 21.02.2012

Oh shit! Kapitalny dubstep! Nie dziw się jak jeszcze będziesz grał tak wielkie "koncerty"/bibki jak Skrillex czego bardzo Ci życzę bo nie możesz zmarnować swojego talentu. Jeszcze pare takich nutek i startuj do UKF, chyba że już tam jesteś :P.



Edit: Aha i zabieram ze sobą jeśli wolno :P.


RE: Beattraax - Project Well 2012 (Greeoons Remix) - ProCkers - 21.02.2012

OO stary :) Miażdży, na prawdę :D nie mam nic do zarzucanie, świetne odświeżenie !


RE: Beattraax - Project Well 2012 (Greeoons Remix) - Chrased - 21.02.2012

Wszystko trzyma sie kupy. Idealnie gra ze sobą. Do tego sentymentalny wokal. Jak dla mnie liga swiatowa!


RE: Beattraax - Project Well 2012 (Greeoons Remix) - sowa - 22.02.2012

ok co do miksu... cóż wydaje się być dobry (bynajmniej z moim obecnym miernym skillem nic nie wyłapałem xd) ale mam zastrzeżenia co do aranżacji... kawałek trwa ledwie 3:14 z czego 1:09 długie intro... później fajnie kosi ale kosi aż przez kolejne 1:30 minuty, później outro i to wszystko :P brakuje mi breaka, jakiegoś spokojniejszego momentu, wyciszenia bez basu (nie mam na mysli ofc. długich breaków jak w trance :D) po którym znowu weszła by ta kosa co mamy od 1:10 w obecnej aranżacji... i kawałek by się również wydłużył :) a jest czego słuchać więc to i lepiej :d

żeby klarowniej wyjaśnić o co mi chodzi posłużę się przykładem tegoż niżej widocznego kawałka...

trwa 4:12... intro trwa 1:06 i kosi do 2:13 i właśnie wtedy wchodzi to czego mi brakuje tutaj, break ... no i 2:56 wchodzi znowu ta kosa :) chyba już wiadomo o co mi chodzi :P mam nadzieję xd



RE: Beattraax - Project Well 2012 (Greeoons Remix) - xplasm - 22.02.2012

jest git !


RE: Beattraax - Project Well 2012 (Greeoons Remix) - Danny Rush - 22.02.2012

Słyszałem na facebooku beattraaxa :) Mocne! I Dobre. Mix taki jak trzeba, nie ma błędów. Kick mógłby mieć bardziej niskie tony podbite, ale to kwestia gustu :)


RE: Beattraax - Project Well 2012 (Greeoons Remix) - 9lives - 22.02.2012

To jest właśnie sekret tego. Rootsowy lajcik, junglowe kąsanie, daje... daje to pierdolni*cie!
Nuta kozak. Tutaj taki wokal pocięty troszkę taki jak w First of the Year Skrillexa. Mi się podoba i pozwolisz, że zarzucę sobie na tablice na Facebooku :-)

btw: Kojarzysz takiego gościa jak Rafał Kruk? :D


RE: Beattraax - Project Well 2012 (Greeoons Remix) - Hard3eat - 22.02.2012

Ja nie mam pytań :D Świetny track aż sobie zabiorę (: