MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DUBSTEP Haxim - Symphony Bass (DJ Imanis Dark Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DUBSTEP Haxim - Symphony Bass (DJ Imanis Dark Remix) (/temat-dubstep-haxim-symphony-bass-dj-imanis-dark-remix)



Haxim - Symphony Bass (DJ Imanis Dark Remix) - ZOOn'r - 19.09.2012

Tytuł: Symphony Bass
Autor: Haxim
Remixer: DJ Imanis
Jakość: 320kb/s
Czas: 5:11
Link:

Witam, zapraszam do przesłuchania świeżutkiego remixu dla Haxim'a. Oryginał Symphony Bass:


RE: Haxim - Symphony Bass (DJ Imanis Dark Remix) - DeeJn - 19.09.2012

f*ck you :D snare roz****a :D aaa ten bass na wejściu 0:25 miota ostro :D lubię takie bassy :) od 2:35 ostro ****esz stary :D
widzę ze jak nie fidget to electro jak nie electro to dubstep :D coś jeszcze tworzysz ??

PS
osłuchuje na słuchawkach wiec nie wszystko mogę usłyszeć ;)


RE: Haxim - Symphony Bass (DJ Imanis Dark Remix) - ZOOn'r - 19.09.2012

Tworzę niemalże każdy gatunek - house, trance, italo disco, electro, dubstep z ich podgatunkami xD. Dzięki za ciepły komentarz :).


RE: Haxim - Symphony Bass (DJ Imanis Dark Remix) - piral - 19.09.2012

Podkręciłbym tempo na 170 BPM :P Dobrze jest. :) Czyściutko i mamy kandydata do topki.

Wykonanie: 10/10
Pomysł: 10/10


RE: Haxim - Symphony Bass (DJ Imanis Dark Remix) - DeeJn - 19.09.2012

(19.09.2012, 18:43)shyidea napisał(a): Czyściutko i mamy kandydata do topki.

Wykonanie: 10/10
Pomysł: 10/10

jestem za :d kolega prezentuje coraz większy poziom i należny mu się nominacja ;)
tyle gatunków ogarniać podziwiam cie :) oby tak dalej ;) powodzenia w dalszych projektach


RE: Haxim - Symphony Bass (DJ Imanis Dark Remix) - ProCkers - 19.09.2012

OO KURDE !! Nie no, przeokropnie świetny kawałek :D Oprócz tego że brakuje mi tu grubszego suba, to nie mogę się absolutnie do niczego przyczepić :) Moment z pianinem wymiata :D Kawał świetnej roboty. Jak dla mnie lepszy jak oryginał :D


RE: Haxim - Symphony Bass (DJ Imanis Dark Remix) - RDZK - 19.09.2012

Fajnie sie zaczyna. Tylko ten dzwiek na poczatku, ktory 4x uderza... Slychac w nim taki szum. Nie podoba mi sie to. Nie lezy mi tez ten talerz bijacy od 0:25 na tym filtrze. Jezeli chodzi o snare. Oceniam go na 7,5 (skala do 10), kick mi tu wgl nie pasuje. Haty jak dla mnie ciutke za glosno. Intro fajne. Czuc ten mroczny klimat. I jeszcze to piamanino... Nie znosze czegos takiego.
Szkoda, ze tak szybko konczy sie ten dubstepowy bicik w dropie. Reszta traci potem moc. Odnosnie tej melodyjki od 3:00. Zupelnie tu nie pasuje. Psuje tylko caly klimat. Zbyt taka pozytywna. Ładnie to gra, jednak nie w tym tracku. Wobbelek ma za malo basu. I troche razi w uszy. Ogolnie w calosci jest za malo bassu.
Glowa przy tym tracku mi nie chodzila. Wczesniejsze tracki zdecydowanie bardziej mi sie podobaly. Wydaje mi sie, ze miales na nie lepszy pomysl. Mimo tego, ze dlugoscia nie zaskakiwaly, byly bardziej dopieszczone.

No coz.. Troche pobawilem sie w hejtera, ale wlasnie tak mi sie to wszystko widzi.
Wole oryginał.
Jak dla mnie 5/10.
I nadal bede czekal na dubstepowa kosiareczke od Ciebie.


RE: Haxim - Symphony Bass (DJ Imanis Dark Remix) - V!D! - 20.09.2012

Boooooomboooooooooofaaaaaantastycznie!:) nieźle kozaczku...:)