MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Wakeid - This is my Life (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Wakeid - This is my Life (Original Mix) (/temat-wakeid-this-is-my-life-original-mix)



Wakeid - This is my Life (Original Mix) - Wakeid - 29.09.2012

Wakeid-This is my Life (Original Mix)






Komentarze mile widziane ;)



RE: Wakeid-This is my Life (Original Mix) - Castiel - 29.09.2012

Ja już wyraziłem swoje zdanie na sc :) Jak dla mnie nutka jest bomba i wylądowała właśnie na moim dysku :)


RE: Wakeid-This is my Life (Original Mix) - Lunar Space - 29.09.2012

nutka na prawdę dobra :) wysoki poziom ... :) wokal gdyby był to byłaby zapewne kosa :) również dobry miks.. :) no oby więcej takich produkcji :) pozdrawiam :)


RE: Wakeid-This is my Life (Original Mix) - Next Freakz! - 29.09.2012

Mix i master widać już w jakimś stopniu opanowałeś więc bardzo dobrze :) Nuta w dobrym stylu, miło się słucha więc także plus. Nie ma za bardzo się czego przyczepić ;) Pozdrawiam gorąco i serdecznie :D


RE: Wakeid-This is my Life (Original Mix) - Xorbolanid - 29.09.2012

Dużym problemem jest melodia. jakoś początkowy pluck nie bardzo pasuje do głownej melodi która po nim wchodzi. trochę dzwięki mogą kłuć.

Pracuj dalej nad miksem, i w głównej mierze nad kompozycją i bogatością utworów.


RE: Wakeid-This is my Life (Original Mix) - Dj-RS - 30.09.2012

zgadzam się z Vene 1:00 min troszkę nie pasuje po za tym niema żadnych zastrzeżeń.


RE: Wakeid-This is my Life (Original Mix) - 9lives - 7.10.2012

przejscie z tego plucka na pianino w jest tragiczne. Ogólnie Avicii jesli chodzi o ten rise up i pluck, co do leadu to duzo brakuje mu do aviciowego. Te pianino sie odrywa od sawu i moim zdaniem wszystkie dzwieki powinny być nutami o tej samej długości. Ogólnie to posłuchac mozna


RE: Wakeid-This is my Life (Original Mix) - C.o.b.r.a - 9.10.2012

Ciekawie choć mało orginalnie :)
Ten wchodzący pluck trochę sie gryzie :)
Ogólnie utwór na plus :)


RE: Wakeid-This is my Life (Original Mix) - GruShynSky - 10.10.2012

fajnie sie tego słucha


RE: Wakeid-This is my Life (Original Mix) - Lukasse - 10.10.2012

A mi się podoba,bardzo ciekawa i fajna produkcja. Pianino ah ,jak ja kocham utwory z pianinem w taki stylu właśnie :D Duży plus ode mnie za tą nutkę,bo naprawdę miło się słucha i wlatuję szybko do ucha ;D


RE: Wakeid-This is my Life (Original Mix) - Frashby - 10.10.2012

mi też wydaje się że melodia jest trochę źle ułożona, reszta fajnie i przyjemnie ale intro mnie gryzie :( i trochę potem zaczyna być monotonne ale ogólnie wporzo :)


RE: Wakeid-This is my Life (Original Mix) - Brainlezz - 10.10.2012

Troche skromne, bardziej do posluchania na imprezie niz w sluchawkach, ale i tak widac, ze lepiej masz opanowane sprawy techniczne, ja jestem w tym noga:/


RE: Wakeid-This is my Life (Original Mix) - Wakeid - 13.10.2012

Dzięki za opinie ;) Co do uwag to w 100 % się z nimi zgadzam . Dopiero zaczynam,tworzę 1 rok i 2 miesiące tak więc myślę że mogę popełniać takie błędy (wręcz powinienem ;D ) Pozdrawiam Wakeid ;D


RE: Wakeid-This is my Life (Original Mix) - RaNi/Works - 15.10.2012

wszystko jest wporządku jedyne co mi dokucza jest to że kick jest taki cichy. mogłeś mu dać komresorem więcej Gaina.


RE: Wakeid-This is my Life (Original Mix) - John Traetor - 15.10.2012

Podoba mi się ten kawałek. Ja bym tylko perkusję trochę podgłośnił, zwłaszcza kick.


RE: Wakeid-This is my Life (Original Mix) - RaNi/Works - 15.10.2012

Nawet nawet ale popraw przejścia i wysokie tony w melodji muza na plus


RE: Wakeid-This is my Life (Original Mix) - djgad - 30.10.2012

zajebista nuta leci na dysk ;)