MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Aitra - Fresh Breath (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Aitra - Fresh Breath (Original Mix) (/temat-progressive-aitra-fresh-breath-original-mix)



Aitra - Fresh Breath (Original Mix) - Aitra - 23.09.2012

Witam ;)) Ciekawi mnie wasze zdanie co sadzicie na temat Fresh Breath ;)) mile widziane wskazowki ktore by mi pomogly uzyskac lepszy efekt mixu .Pozdrawiam ;)



P.S. Dostalam info ze ten track znajdzie sie na komplikacji Mistique Music Records ;)


RE: Aitra - Fresh Breath (Original Mix) - Marduk - 23.09.2012

przyjemne :)


RE: Aitra - Fresh Breath (Original Mix) - Stiopa - 23.09.2012

Cholera stopaa za płaska, mam ważenie, że gra mi przed twarzą. Reszta niby ok ale za dużo air jest i brakuje mi trochę dołu a raczej środka poniżej 1500 Hz. Mam wrażenie, że gra to wszystko osobno posklejane do kupy.
Pomysł i aranżacja gicio, ale to co wyżej napisałem plus rozłożenie chatów po kanałach też po dłuższym czasie daje po uszach, może bliżej środka?
Pozdrawiam.


RE: Aitra - Fresh Breath (Original Mix) - Ropson - 24.09.2012

a mi sie taka stopa podoba... bardzo przyjemne!


RE: Aitra - Fresh Breath (Original Mix) - Peter O'ski - 24.09.2012

Wrzuciłbym to bardziej pod Deep House albo jakiś Funk :)

Super kawałek. Ostatnio takie klimaty są mi coraz bliższe, więc kilka razy musiałem przesłuchać żeby się nasycić :P
Technicznie myślę, że jedynie te haty rozłożone po bokach dają po uszach po jakimś czasie (wysokimi).

Na prawdę super klimat - oby więcej takich produkcji :)


RE: Aitra - Fresh Breath (Original Mix) - Sick Brothers - 24.09.2012

Ciekawa aranżacja, bardzo odprężające, przynajmniej dla mnie ;) Kick mi się podoba. Jest ok, oby tak dalej ;)


RE: Aitra - Fresh Breath (Original Mix) - achilles11 - 26.09.2012

bardzo przyjemne do sluchania :D


RE: Aitra - Fresh Breath (Original Mix) - Xorbolanid - 26.09.2012

Początek jakbyś się znalazł w jakimś śnie, jest wszystko cacy, delikatnie kick się wyłania. Jest ok. Pasuje jako soundtrack snów :)


RE: Aitra - Fresh Breath (Original Mix) - Audionectic - 13.10.2012

Intro zajeb... barwy...Stopa ladnie gra z basem(ktory swoja droga nie jest jakis wyszukany:)
Ladnie wszysto hula.Moze arpy ciut za glosne jak dla mnie.


RE: Aitra - Fresh Breath (Original Mix) - Lukasse - 19.10.2012

Naprawdę jakbym był we śnie,prawie usnąłem hehe,ale nie z powodu monotonii czy nudy,raczej z przyjemności ;D Dobry kawałek,dobry klimat ;] Trzymaj tak dalej ! ;D


RE: Aitra - Fresh Breath (Original Mix) - RaNi/Works - 19.10.2012

Podepnę się pod opinię Stiopy
wg mnie te haty nie powinny być tak głęboko w l. I p. Głośnik ustawiony.
Ale utwór na plus


RE: Aitra - Fresh Breath (Original Mix) - JohnMilk - 25.10.2012

Klimat taki na wpłynięcie czy rozpłynięcie się :D fajny, fajny, pogratulować. A techniczne szczegóły wymienili koledzy wyżej. Tak czy inaczej gratulacje.


RE: Aitra - Fresh Breath (Original Mix) - Revnotes - 27.10.2012

Mega klimatyczne, ale zastanawiał mnie dobór bassu do takiego utworu. Widziałbym tu głęboki na sinusoidzie, a taki drapieżny jakby odrywa się delikatnie z klimatu. Słucha się bardzo przyjemnie.