MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DnB Shadowfinder - Burn that grace - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DnB Shadowfinder - Burn that grace (/temat-drum-bass-shadowfinder-burn-that-grace)



Shadowfinder - Burn that grace - shadowfinder - 21.02.2012

hmmm,

po tym jak wstawiłem pierwszy link ambientowy zdałem sobie sprawę, że to raczej forum dla muzyki house, trance, dubstep oraz d&b. Więc zamiast ambientowe klimaty wstawiam aktualny utwór D&B, posłuchajcie! Czekam na opinie, wszystkie są mile widziane!! Oczywiście, jeśli lubicie ambient, to polecam też inne kawałki...:-)



pozdrawiam!

p.s. czy ktoś mi może wytłumaczyć dlaczego od kilku tygodni nie otwierają mi się linki soundcloudplayer'a na forach?? widzę player'a, ale nie pojawiają się w nim żadne komentarze ani jak klikam nie otwiera mi się...co to jest??? używam firefox, flash mam ostatnią wersję, windows vista, 32 bit...ktoś?
----
Na następny raz prosiłbym Cię o podanie wykonawcy przed tytułem utworu.
Condi.



RE: Burn that grace - sowa - 22.02.2012

jest to forum dla każdego rodzaju muzyki no aczkolwiek rzeczywistość jest taka, że te gatunki, które wymieniłeś są najpopularniejsze... co nie znaczy, żebyś ambientu nie wrzucał :) co do utworu udostępnionego wyżej to powiem, że DnB coraz bardziej mnie do siebie przekonuje kiedy słyszę takie traki... kawałek słucha się bardzo dobrze i dobrze podkręca


RE: Burn that grace - shadowfinder - 22.02.2012

hej sowa!

dzięki wielkie za komentarz! :-) miło usłyszeć!

sorki, nie wiedziałem, że musiałem podać wykonawcę przed utworem, następny raz to zrobię!

Wciąż możesz edytować nazwę tematu. Ikonka ołówka w prawym dolnym rogu Twojego pierwszego posta.
Kay ;)



RE: Burn that grace - xplasm - 22.02.2012

Mix i master sie kłania, gościa zrozumieć nie można, brudno strasznie :(.


RE: Burn that grace - shadowfinder - 22.02.2012

xplasm, kay:
dzięki za słuchanie i komentarze! gościa nie powinno się rozumieć, więc to akurat mi nie przeszkadza, ale każdy lubi swoje...:-)

kay: ok, nie będę tutaj dalej pisał o tym, zresztą pomoc techniczna SC się już tym zajmuje..;-)


RE: Burn that grace - Herman - 22.02.2012

fajnie ze wrzuciłes taki track :) technicznie moznaby miec zastrzezenia, aczkolwiek widac potencjał i zaangazowanie. Perkusja ładnie gra, bas mocno daje, chyba za mocno ;)


RE: Burn that grace - shadowfinder - 22.02.2012

hej dj herman,

no faktycznie, w drugiej części jest problem, troszkę za ostro poszło i przytłumia mi nieco. Musiałbym to rozwiązać, albo obniżyć poziom ogólny, albo w inny sposób. Bas faktycznie tutaj trochę za mocny. Jeśli odpowiadają ci klimaty trochę inne, to zajrzyj też na pierwszy kawałek którego tutaj wrzuciłem (nikt na niego jeszcze nie spojrzał...) 'tiny frog can't sleep' --> wątek gdzieś na dole...bardzo bym się ucieszył!


RE: Shadowfinder - Burn that grace - Bootyshine - 26.02.2012

Ladnie i klimatycznie :D Lecz kick mi czasem zanika przez suba (moze jest za szeroko albo za barodz dudni) ;) Pzdr!


RE: Shadowfinder - Burn that grace - BlueHawkins - 26.02.2012

powtórze sie - zajebiste, klimatyczne , wkręcające
i ten vox tez wlasnie tak nadaje ciakwosci temu kawalkowi
2.00 jest power !


RE: Shadowfinder - Burn that grace - Skrzyp - 29.02.2012

Klimatyczny i wkręcający wałek. trochę bym rastamana wyeksponował, zequalizował i obciął mu doły.Tak czy owak, po za aspektami miksu, masteringu oraz pomniejszych elementów które mi się nie podobają (z racji samej estetyki, a nie wyprodukowania), kawałek bomba!!! Szczególnie od drugiej minuty:)