MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Muri - Don't wanna be - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Muri - Don't wanna be (/temat-muri-don-t-wanna-be)



Muri - Don't wanna be - Muri - 1.08.2012

Autor : Muri
Tytuł : Don't wanna be


Gatunek : Dance
Długość : 3:49
Tempo : 138
Rozmiar : 8,94 MB
Format i kompresja : MP3, 320 kb/s


Rozpoczęty : 27.05.2012
Ukończony : 01.08.2012
Opublikowany : 01.08.2012
Długość prac : 26 h 07 m


Utwór : tutaj
Download : tutaj
Odtwarzacz :






Wokal pochodzi z paczki. Z pewnych względów spodobał mi się jego tekst, dlatego zdecydowałem się go wykorzystać w mojej produkcji. Melodie powstały w oparciu o dołączone do wokalu MIDI.
Pozdrawiam.


RE: Muri - Don't wanna be - piral - 1.08.2012

Coś czuję, że z innym wokalem byłoby lepiej. :) Teraz jest tak czy inaczej nieźle. Nie bardzo orientuję się w tym stylu, ale podoba mi się.


RE: Muri - Don't wanna be - sowa - 1.08.2012

hmmm no wokal mógłby być lepszy, ale ten jeszcze daje radę więc nie jest źle :) ogólnie kawałek dobrze się słucha, brak monotonni, fajne barwy dźwięków jest czego posłuchać :)


RE: Muri - Don't wanna be - ProCkers - 1.08.2012

Bass jest dziwny. Breakbeat na początku taki hmm...nieprofesjonalny. Gdzie tu jest melodia ?! :D Wiem że to Dance, ale no według mnie jakiś refren z melodią powinien być :) Ogółem mi średnio to podeszło.


RE: Muri - Don't wanna be - Muri - 1.08.2012

(1.08.2012, 14:07)ProCkers napisał(a): Bass jest dziwny. Breakbeat na początku taki hmm...nieprofesjonalny. Gdzie tu jest melodia ?! :D Wiem że to Dance, ale no według mnie jakiś refren z melodią powinien być :) Ogółem mi średnio to podeszło.

Bass jest dziwny bo nigdy nie umiałem stworzyć dobrego. Moje odczucie zawsze jest przeciwne z tym co mówią mi ludzie. Jak moje ucho mi mówi, że jest za mało bassu - inni mówią, że suma jest przebasowana. Gdy mi się wydaje, że bass dominuje - inni krzyczą "więcej bassu".
Nic dziwnego w tym, że breakbeat nie jest profesjonalny, bo ja profesjonalistą nie jestem i być nie chcę. Muzyka to tylko moje hobby i odskocznia od dnia codziennego.
Kompozycja jest taka a nie inna, bo tekst na dobrą sprawę ma cztery wersy, trudno z tego sklecić jakieś zwrotki i refreny, dlatego kompozycja jest "luźna" i wokal przewija się w różnej postaci przez cały utwór.

Dziękuję za komentarze, Panowie.


RE: Muri - Don't wanna be - psx - 10.08.2012

tak jakby za duzy sidechain byl, a sam dźwięk też moim zdaniem możnaby zmienić.


RE: Muri - Don't wanna be - Ropson - 23.09.2012

całość jest świetna, wokal faktycznie mógłby być lepszy, bardzo mnie irytuje jego barwa w wyższych partiach.


RE: Muri - Don't wanna be - skrzynek - 6.10.2012

taki dziwny lead melodii:P nijaki troszke i ubogi:( tez ciekawy styl:P takie pod Hu podchodzi ale wone temp troszke:P srednia produkcja:)