MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Ledo & Squarz Kamel - ID (Original) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Ledo & Squarz Kamel - ID (Original) (/temat-progressive-ledo-squarz-kamel-id-original)



Ledo & Squarz Kamel - ID (Original) - Squarz Kamel - 12.10.2012

Siema, właśnie zrobiłem razem z Łukaszem nasz pierwszy wspólny track, prezentuje wam preview(Ucinka z całości), utwór będzie wydany oczywiście :)

Zapraszam do szczerych komentarzy! :)




Pozdrawiam :)!


RE: Ledo & Squarz Kamel - ID (Original) - Castiel - 12.10.2012

Dobrze zgrane wszystko jest ze soba.Dla mnie dobrze technicznie wykonany collab,Choć mnie nie porywa za bardzo nutka :)Od 2:30 Fajnie leci .


RE: Ledo & Squarz Kamel - ID (Original) - SecretRank - 12.10.2012

No i już coś lepszego w Twoim wykonaniu, ale melodia jednak za słaba troche. tzn. jej barwa.Pasowałaby bardziej taka truskawkowa :D


RE: Ledo & Squarz Kamel - ID (Original) - SilverNight - 13.10.2012

Nom musze przyznać ciekawe :) Gratki fajnie się słucha


RE: Ledo & Squarz Kamel - ID (Original) - Airva7 - 13.10.2012

Jest fajnie, a nawet bardzo, wszystko ładnie sobie pyka, oby tak dalej a będzie dobra produkcja...
GZ


RE: Ledo & Squarz Kamel - ID (Original) - Herman - 13.10.2012

troszke plastikowo brzmi, ale to do dokręcenia :D zapowiada się ciekawie :)


RE: Ledo & Squarz Kamel - ID (Original) - Revnotes - 13.10.2012

Barwy bardzo mi się podobają, melodia jest prosta, krótka, ale wciągająca, podoba mi się. Preview grubo się prezentuje.


RE: Ledo & Squarz Kamel - ID (Original) - Lugh Dessire - 13.10.2012

Brzmienia świetne, aranżacja dobra. Całościowo brzmi świetnie ale..
..mix prezentuje się mizernie! ;x Zdecydowanie brakuje mi mocy np. przy dropie w 2.30. Brzmi to trochę jak rip :)


RE: Ledo & Squarz Kamel - ID (Original) - RaNi/Works - 15.10.2012

Całkiem ładnie brzmi wszystko ale nie było ciarek miło się słucha... ogół jest ogarnięty.


RE: Ledo & Squarz Kamel - ID (Original) - cinekkk1 - 15.10.2012

Dobry bass i barwą i ułożeniem. Miks jest w porządku moim zdaniem. Gdyby jeszcze melodia miała więcej emocji, byłoby super.


RE: Ledo & Squarz Kamel - ID (Original) - Peter O'ski - 15.10.2012

Na pochwałę na pewno zasługuje barwa i ułożenie bassu. Bardzo fajnego, takiego 'chrupkiego' brzmienia nadaje warstwa noise'owa :)
1:30, świetne wejście z pianinem i leadem (który jest zupełnie w porządku), klimatyczne, z charakterem. Motyw prosty, ale wciąga.

Jedyne co mógłbym zarzucić to te szumy (aka sweepy 'do dołu') które mają albo kiepską jakość albo złą barwę.

Ogółem bardzo dobra robota - ciekawy kawałek, udany collab :) Oby tak dalej,

Pozdrawiam.


RE: Ledo & Squarz Kamel - ID (Original) - Stiopa - 17.10.2012

Od razu czuć moc. Kawałek na wysokim poziomie, ciężki tłusty basior. Dobra kolaboracja.
Pozdrawiam.


RE: Ledo & Squarz Kamel - ID (Original) - Charles Vaxx - 18.10.2012

Track w całości fajny ale ten breakdown bym jakoś podkręcił


RE: Ledo & Squarz Kamel - ID (Original) - trance - 18.10.2012

Mi się podoba dobra robota szkoda że koniec jest taki


RE: Ledo & Squarz Kamel - ID (Original) - Afterthought - 19.10.2012

Poczatek wspaniale wyrobiony, kick z bassem to moje klimaty ale nieco za malo mocy jednak gdy przychodzi break to, hmmm...
No nie powiem ze zle ale malo w tym emocji, za rzadko ulozone dzwieki, to samo z mainleadem, pyka bo pyka co 6 stepow ale zdecydowanie za krotki release jest na nim, zrobil bym go na wiele wiekszym, do tego konkretny lecz bez przesady reverb i posadzic wszystko w 'sajdczejn' zeby pomopowalo. Nutka godna uwagi, pozdrawiam ;)


RE: Ledo & Squarz Kamel - ID (Original) - S.Strzesniewski - 20.10.2012

Bardzo fajny kawałek kawałka :) Wszystko brzmi dobrze, czekam na to wydanie :)