MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DUBSTEP Swedish House Mafia feat. John Martin - Don't You Worry Child (Greeoons Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DUBSTEP Swedish House Mafia feat. John Martin - Don't You Worry Child (Greeoons Remix) (/temat-dubstep-swedish-house-mafia-feat-john-martin-don-t-you-worry-child-greeoons-remix)

Strony: 1 2


Swedish House Mafia feat. John Martin - Don't You Worry Child (Greeoons Remix) - Mixee - 11.09.2012

Swedish House Mafia feat. John Martin - Don't You Worry Child (Greeoons Remix)

RE-EDIT 16.09.2012



Tradycyjnie - łodujufink :)?



RE: Swedish House Mafia feat. John Martin - Don't You Worry Child (Greeoons Remix) - piral - 11.09.2012

Tradycyjnie to świetnie. :P 20 za wykonanie i pomysł. :) Drop nr 2 szczególnie fajny, breakbeatowy :)


RE: Swedish House Mafia feat. John Martin - Don't You Worry Child (Greeoons Remix) - djhaxim - 11.09.2012

No powiem ci że dobra robota :( ale znów w sumie to samo , wiem jak to jest przywiązać się do stylu bo sam mam swój wyrobiony i wiadomo po czym poznać moje tracki ^^ ciebie poznać po znakomitych synthach i leadach ładnie wkomponowanych w bass, w zasadzie ciągniesz ten sam motyw cały czas i fajnie ci to wychodzi , piona!!
Chciałbym usłyszeć kiedyś twój orginal track ^^ bo narazie ciśniesz remixy xD


RE: Swedish House Mafia feat. John Martin - Don't You Worry Child (Greeoons Remix) - Yes I Am - 11.09.2012

Jak dla mnie wokal ma za dużo najwyższych rejestrów nieco bym odjął. Mimo to ssam skoro jest for free :).
W zasadzie pierwszy utwór jaki pobrałem na forum :)


RE: Swedish House Mafia feat. John Martin - Don't You Worry Child (Greeoons Remix) - Divine Frequency - 11.09.2012

Swietne :) Moge wrzucic na kanal jak bys chcial :)


RE: Swedish House Mafia feat. John Martin - Don't You Worry Child (Greeoons Remix) - hipotensja - 11.09.2012

Ten jak trzaśnie to szok <rainbow2>
No co tu można pisać? Technika perfekcyjna, proporcje są idealne, po prostu pro.
Chociaż podzielę zdanie Haxima, że wpadłeś w szpony schematyzmu, a fajnie jakbyś zrobił wyskok w nieznane i rozwalił nam powieki czymś z innej bajki, swoim przede wszystkim :)

Tak, czy inaczej kawał dobrej roboty jak zwykle, chociaż moim faworytem od Ciebie jest remix 'warrior song' <smile>


RE: Swedish House Mafia feat. John Martin - Don't You Worry Child (Greeoons Remix) - Mixee - 12.09.2012

Dzięki bardzo za opinie!

Rzeczywiście, wysokich jest dużo, choć wydawało mi się, że nie ZBYT dużo. To między innymi przez fakt, że nie użyłem acapelli, a oryginalnej wersji utworu.

Ten styl mi najbardziej siedzi. Nie lubię klasycznych dubstepów, a ponadto mam nieco uszy Hands Up!'owca :) dlatego raczej przy tym stylu zostanę, bo nie tworzę dla innych, tylko dla siebie, a to mi sprawia najwięcej radości :)

Damy raaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadę (o:

PS
no i sprawa czemu cały czas remixy - sam śpiewać nie umiem, pisać tekstów też nie, dlatego wolę remixować, bo mi to po prostu sprawia większą frajdę :) ponadto mogę poćwiczyć na nich technikę, żeby kiedyś zrobić coś porządnego i swojego ^^

Re-edit dodany na górze tematu.


RE: Swedish House Mafia feat. John Martin - Don't You Worry Child (Greeoons Remix) - Herman - 27.09.2012

jest ciekawie :D fajnie wszystko wybite, jak Ty łączysz łuble z tymi sawowymi syntami ? :D drudi drop zeczywiście miazga, energia rozwalasystem ;) Poziom jaknajbadziej bliski najwyższego :) nie wiem co mam dalej pisać, bo nie ma się absolutnie do czego przyczepić ;P


RE: Swedish House Mafia feat. John Martin - Don't You Worry Child (Greeoons Remix) - Ropson - 27.09.2012

mówiłem Ci, że masz cudowne paluszki?:D tak tak, świetne remixy spod twoich paluszków wychodzą.


RE: Swedish House Mafia feat. John Martin - Don't You Worry Child (Greeoons Remix) - Xorbolanid - 27.09.2012

MIXEE JESTEŚ K***A MOIM BOGIEM!!

Oficjalnie ciebie kocham.


RE: Swedish House Mafia feat. John Martin - Don't You Worry Child (Greeoons Remix) - Mixee - 4.10.2012

Omatko dzięki xD

Ale ja tracki robię łokciami :(


RE: Swedish House Mafia feat. John Martin - Don't You Worry Child (Greeoons Remix) - djhaxim - 4.10.2012

(12.09.2012, 9:45)Mixee napisał(a): PS
no i sprawa czemu cały czas remixy - sam śpiewać nie umiem, pisać tekstów też nie, dlatego wolę remixować, bo mi to po prostu sprawia większą frajdę :) ponadto mogę poćwiczyć na nich technikę, żeby kiedyś zrobić coś porządnego i swojego ^^

Re-edit dodany na górze tematu.

Ty nic nie musisz pisać . Haha xD jakie teksty , xD?? ty robisz Dubstep , tam wystarczy przy wejściu jakiś dobry vocal 2 sekundowy i reszta to już sekwencja bassu , dubstepy z długimi vocalami to bardziej skrillexstepy ^^.

Machnij orginał , nie martw się vocalem , walnij jakimś dobry bassem , dodaj mocy do stopy i werbla , dasz rade :D


RE: Swedish House Mafia feat. John Martin - Don't You Worry Child (Greeoons Remix) - Mixee - 4.10.2012

(4.10.2012, 14:40)djhaxim napisał(a): Ty nic nie musisz pisać . Haha xD jakie teksty , xD?? ty robisz Dubstep , tam wystarczy przy wejściu jakiś dobry vocal 2 sekundowy i reszta to już sekwencja bassu , dubstepy z długimi vocalami to bardziej skrillexstepy ^^.

Nie do końca tworzę dubstep. Klasyczny dubstep mnie kompletnie nie kręci :) i wolę skrillexstepy od dubstepu. Po prostu ze względu na gust, nic więcej. Dubstep bez dobrego vocalu to już nie to samo.

(4.10.2012, 14:40)djhaxim napisał(a): Machnij orginał , nie martw się vocalem , walnij jakimś dobry bassem , dodaj mocy do stopy i werbla , dasz rade :D

No właśnie dla mnie to nie wszystko. Rozmawiamy o kompletnie innym klimacie. Dlatego nie lubię dubstepów klasycznych, bo tak samo jak w tych fidget housach czy innych oldshoolowych housach jest tylko albo bit i jeden sub, albo bit i jeden wobel przez całą nutę. Nie słucham czegoś takiego i nie chcę tego tworzyć. Dlatego jest mi ciężko stworzyć oryginał, bo chcę, żeby to było coś MOJEGO.


RE: Swedish House Mafia feat. John Martin - Don't You Worry Child (Greeoons Remix) - piral - 4.10.2012

Niech każdy robi po swojemu i będzie dobrze. Ważne, żeby nie latać cały czas na tych samych dźwiękach. ;)


RE: Swedish House Mafia feat. John Martin - Don't You Worry Child (Greeoons Remix) - Carlos Farhad - 4.10.2012

ja tam za bardzo nie przepadam za dub stepem,ale brzmi to dobrze i to chyba wystarczy ;) pozdr.


RE: Swedish House Mafia feat. John Martin - Don't You Worry Child (Greeoons Remix) - wenter13 - 7.10.2012

Nie mam nic do powiedzenia, kawałek mnie rozwalił.
9000/10.


RE: Swedish House Mafia feat. John Martin - Don't You Worry Child (Greeoons Remix) - Afterthought - 7.10.2012

Konretna produkcja, jest wyje*ana moc i duuuuzo sie dzieje, jak najbardziej na plus, kolego masz talent a sporobuj go zmarnowac na jakis shit to ci leb ukrece przy samym zyrandolu ;P


RE: Swedish House Mafia feat. John Martin - Don't You Worry Child (Greeoons Remix) - John Traetor - 16.10.2012

Świetne, podoba mi się.


RE: Swedish House Mafia feat. John Martin - Don't You Worry Child (Greeoons Remix) - NeoN - 1.11.2012

za cało kształt dam 4/5 ...
Kick za głośno stroszke :[ i słaby strasznie jest :< mało suba :]


RE: Swedish House Mafia feat. John Martin - Don't You Worry Child (Greeoons Remix) - Karri - 8.12.2012

Poezja dla mych uszu ! :D