MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CHILL OUT kubek - coastal dream - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: CHILL OUT kubek - coastal dream (/temat-chill-out-kubek-coastal-dream)



kubek - coastal dream - kubek12 - 26.08.2012



zapraszam do odsłuchu i komentowania


RE: kubek - coastal dream - F3edo - 26.08.2012

Na moje ucho nadal grasz lekko na pograniczu fałszu, ale klimat jest, co usprawiedliwia mi te niedociągnięcia. Bardzo przypadła mi do gustu melodia w 0.51, przypomina mi produkcje Solar Fields. Powinieneś popracować nad konstrukcją utworu, trochę tam bałaganu. Snare bym poequalizował, żeby miał więcej środka a mniej góry.
Dobry kawałek, powodzenia w dalszych produkcjach!


RE: kubek - coastal dream - kubek12 - 26.08.2012

ja niekoniecznie te fałsze słyszę, a jeżeli faktycznie są to nie bardzo wiem co zrobić, żeby takie rzeczy słyszeć ;) dzięki za opinie


RE: kubek - coastal dream - Stiopa - 26.08.2012

Dla mnie stopa taka glucha, werbel jak Fedo wspomnial zbyt syczacy.
Zajebisty klimat super voxy.


RE: kubek - coastal dream - hipotensja - 27.08.2012

Ta snare delikatny, ale jednak zbyt płaski, więc nie zaszkodziłaby mu odrobina środka.
Klimat faktycznie zacny. No i doskonałe melodie, tajemnicze, minimalne Heart
Fałszyki tam niby są, ale ich nie ma, jak F3edo napisał, balansujesz na granicy fałszu cokolwiek to znaczy :P
Na moje ucho, to wielkich braków technicznych nie ma, oprócz właśnie werbla. Może troszkę więcej kompresji troszkę poprawiłoby ogólne brzmienie.
Pozdro :)

edit
żeby słyszeć fałsz musisz mieć słuch muzyczny, który jak słychać posiadasz, więc jeśli ich nie słyszysz, to ich nie ma :D


RE: kubek - coastal dream - F3edo - 27.08.2012

A jeszcze tylko takie pytanie ode mnie, bo ciekawi mnie czy dobrze skojarzyłem - ostatni sampel voc przycięty jest z Burial - Archangel? :)


RE: kubek - coastal dream - kubek12 - 27.08.2012

voc sample z kawałka to ray j - one wish ;) kawałek, z którego zsamplował burial w archangelu ;) + jakiś tam sampelek z jaya z ;P


RE: kubek - coastal dream - brainfreezer - 30.08.2012

Świetne brzmienia, super reversy, beat mi do tego nie pasuje, może to kwestia tego, że słyszałem podobny kawałek w wersji bardziej spokojnej. Wg mnie świetne na kawałek "przejściowy" na płytce, w ramach uspokojenia i wstępu do następnych utworów.
Gratuluję produkcji :) Pozdr!


RE: kubek - coastal dream - shadowfinder - 18.09.2012

podoba mi się kawałek, wszystko gra, jest klimat, rozwija się logicznie. gratulacje!


RE: kubek - coastal dream - hake - 18.09.2012

genialny klimat


RE: kubek - coastal dream - RaNi/Works - 18.09.2012

klimat ma w sobie to coś ale nad kickiem i snarem mógłbyś popracować. A reszte zostaw bo coś możesz przywadkiem uszkodzić :D


RE: kubek - coastal dream - kubek12 - 18.09.2012

jeżeli chodzi o kick i snare to założenie było takie, że właśnie tak ma brzmieć ;) to pewnie kwestia gustu. kawałki jeżeli są już przeze mnie wypuszczone to są na tyle przeanalizowane i i przesłuchane, że nie mam co do nich wątpliwości ;). dzięki za opinie :)