MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PSY - Gangnam Style (DJ Imanis Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PSY - Gangnam Style (DJ Imanis Remix) (/temat-psy-gangnam-style-dj-imanis-remix)

Strony: 1 2


PSY - Gangnam Style (DJ Imanis Remix) - ZOOn'r - 15.09.2012

Tytuł: Gangnam Style
Autor: PSY
Remixer: DJ Imanis
Jakość: 320kb/s
Czas: 3:16
Link:

Siemka, wrzucam remix "Gangnam Style" (Nr na liście 100YT). Zapraszam do odsłuchania i oceny.




DOWNLOAD LINK:


RE: PSY - Gangnam Style (DJ Imanis Remix) - piral - 15.09.2012

L O L xD
0.43 buja :D Podobają mi się dźwięki i miks. Czysto jest. Nie jest też nudne w dodatku. Taki powinien być oryginał! :D


RE: PSY - Gangnam Style (DJ Imanis Remix) - The Quiet - 16.09.2012

On jest wszędzie xD Będzie tak samo jak z Memami ubrania, internet, telefony i zapewne zrobią z nim nawet reklame tak samo jak z tym kotem "co ja pacze" z kwejka :)


RE: PSY - Gangnam Style (DJ Imanis Remix) - arto - 16.09.2012

no Iman :D ladnie pocisnales z tym remixem :D 8/10


RE: PSY - Gangnam Style (DJ Imanis Remix) - MaxR - 16.09.2012

Również uważam, że dobre. :)


RE: PSY - Gangnam Style (DJ Imanis Remix) - ZOOn'r - 16.09.2012

Fajnie, że Wam się podoba :). Acapella'e tego kawałka latają po całym internecie, więc zapraszam do remixowania, bo łatwo i fajnie się remixuje :).


RE: PSY - Gangnam Style (DJ Imanis Remix) - psx - 17.09.2012

fajne fajne, takie śmiechowe troche nie wiem czemu :D


RE: PSY - Gangnam Style (DJ Imanis Remix) - SecretRank - 17.09.2012

Mam beke z tego jak zawsze słucham LD


RE: PSY - Gangnam Style (DJ Imanis Remix) - DeeJn - 18.09.2012

hahahha beka w chuy :D fajny remol :) gościa wszędzie jest pełno :D


RE: PSY - Gangnam Style (DJ Imanis Remix) - RDZK - 18.09.2012

Ja tam nie rozumiem fenomenu tego tjuna (oryginału). Remix owszem, fajny, ale jakos mnie nie zaskoczyl. Niby poziom jest, ale bez tego czegos. Nie czuje polotu jakos. Track przyjemny, ale 10x lepiej brzmialby bez tego wokalu.

I wgl to gdzie te Twoje dubstepowe kosiareczki sie podzialy?!


RE: PSY - Gangnam Style (DJ Imanis Remix) - ZOOn'r - 19.09.2012

Dzięki, wszystkim za komentarze :). Remix powstał dla fun'u w 4 godziny i miło było patrzeć, jak ciepło został przyjęty.

RDZK: Żeby nie było, nie uważam tego utworu-oryginału za fenomen, po prostu ma śmieszny wokal i bit, a ze śmiesznego wokalu można zrobić szybko i fajnie remol ;P. I jeszcze jedno xD: http://musicproducers.pl/showthread.php?tid=4367&pid=25962#pid25962 Dubstepowa kosiareczka :).


RE: PSY - Gangnam Style (DJ Imanis Remix) - Cris - 20.09.2012

ja jednak bardziej wolę oryginał, ma jakąś większą energię niż ten remix, te dźwięki szczególnie leadu jakoś barwa taka słaba że w ogole nie robi energi


RE: PSY - Gangnam Style (DJ Imanis Remix) - JohnLoudBeat - 23.09.2012

Podoba mi się, rzeczywiście fajnie buja, kawałek na poziomie :D


RE: PSY - Gangnam Style (DJ Imanis Remix) - baniuch - 25.09.2012

Oryginał ma sporo energii (przypomina mi starego Benassiego), dlatego mi się nawet podoba.
Co do Twojego remiksu, to moim zdaniem jest dużo gorzej. Wiem, że to 4fun, ale mną nie buja. Zgadzam się z Crisem, że lead jest słaby, melodii właściwie nie ma.
Zaznaczam, że w ogóle nie przepadam za nutami tego typu, więc nie musisz się moją opinią przejmować.


RE: PSY - Gangnam Style (DJ Imanis Remix) - Ropson - 25.09.2012

poślad w lewo poślad w prawo <dance>


RE: PSY - Gangnam Style (DJ Imanis Remix) - mikeszw - 6.10.2012

:D Ciekawsze od oryginału


RE: PSY - Gangnam Style (DJ Imanis Remix) - Revnotes - 9.10.2012

Oryginał kiedyś przypadkowo usłyszałem, strasznie mi się nie podobał, a powiem Ci że Twój pomysł już bardziej mogę znieść. Trochę zalatuje wioseczkową pompeczką, ale są i całkiem fajne barwy, to już tak zupełnie subiektywnie. Wykonanie jest moim zdaniem dobrze zrobione, tak więc gratuluję.


RE: PSY - Gangnam Style (DJ Imanis Remix) - Xorbolanid - 9.10.2012

Na słuchawkach daje radę (odsłuch na słuchawkach do nagrywania wokalu :) ) widać że się skupiłeś na bassie chyba bardziej. I wokal czasem nie zgrywa się z twoim podkładem.


RE: PSY - Gangnam Style (DJ Imanis Remix) - C.o.b.r.a - 9.10.2012

Jedyne co lubię w tym utworze to teledysk :D
A co do remixu jakoś mnie nie porwał :)
Choć liczy się pomysł :)


RE: PSY - Gangnam Style (DJ Imanis Remix) - ZOOn'r - 10.10.2012

Kurde, szczerze to nie spodziewałem się, że tyle osób tutaj napisze i odsłucha mój remix xD.

Vene: Nie zgranie chyba najbardziej słychać na 1:55, tam wokal jakoś dziwnie się opóźnia xD.

Baniuch: Każdą opinię trzeba brać pod uwagę :). Nie liczyłem na to, że każdy napisze, że to wspaniały remix i nie ma się do czego przyczepić ;P. Ważne by pisać szczerze :).

Cris: Fakt, mógłbym nad barwą i brzmieniem bardziej popracować, ale założenie było takie, że remix jednego dnia zostanie wykonany i wstawiony na moje kanały - eksperyment ;P.

Dziękuje wszystkim za komentarze i odsłuchanie mojego remixu. Niedługo pojawi się kawałek hardtrance, dubstepu oraz dance/house :).