MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CD Player - który wybrać? - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: POMOC (https://musicproducers.pl/forum-pomoc)
+--- Dział: Hardware / Software (https://musicproducers.pl/forum-hardware-software)
+--- Wątek: CD Player - który wybrać? (/temat-cd-player-ktory-wybrac)



CD Player - który wybrać? - SilverNight - 1.08.2012

Witam mam zamiar zakupić cdki :D lecz ciężko z wyborem , który lepszy waszym zdaniem

Reloop RMP-3 Alpha B/LTD
czy
Numark NDX900

Mam nadzieję,że pomożecie z wyborem . PozdrawiaM!

PS.Chcę zaczać naukę dja :D a potem gdzieś grywać :D


RE: Cd PLayery który wybrac ??? - sowa - 1.08.2012

brałbym reloopa dlatego, że to bardzo solidna firma niemiecka.... robią świetny sprzęt djski... solidny i niezawodny... numark kojarzy mi się osobiście raczej z taką firmą przeciętną, która gdzieś tam jest, ale nie błyszczy... chociaż nie mówię, że te cdki od nich są złe... ale jak patrze to drogo mierzysz jeżeli chcesz się uczyć :) wydasz kasę i Ci się odechce :) może lepiej pierw zainwestuj w mikser... pobaw się nim + traktor i potem stwierdź czy chcesz w to iść :) cdki najważniejsze nie są :)


RE: Cd PLayery który wybrac ??? - SilverNight - 1.08.2012

(1.08.2012, 15:52)sowa napisał(a): brałbym reloopa dlatego, że to bardzo solidna firma niemiecka.... robią świetny sprzęt djski... solidny i niezawodny... numark kojarzy mi się osobiście raczej z taką firmą przeciętną, która gdzieś tam jest, ale nie błyszczy... chociaż nie mówię, że te cdki od nich są złe... ale jak patrze to drogo mierzysz jeżeli chcesz się uczyć :) wydasz kasę i Ci się odechce :) może lepiej pierw zainwestuj w mikser... pobaw się nim + traktor i potem stwierdź czy chcesz w to iść :) cdki najważniejsze nie są :)


Też właśnie myślę nad Reloopem tak się na niego napaliłem lecz czytałem dużo na necie i piszą,że też dobry numark ;/ i właśnie ciężko wybrać ale raczej wezmę Reloopa :) Najgorzej jest właśnie jak się czyta różne opinie jedni piszą tak drudzy tak i nie wiadomo co wybrać...

A co do Mixsera mam Reloop rmx 20 juz dawno zakupiłem używany :)

i jestem zadowolony z niego , śmiga jak nowy.

Ps. Nie bój się nie odechce mi się dopiero się napaliłem :D i raczej tak szybko nie zrezygnuję , za drogo mierzę ? Wolę na start coś pro chociaż są jeszcze droższe ale osobiście Mnie nie stać na nie...


RE: Cd PLayery który wybrac ??? - Wappa - 1.08.2012

z tych dwóch zdecydowanie Reloop, a za podobną cenę wolałbym już Stanton'a CMP.800 lub poczekać i dołożyć 6 stów i kupić Pioneer'a CDJ-350 ;) ja wybrałem Pioneer'a ze względu na plastikowe klawisze, źle mi się gra na gumowych, takie są np w Denon'ach choć odtwarzacze są bardzo konkretne. Dobrym playerem za niską cenę jest także Gemini CDJ-600, myślę, że warto się zapoznać z jego danymi.


RE: Cd PLayery który wybrac ??? - SilverNight - 1.08.2012

(1.08.2012, 16:34)wappa napisał(a): z tych dwóch zdecydowanie Reloop, a za podobną cenę wolałbym już Stanton'a CMP.800 lub poczekać i dołożyć 6 stów i kupić Pioneer'a CDJ-350 ;) ja wybrałem Pioneer'a ze względu na plastikowe klawisze, źle mi się gra na gumowych, takie są np w Denon'ach choć odtwarzacze są bardzo konkretne. Dobrym playerem za niską cenę jest także Gemini CDJ-600, myślę, że warto się zapoznać z jego danymi.

Pozostanę raczej przy Reloopie na pionka nawet nie dozbieram bo zakupuje 2 reloopy 1 w tym miechu 2 w nastepnym ... a gemini i stantona raczej nie bede brał