MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Brainfreezer- First of the year (Skrillex cover) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Brainfreezer- First of the year (Skrillex cover) (/temat-electronica-brainfreezer-first-of-the-year-skrillex-cover)



Brainfreezer- First of the year (Skrillex cover) - brainfreezer - 24.08.2012

Dawno nie wystawiałem kawałków, ale oto jest! Wziąłem się za Skrillex-a. Jak wrażenia?? :)


Pozdrawiam!


RE: Brainfreezer- First of the year (Skrillex cover) - piral - 24.08.2012

Ciekawa zabawa na początku. Wokale? Stuttering? Przestery? Zgadłem? :D
Dobrze posłuchać lekkiego coveru Skrillexa, a nie z brostepu na brostep lub sam nędzny cover głównego motywu z breakdownu.

Produkcja na poziomie, zaskoczyła mnie.


RE: Brainfreezer- First of the year (Skrillex cover) - Alex fat - 24.08.2012

Lol :) , to jest naprawde dobre mix piekny barwy rownierz tylko pogratulowac . :) Pozdrawiam


RE: Brainfreezer- First of the year (Skrillex cover) - brainfreezer - 24.08.2012

@shyidea- Wokal po prostu podniosłem o oktawę wyżej, a Ableton ma to do siebie, że zniekształca to nieźle ;) Trochę zabawy EQ i wyszło :D Cieszę się, że się podoba :)
@Alex fat- też dzięki :) Starałem się dobrać to wszystko barwą ;)


RE: Brainfreezer- First of the year (Skrillex cover) - hipotensja - 25.08.2012

Wzbraniałem się przed wejściem w ten wątek, bo uznałem, że szkoda czasu na kolejne barachło z lekko przestawioną aranżacją.
A tu szok! Fakt, że sekcja violinów z lekka za cicho, plus werbel za mocno się wybija w momentach, gdzie grają same smyczki. Ale to są braki, na które można przymknąć oko, bo kawałek broni się sam.
Technika wyśmienita, czysto, dobre barwy, miks bardzo dobry.
pzdr


RE: Brainfreezer- First of the year (Skrillex cover) - Mixee - 25.08.2012

Super przestrzeń
Super dół
Super klimat
Super barwy
Super vocal
Super perkusja

Dwie ino rzeczy - niekiedy niepotrzebnie perkusja porozrzucana jest po kanałach (L,R) oraz 3:19 tutaj coś nam piszczy na przejściu i wali po uszach - na EQ warto by było to ściąć.

Nie wiem dlaczego tylko podpisałeś to jako first of the year :P równie dobrze mogłeś nazwać po swojemu i kosa do wytwórni gotowa :D dubstepową wersję tego walnąć i momy hita xD


RE: Brainfreezer- First of the year (Skrillex cover) - ProCkers - 25.08.2012

Jak niezbyt przepadam za tym gatunkiem, to mi się to spodobało :D Świetny track !!


RE: Brainfreezer- First of the year (Skrillex cover) - droom - 25.08.2012

Swietna perka, pelna, naturalna i wywazona.
Smyki pieknie mi tu graja, wogole milo sie tego slucha !!!
Moim skromnym zdaniem b.dobry cover !
Pozdrawiam
DrooM


RE: Brainfreezer- First of the year (Skrillex cover) - Divine Frequency - 25.08.2012

Lepsze niz oryginal... Ahh Ci polscy artysci :)


RE: Brainfreezer- First of the year (Skrillex cover) - brainfreezer - 25.08.2012

Może wyjdę na jakiegoś frajera, ale co tam... Mega dzięki za te słowa! Nawet nie wyobrażacie sobie ile dla mnie znaczą uwagi i też te dobre rzeczy, to wszystko mega motywuje mnie do pracy.
@hipotensja- Z perką od zawsze mam problemy (żeby nie brzmiała płasko i sucho i w ogóle), dzięki za uwagę, postaram się to ogarnąć.
@Mixee- Znów perka, starałem się dać po kanałach, bo wg mnie dodaje to przestrzeni. To co daje po uszach to wokal, teraz to zauważyłem. Dzięki więc za owe uważne słuchanie :)
@Divine- wow... Mega dzięki, ale czy to nie za mocne słowa?? I tak porwałem się z motyką na księżyc, że się za to zabrałem :D Jak nie dojdzie do linczu to się ucieszę ;)


RE: Brainfreezer- First of the year (Skrillex cover) - Antrack - 25.08.2012

zdecydowanie lepsze niz orginal :O chce to na hd stary :D


RE: Brainfreezer- First of the year (Skrillex cover) - Stiopa - 26.08.2012

Dobrze, ze nie slucham skrleexa czy co tam. Wole wizje mlodych utalentowanych ludzi jak Ty. Juz nie raz pisalem, ze swietnie odnajdujesz sie w tym gatunku. Faktycznie momentami werbel bije po uszach, i za mocno na prawym, ale super calosc.


RE: Brainfreezer- First of the year (Skrillex cover) - shadowfinder - 14.09.2012

Moze to i dobry cover, dobrze zremiksowane, ale mnie nie zachwyca, sorki. Nie trafia do mnie brzmienie tego utworu, co prawda wiele sie dzieje, ale nie przekonuje. Nie bede sie wypowiadal o technicznych aspektach, bo jestem pewien ze w tym dziale wszystko miodzio tak jak zawsze u ciebie (slucham na laptopie). Ostatnia minuta jest fajna, ale za bardzo odczuwam jak by ten utwor sie skladal z trech oddzielnych kawalkow. No i do tego nie lubie skrillexa ani dubstepow ostrych, wiec mysle ze to moze miec wplyw na ocene. Sorki, inne twoje utwory mi sie bardziej podobaja.