MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Lugh Dessire - It`s All About Summer - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Lugh Dessire - It`s All About Summer (/temat-progressive-lugh-dessire-it-s-all-about-summer)



Lugh Dessire - It`s All About Summer - Lugh Dessire - 6.10.2012

Dobra, to teraz coś odemnie.



Co o tym sądzicie? :P


RE: Lugh Dessire - It`s All About Summer - cinekkk1 - 6.10.2012

No przyzwoita produkcja, niezłe przejścia i dobre brzmienia. Fajny, czysty miks, kawałek nadaje się na pewno gdzieś do wydania.


RE: Lugh Dessire - It`s All About Summer - Afterthought - 6.10.2012

Ladnie ladnie, fajny styl, taki spokojny, pozytywny, miks nie kuleje, wszystko ladnie wspolgra, kawal dobrej roboty ^^


RE: Lugh Dessire - It`s All About Summer - Herman - 6.10.2012

już od początku bardzo ładna perkusja ;d przejścia świetne, dzwięki mi się podobają :D mix soczysty i przejezysty, pięknie wszystko sklejona, zaaranżowane i wykonane :) Do the best of musi trafić, zajebista produkcja, oby więcej takich :)


RE: Lugh Dessire - It`s All About Summer - Peter O'ski - 6.10.2012

Motyw cudo - pierwsze skojarzenie? Above & Beyond.

Miks na prawdę przyzwoity, przejrzysty. Aranżacja przemyślana, nie nudzi - to się ceni :)
Świetne subpady, przyjemnie sobie zjeżdżają w tle. Tak samo pluckowa melodia, cudnie buduje klimat.

Są dwie rzeczy do których mógłbym się przyczepić; ten FX koło np. 0:43 do 0:55, w górnych partiach za bardzo wali wysokimi jak na moje ucho. I druga to lead - tak jak barwa jest okej, tak jego ułożenie to dla mnie niewykorzystany potencjał i jakoś zupełnie mnie nie rusza. Ale to już kwestia gustu.

Ogólnie kawałek bardzo dobry, ale taki dosyć klubowy, z resztą jak sama nazwa wskazuje. Niby wszystko okej, ale jednak czuję niedosyt :P

Tak czy siak - oby tak dalej, trzymasz dobry poziom :)


RE: Lugh Dessire - It`s All About Summer - sowa - 6.10.2012

świetne plucki a to ode mnie duży plus... lead od 4:04 baja... zawiódł mnie main part... z takim melo i leadem liczyłem na niezłą pompe a tu nic... przydałby sie tam mocny wyrazisty dół... ale to juz kwestia gustu :D


RE: Lugh Dessire - It`s All About Summer - Lugh Dessire - 6.10.2012

Kawałek już wydany cinekkk1 ;)
A no pomysłów na main parta było tyle że wkońcu już nie wiedziałem który wybrać haha :)

PS. Sowa, widze mam jakieś 20 km do administratora xD


RE: Lugh Dessire - It`s All About Summer - skrzynek - 6.10.2012

no szczerze fajnie gra:) fajna perka:) glowny motyw bardzo do gustu przypadl;) fajny klimat utworru


RE: Lugh Dessire - It`s All About Summer - T-Sted - 7.10.2012

Wyrazista perkusja, klimat już od pierwszej sekundy, ogólnie bardzo fajnie, z wyjątkiem melodii po 4:04, bo w sumie tak średnio mi przypadła do gustu poza tym tak trochę ona z tyłka wychodzi (chodzi o to że zbyt szybko). Poza tym większa pompa by się po 4:48 przydała - za lajtowo trochę tam jest. Ale produkcja nie ulega wątpliwości bardzo dobra. Pozdro.


RE: Lugh Dessire - It`s All About Summer - SecretRank - 8.10.2012

Pad jest z jakiejś paczki midi, nawet Ci mogę powiedzieć której.Także troche nie miałeś wkładu w produkcję, bo plucki dorobić to nie problem.Do brejku mi sie podoba, nie ma dołu i takiego mięsa :D

Ale ogólnie fajnie.


RE: Lugh Dessire - It`s All About Summer - Cammel - 8.10.2012

Bardzo fajnie pomysłowo i melodycznie ten pluck mogłeś bardzo rozbudować i antene zmienic :)
Pozdrawiam :)


RE: Lugh Dessire - It`s All About Summer - Stiopa - 9.10.2012

(6.10.2012, 13:46)Planetrise napisał(a): ...; ten FX koło np. 0:43 do 0:55, w górnych partiach za bardzo wali wysokimi jak na moje ucho...
...
Tak czy siak - oby tak dalej, trzymasz dobry poziom :)

Popieram, mnie również, aż zabolało w uszach pod koniec tego fx'a. Również popieram dobry poziom. Ciekawa aranżacja, no i inne brzmienia, niż te, które na ogół słychać w tego typu produkcjach.