MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER Rogal`sky- knocking on heaven`s door ( piano cover ) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER Rogal`sky- knocking on heaven`s door ( piano cover ) (/temat-other-rogal-sky-knocking-on-heaven-s-door-piano-cover)



Rogal`sky- knocking on heaven`s door ( piano cover ) - a870512 - 14.10.2012

Pozwoliłem sobie zaszaleć i nagrać ten utwór po mojemu .
Ocenę jak zwykle zostawiam Wam drodzy słuchacze .





RE: Rogal`sky- knocking on heaven`s door ( piano cover ) - Yes I Am - 14.10.2012

My favourite song. Na początku jak wszedł wokal, fajnie... nawet prawie były ciary. Nie podoba mi się jednak podwojenie, czy też nawet potrojenie wokalu, niszczący efekt jak dla mnie. Miejscami pianinko o ciupinkę za mocno uderzone, tj. klawisze :).
Ogólnie miłe wrażenie. Przydałyby się smyczki.


RE: Rogal`sky- knocking on heaven`s door ( piano cover ) - RaNi/Works - 14.10.2012

ŁaAdne! Miło się słucha ale ograniczyłbym iloś głosów do 2 max. Jak wyżej zbyt dużo razy za mocno walnąłeś klawiszkami. Ale ogólnie to plus!


RE: Rogal`sky- knocking on heaven`s door ( piano cover ) - bukson - 14.10.2012

naprawdę świetne! masz bardzo dobry głos, pianinko bez zastrzeżeń. a ten efekt podwojenia rzeczywiście średnio pasuje, ale da się słuchać ;)


RE: Rogal`sky- knocking on heaven`s door ( piano cover ) - Herman - 14.10.2012

dokładnie jak wyżej z wokalem, pozatym klimat niszczy. Jest naprawde świetne! ;)


RE: Rogal`sky- knocking on heaven`s door ( piano cover ) - Stiopa - 16.10.2012

W 1:21 nie za dużo klawiszy wcisnąłeś? Piano fajne, ale przytłumione. Efekt z wokalem nie za dobry. Zamiast nałożenia, mogłeś spróbować zrobić pogłos ...
Ogólnie ciekawy cover, fajny spokojny, delikatny poza tymi łupnięciami w klawisze na koniec taktów....


RE: Rogal`sky- knocking on heaven`s door ( piano cover ) - Simonus - 16.10.2012

Dobre bardzo ładnie śpiewasz, zazdroszę wokalu w pozytywnym odczuciu oczywiście ;)


RE: Rogal`sky- knocking on heaven`s door ( piano cover ) - zgraja - 26.10.2012

Bardzo ładny wokal. Ja bym jednak dodał do niego nieco pogłosu, aby bardziej zintegrował się charakterem brzmienia pianina, na którym pogłos jest dość duży. Tak jak jest teraz mam wrażenie, jakby pianino znajdowało się w innym pomieszczeniu niż wokalista. Być może lekki pogłos poprawi też brzmienie zdublowanych partii wokalu, ale to tylko takie moje przypuszczenia.


RE: Rogal`sky- knocking on heaven`s door ( piano cover ) - Broziu - 27.10.2012

Świetne ;)
Przy refrenie zamiast dwóch ścieżek wokali mogłeś pobawić się efektem "chorus/delay/reverb" bo w niektórych momentach nie ma harmonii między tymi ścieżkami a z tych efektów też można fajne rzeczy zrobić. Ale oczywiście nie można się przyczepić do tego bo całość brzmi nieźle i to twoja inwencja twórcza jak ma brzmieć utwór i gratulacje za niego bo mi oczywiście przypadł do gustu a poza tym wybrałeś super piosenkę do coveru i też super ci to wyszło ;)
Pozdro.


RE: Rogal`sky- knocking on heaven`s door ( piano cover ) - madabeats - 29.10.2012

Bardzo dobre , pianino genialne :)