MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE Random Lyrics - Wake Up Tomorrow - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE Random Lyrics - Wake Up Tomorrow (/temat-house-random-lyrics-wake-up-tomorrow)

Strony: 1 2


Random Lyrics - Wake Up Tomorrow - Marduk - 26.09.2012

Polecam :)



RE: Random Lyrics - Wake Up Tomorrow - RaNi/Works - 26.09.2012

Od 1:28 tak dziwnie się zlewa...ale ogół jest dobry nawet bardzo ładny... nuta wporządku przymusowo przy niej się... "ruszam na rytm" :D


RE: Random Lyrics - Wake Up Tomorrow - Marduk - 26.09.2012

Wiem , jest jeden moment gdzie sie nie zgrywa, piosenka nagrana w roznym tempie minmalnie(originalny sampel) i pewnie dlatego.


RE: Random Lyrics - Wake Up Tomorrow - Mixee - 26.09.2012

(26.09.2012, 15:42)Marduk napisał(a): Wiem , jest jeden moment gdzie sie nie zgrywa, piosenka nagrana w roznym tempie minmalnie(originalny sampel) i pewnie dlatego.

to trza pociąć i dopasować ręcznie. 5 minut więcej roboty

bez "nietrafień" kicka by było superczadowo (o:


RE: Random Lyrics - Wake Up Tomorrow - Marduk - 26.09.2012

pociac sampel ? przeciez beda przerwy po dopasowaniu "pustki" , juz probowalem


RE: Random Lyrics - Wake Up Tomorrow - Mixee - 26.09.2012

To kopiujesz inny nkawałek i wstawiasz tak, żeby brzmiał naturalnie, stosujesz reeverb, delay i inne tego typu wypelnienia.

ZAWSZE tak robię i nigdy nie brzmi jak pocięty.

Luuudzie jak Wy strasznie idziecie na łatwiznę... ale nic na siłę! Niech to tak zostanie.


RE: Random Lyrics - Wake Up Tomorrow - sowa - 26.09.2012

ojjjj kosaaaaa.... świetny klimat aż chce się pogibać.... ale powinieneś wrócić i ogarnąć te sample porządnie :P bo po co robić coś na odwałke :P szkoda czasu


RE: Random Lyrics - Wake Up Tomorrow - Marduk - 27.09.2012

Stosujac efekty i wypelniania , powtarzania psuje klimat jaki chcialem osiaganac, lubie clasic disco house a nie zadne warpowania. W reasonie to nie jest takie latwe, bo nie masz waveforma. Walczylem dlugo z tym, ale mialem dosc. Wolalem puscic to tak bo znajac siebie zostawil bym to i lezalo by aby na dysku nie ujrzawszy swiatla , a ten jeden moment w ktory msie to nie zgrywa raczej nie przykuje zbytniej uwagi.


RE: Random Lyrics - Wake Up Tomorrow - Aitra - 27.09.2012

no no brakuje takiej muzy na parkietach :( ciagle jakas komercha z radia ... Naprawde nie ma sie do czego przyczepic , mam nadzieje ze to wydasz ;)


RE: Random Lyrics - Wake Up Tomorrow - Ropson - 27.09.2012

super! <dance>

trzymam kciuki z ten numer ;]


RE: Random Lyrics - Wake Up Tomorrow - Castiel - 29.09.2012

Fajny klimat 2 nuta której słucham na tym forum która nadawałaby się jak najbardziej na letnie beach party :)


RE: Random Lyrics - Wake Up Tomorrow - Alex fat - 6.10.2012

Gdyby to ze niezgrywa , to nuta by byla kozacka , jak bys to puscil na parkiecie to uwiez mi te nierownosci by sie uslyszalo , jak to poprawisz to bedzie super. Bo halsior pelna gemba . :) Pozdrawiam


RE: Random Lyrics - Wake Up Tomorrow - Julas - 7.10.2012

No zeby nie ten moment z niedopasowaniem, ale kawalek swietny, czekam na kolejne w tym klimacie :)


RE: Random Lyrics - Wake Up Tomorrow - 9lives - 7.10.2012

klasa!!! naprawdę świetna robota... od rana sie przy tym bujam :D


RE: Random Lyrics - Wake Up Tomorrow - C.o.b.r.a - 10.10.2012

Rytmiczny track i wpada w ucho:)
Dobra robota:)


RE: Random Lyrics - Wake Up Tomorrow - Simonus - 10.10.2012

No sam bym się przy tym bujał :) dużo lepszy kawałek niż te co lecą normalnie ;)


RE: Random Lyrics - Wake Up Tomorrow - Lukasse - 11.10.2012

Dobra robota ;] A dobrze wykonaną pracę w tym wypadku się dobrze słucha ;] Powodzenia i oby tak dalej ! ;D Przypomniały mi się rytmy Michaela Jacksona ; P


RE: Random Lyrics - Wake Up Tomorrow - Audionectic - 13.10.2012

Disco house...Swietnie.Nie da sie usiedziec.Klasyczne brzmienie...moment melancholii mnie dopadl.Jak to sie tancowalo po 20 godzin :) a nie bylo redbuli :)


RE: Random Lyrics - Wake Up Tomorrow - baniuch - 16.10.2012

Nieliczne disco-house'owe utwory mi się podobają. A ten mi się podoba. Świetna robota. :)


RE: Random Lyrics - Wake Up Tomorrow - Wakeid - 17.10.2012

W 1:30 jest trochę lipa bo słabo wklepane ;) Ale poza tym nutka "Pełen show " wpada w ucho ;) Pozdrawiam