MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Co myślicie... - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: POMOC (https://musicproducers.pl/forum-pomoc)
+--- Dział: Hardware / Software (https://musicproducers.pl/forum-hardware-software)
+--- Wątek: Co myślicie... (/temat-co-myslicie)



Co myślicie... - BioMechanic - 16.08.2012

.. .
co myślicie o takim czymś. . .. . chcę sobie 'wydać' płytę. . .mianowicie nagrać w domu ileś tam egzemplarzy. ..wydrukowac okladki itp. . .. . i wpadlem na pomysł. .. zeby na okladce gdzies. .. umiescic nr konta z napisem w stylu "co łaska" >> . .. . czy tam jakies bardziej intelygentne : "Jesli chcesz wesprzeć niezaleznego artyste mozesz przelac dowolny datek na to konto. . blabla." . .. >> . .
a plyty bym rozdawal za darmo . (liczac , ze trafi do jakiegos rozkapryszonego syna Rockefelera, ktory troche sie postanowi zabawic >>> )

w sumie to moznaby taka wytwornie zalozyc. . .. tylko chyba nie wyrobie z kasą na plyty i wydruki >> . .. wiec przydałaby sie współpraca ><

... mozna tez chodzic po plazy i sprzedawac plyty jak kukurydze. (to juz raczej bez tego nr konta) .. taka mobilna wytwornia i sklep .. . .. .


RE: co myślicie... - Antrack - 16.08.2012

i co bd chodzil i krzyczal jaaagoodzianki dwu smakowe? jagodowo jagodowe ;__;


RE: co myślicie... - BioMechanic - 16.08.2012

no praca to praca. .. trzeba jakos zyc. . .. a lepsze to niz codzienna robota po 8h i utrzymywanie państwa , ktore nas okrada. .. . lepiej niezaleznie sprzedawac plytki i grac niezalezne koncerty na plazy, a do kapelusza ktos cos rzuci na chleb .


RE: co myślicie... - Nu-Style - 16.08.2012

Na pewno ktoś wpłaci, ale jeżeli twoje nagrania będą na prawdę profesjonalne i wychodzi Ci to rzeczywiście bardzo dobrze, bo nikt nie zapłaci za chłam. Gdybym powiedział że to się nie uda to bym kłamał, wielu ludzi myśli, że w Polsce nic nie wyjdzie. Otóż są w błędzie wystarczy żeby było to szczere i prosto z serca.


RE: co myślicie... - Knifeman - 16.08.2012

kurde - a mi się marzy wyjść z syntezatorem i lapkiem na ulice - rozstawić sprzęt i grać live - i może wtedy ktoś coś rzuci

sam pomysł mi się podoba - wyślesz mi jedną, c'nię :D


RE: co myślicie... - Nu-Style - 16.08.2012

Albo zrobić stronę. (pozycjonowaną) Najlepiej żeby nie była robiona na schematach typu wiesz darmowa strona wybierasz skórkę i gitara, tylko chodzi mi o bardziej profesjonalną stronę robioną od podstaw samemu. I na niej będziesz umieszczał swoje utwory, i jeszcze umieścisz nr konta żeby dawali skromny datek "co łaska"


RE: co myślicie... - F3edo - 16.08.2012

Jeśli udostępnisz numer konta z wielokropkami podzielonymi co jakiś czas spacją to gwarantuję Ci że nikt nic nie wpłaci


RE: co myślicie... - Knifeman - 16.08.2012

oj czepiasz się F3edo chłopaka :D

co do samej idei to jeszcze chciałem ci powiedzieć ze samemu trudno coś takiego osiągnąć, musiałbyś zebrać grupkę ludzi zainteresowaną tematem, albo do kogoś się dołączyć - w kupie siła ;)
Np takie inicjatywy jak Antyscena działają na podobnych zasadach i całkiem nieźle ciągną.


RE: co myślicie... - Squirrel wax - 16.08.2012

A to wgl jest legalne? O.o Mozna sprzedawac utwory, ktore by nie były wydane? O.o (pytam sie bo nie wiem, to nie sarkazm ale obstawiam, ze nie :D )


RE: co myślicie... - Knifeman - 16.08.2012

tu nie chodzi o sprzedawanie ale o datki na artyste :D zresztą w undergroundzie nikt o takie rzeczy nie pyta


RE: co myślicie... - Squirrel wax - 16.08.2012

A! Nie doczytalem, ze za darmo to przez te kropki xD A co do pomyslu to tak jakos tego nie widze ale mozna sprobowac bo czemu nie :P Nawet jesli zyski beda male to masz zawsze jakies promo :) Powodzenia ;)


RE: co myślicie... - BioMechanic - 16.08.2012

nie jest tu głownym założeniem jakis wielki zarobek. .. . przyszedl mi pomysl zeby sobie zrobic okladki do plyty. .. a w trakcie myslenia przyszło mi do głowy z tym kontem. . .. . to tak przy okazji. .. i chcialem wiedziec jak to moze byc odbierane przez innych. . taka informacja na okladce.

F3edo . ... . mam ataki padaczki kiedy pisze te posty wiec sie nie smiej .>

legalne to chyba nie jest, bo rząd by chciał zappewne swoją część zagarnąć. . .. .

no i fajnie by miec taką wytwórnie. .. mozna kombinowac, ze to jakies stowarzyszenie czy organizacja. .. . .wtedy pod pozorem promocji regionu. .czy miasta organizowac imprezy .. .. . ale nie o tym mowa. >> .

Knifeman : rzuce linkiem w innym temacie . ..zeby tu nie pchac muzyki. .. . i Cie jakos przekieruje >> . .. .bo to odnosnie tego grania na ulicy >