MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Poddział z bankami, presetami i instrukcjami widoczny od rangi Member w górę? - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Aktualności (https://musicproducers.pl/forum-aktualnosci)
+--- Wątek: Poddział z bankami, presetami i instrukcjami widoczny od rangi Member w górę? (/temat-poddzial-z-bankami-presetami-i-instrukcjami-widoczny-od-rangi-member-w-gore)

Strony: 1 2


Poddział z bankami, presetami i instrukcjami widoczny od rangi Member w górę? - Herman - 2.10.2012

Ankieta do tematu: http://musicproducers.pl/showthread.php?tid=4522&pid=27346#pid27346

Poddział z bankami, presetami i instrukcjami widoczny od rangi Member w górę?

Jesteś za? TAK
Jesteś przeciwko? NIE


RE: Poddział z bankami, presetami i instrukcjami widoczny od rangi Member w górę? - K - 5.10.2012

Nie, ponieważ pojawią się kolejne tony spamu (widziałem jak było na innych forach).


RE: Poddział z bankami, presetami i instrukcjami widoczny od rangi Member w górę? - Herman - 6.10.2012

ale chodzi tu tylko o poddział o którym mowa w wątku Venego... myślę, że instrukcje zamiast presetów rozwiązują sprawę Kay :)


RE: Poddział z bankami, presetami i instrukcjami widoczny od rangi Member w górę? - K - 6.10.2012

Więc o co chodzi z "od rangi member w górę"?


RE: Poddział z bankami, presetami i instrukcjami widoczny od rangi Member w górę? - Herman - 6.10.2012

żeby korzystać z działu, w którym będą opisywane krok po kroku ustawienia w celu osiągniecia danego brzmienia mogli korzystać użytkownicy, którzy posiadają rangę member. (choć wg mnie 50 postów wystarczy). Taki dział to byłaby ciekawa forma nauki syntezy dzwięku i ogarniania różnych wtyczek, a pijawki raczej przyłaża po gotowe presety, a nie instrukcje DIY, bo cięzko cuś samemu zrobić. Pozatym są moderatorzy


RE: Poddział z bankami, presetami i instrukcjami widoczny od rangi Member w górę? - sowa - 6.10.2012

zgadzam się z Hermańskim... ten jeden jedyny raz


RE: Poddział z bankami, presetami i instrukcjami widoczny od rangi Member w górę? - Xorbolanid - 6.10.2012

Zgadzam się!


RE: Poddział z bankami, presetami i instrukcjami widoczny od rangi Member w górę? - Afterthought - 6.10.2012

No i ja rowniez jestem za, chlop wie co gada i POLAC MU!! :D


RE: Poddział z bankami, presetami i instrukcjami widoczny od rangi Member w górę? - Castiel - 6.10.2012

ja tez jestem za tym pomysłem :)


RE: Poddział z bankami, presetami i instrukcjami widoczny od rangi Member w górę? - SilverNight - 6.10.2012

Jestem jak najbardziej za !


RE: Poddział z bankami, presetami i instrukcjami widoczny od rangi Member w górę? - ***FremikSLA*** - 7.10.2012

Dopisuje się do grona wtajemniczonych.Pomysł nie jest zły bo każdy doda coś od siebie;-) + za wizje dla pomysłodawcy.


RE: Poddział z bankami, presetami i instrukcjami widoczny od rangi Member w górę? - Xorbolanid - 7.10.2012

(7.10.2012, 4:35)***FremikSLA*** napisał(a): Dopisuje się do grona wtajemniczonych.Pomysł nie jest zły bo każdy doda coś od siebie;-) + za wizje dla pomysłodawcy.

Dzięki fremik :3


RE: Poddział z bankami, presetami i instrukcjami widoczny od rangi Member w górę? - MaxR - 7.10.2012

Myślę, że to dobry pomysł. Za. :)


RE: Poddział z bankami, presetami i instrukcjami widoczny od rangi Member w górę? - K - 7.10.2012

To teraz też jestem za. Tylko kto będzie robił te opisy krok po kroku? Są już jacyś chętni?


RE: Poddział z bankami, presetami i instrukcjami widoczny od rangi Member w górę? - Herman - 7.10.2012

no myśle że znajdzie sie kilka chętnych osób do tego ;)


RE: Poddział z bankami, presetami i instrukcjami widoczny od rangi Member w górę? - K - 7.10.2012

Powinny się znaleźć już przed utworzeniem działu.


RE: Poddział z bankami, presetami i instrukcjami widoczny od rangi Member w górę? - Xorbolanid - 7.10.2012

(7.10.2012, 13:24)Kay napisał(a): Powinny się znaleźć już przed utworzeniem działu ;>

jak nie, to siłą ich znajdziemy? XD


RE: Poddział z bankami, presetami i instrukcjami widoczny od rangi Member w górę? - Herman - 7.10.2012

Ja się zgłaszam jako pierwszy ;>


RE: Poddział z bankami, presetami i instrukcjami widoczny od rangi Member w górę? - Afterthought - 7.10.2012

Wiec zalozcie juz dzial a Herman przetrze szlaki ^^


RE: Poddział z bankami, presetami i instrukcjami widoczny od rangi Member w górę? - Herman - 7.10.2012

niech chętni zadeklaruja się w tym temacie :)