MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Cammel - Eyes Of Happiness (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Cammel - Eyes Of Happiness (Original Mix) (/temat-trance-cammel-eyes-of-happiness-original-mix)



Cammel - Eyes Of Happiness (Original Mix) - Cammel - 13.08.2012

Witam was moi mili ;P
Mam do przedstawienia kolejna mą nutke xD
Zapraszam do odsłuchu :)
Pozdroo :D




RE: Cammel - Eyes Of Happiness (Original Mix) - hipotensja - 14.08.2012

Intro dobre, takie hałsowe bardziej. Kick z basem przepięknie lecą razem trzymając się za ręce, z uśmiechem przemierzając wnętrze mojego pokoju ^^
Druga część już bardziej trancowa. Technicznie jest bardzo dobrze. Jeśli miałbym się czepiać to do melodii, którą mógłbyś jednak rozbudowac, wprowadzić jakieś zamieszanie w instrumentarium.
Przyzwoicie, ale nie rozwala mięśni czoła.


RE: Cammel - Eyes Of Happiness (Original Mix) - Intransitive - 15.08.2012

Bardzo ciekawa melodia w brejku i najbardziej dziwi mnie to, że nie pojawia się ona później. Ładnie dobrane dźwięki i ogólnie fajnie Ci to wyszło.


RE: Cammel - Eyes Of Happiness (Original Mix) - T-Sted - 15.08.2012

Początek trochę się dłuży, praktycznie aż do samego breaka niewiele się dzieje. Niby od 1:56 wchodzą nowe instrumenty ale jakoś nie czuję tego klimatu. W breaku brakuje mi jakiegoś wypełniającego tło pada. Później mógłbyś trochę urozmaicić tą melodię, faktycznie jest trochę mało rozbudowana. Ogólnie dobrze to wygląda, ale tak jakoś bez emocji.. 6/10.


RE: Cammel - Eyes Of Happiness (Original Mix) - Stiopa - 15.08.2012

Poczatek troche zbyt dlugi sie wydaje, bo za malo sie tam zmienia. Po okolo minucie jak juz wchodzi bass super. Zajebiste skrzypce w breaku. Pianino juz gorzej... W buldzie troche ten clap mi tam nie pasuje za mocno sie wybija. Main part dobry, ale nie zrobil wrazenia.
Ogolnie ciekawy, fajny traczek, pozdrawiam.


RE: Cammel - Eyes Of Happiness (Original Mix) - snoozerdj - 15.08.2012

Intro faktycznie troche housowe, technicznie dobrze, bassik fajny. Ogólnie bardzo fajny utwór.


RE: Cammel - Eyes Of Happiness (Original Mix) - Herman - 15.08.2012

ojj basik troszke za nisko na jednym osc chyba ? ;> pozatym bardzo ładnie technicznie. głębie bym troszke poprawił. Perkusja genialna na początku


RE: Cammel - Eyes Of Happiness (Original Mix) - dazio - 28.08.2012

dobra nutka bass mi się podoba no i lead super brzmi :) oby tak dalej


RE: Cammel - Eyes Of Happiness (Original Mix) - cinekkk1 - 30.08.2012

2:10 dobra wstawka, break dość solidny i wyjście z breaka też mi się podoba :). Bulid up ładny, dynamiczny nie jest tam sucho, drop energiczny, wchodzi clap i jest sweep up i tylko czekam aż wejdą haty, wchodzą i jest nieźle. Ogólnie dobra robota, jeśli chodzi o miks i technicznie jest przyzwoicie, powodzenia przy kolejnych produkcjach.


RE: Cammel - Eyes Of Happiness (Original Mix) - Peter O'ski - 3.09.2012

Na początku średnio do gustu podpadły mi niektóre takie ala funkowe perkusyjne elementy, ale to można w sumie pominąć.

Za to podobają mi się te progresujące stabsy, podobne trochę do Rank 1'a. Bass tłuściutki - w sumie całkiem fajnie sobie pływa w tle :) Miks na dobrym poziomie, całość na plus - na prawdę mi się spodobało. Oby tak dalej.

Pozdrawiam.


RE: Cammel - Eyes Of Happiness (Original Mix) - Mixee - 3.09.2012

Dobre wejście, potem włazi bassik, uciąłbym mu środka, a dojebał najniższe i górę. Potrzeba nam głębi!
Zdelayowany pluck zbyt głośno, powinien być mniej więcej tak samo jak ten lead z 1:56.
2:37 świetny pomysł z tym wejściem. OPEN FILTER IIIII cisza. Super to rozwiązałeś, dynamika się robi nieziemska.
Most też obiecujący, czekam na rozwój sytuacji.
Całe wejście miodzio.
Aaaale ten motyw główny, no czegoś tu brakuje. Masz mnóstwo miejsca na górze, leadzikowi trzeba góry, nie musi mieć aż tak mocnego side chaina tak poza tym i spokojnie go można było pogłośnić zwykłym volumem ;).
Na kicka też jeszcze miejsce było - multiband compressor i jadom xD
Ale nutka cała na plus bardzo. Ino do poprawy :P


RE: Cammel - Eyes Of Happiness (Original Mix) - Matt'de Loure - 20.09.2012

Hmm... początek za długi lecz perkusja całkowicie na plus bo jest bardzo dobra ;) Bass też mi się podoba, ogólnie rytm troche przynudza moim zdanie ale to kwestia kto czego słucha, wole coś żywszego ;) ogólnie cała produkcja na plus ;) pozdrawiam ;)


RE: Cammel - Eyes Of Happiness (Original Mix) - vino - 30.09.2012

Nie wiem czemu ale skads kojarze te melodie:P. Gdy to uslyszalem odrazu przypomnialy mi sie produkcje Nitrous Oxide'a. Technicznie nie powala pracuj dalej:D