MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
[Sprzedam] Wyświetlenia Youtube - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: [Sprzedam] Wyświetlenia Youtube (/temat-sprzedam-wyswietlenia-youtube)



[Sprzedam] Wyświetlenia Youtube - SilverNight - 21.10.2012

Nazwa przedmiotu: Wyświetlenia Youtube

Cena:

1000 wyświetleń Youtube = 5zł

Dostępne:

1000 wyświetleń
5000 wyświetleń
10000 wyświetleń


więcej info "PW"
ceny są do negocjacji!
Sposób zapłaty za przedmiot: PayPal / Przelew bankowy (mBank tylko)

Wyświetlenia są do promowania na YT filmików,muzyki im więcej wyświetleń tym więcej wejść :)

PozdrawiaM!



RE: [Sprzedam] Wyświetlenia Youtube - Yes I Am - 21.10.2012

Czy mogę kupić 500mln wyświetleń, żeby przebić Gangnam style i znaleźć się na pierwszym miejscu w kategorii muzyka?
Ile takie coś by kosztowało?


RE: [Sprzedam] Wyświetlenia Youtube - SilverNight - 21.10.2012

(21.10.2012, 12:07)Yes I Am napisał(a): Czy mogę kupić 500mln wyświetleń, żeby przebić Gangnam style i znaleźć się na pierwszym miejscu w kategorii muzyka?
Ile takie coś by kosztowało?

Niestety nie ...

jedynie pakiety te co są :)

najwięcej posiadam 17000 wyświetleń aktualnie :) na sprzedaż

NEW LIKE I KOMENTARZE ORAZ ULUBIONE DODATKOWO NA SPRZEDAZ

100 LIKE
100 KOMENTARZY
100 ULUBIONYCH


CENA ; do uzgodnienia na "PW"


RE: [Sprzedam] Wyświetlenia Youtube - masteraina - 27.02.2015

Ja tam kupuję na SocialBoost.pl :P ceny tańsze niż tutaj i dobre jakosciowo wyswietlenia.


RE: [Sprzedam] Wyświetlenia Youtube - Shutara - 27.02.2015

Toż to zabiera całą frajdę, jaka idzie w parze z tworzeniem muzyki.


RE: [Sprzedam] Wyświetlenia Youtube - Zirds - 27.02.2015

(27.02.2015, 15:21)Zathura napisał(a): Toż to zabiera całą frajdę, jaka idzie w parze z tworzeniem muzyki.

A myślisz, że skąd niszowcy mogliby się wybić z biedy jak nie kupowanie likeów? Fakt jest to głupie, ale żeby zarobić to trzeba najpierw samemu zainwestować i kombinować.


RE: [Sprzedam] Wyświetlenia Youtube - Xorbolanid - 27.02.2015

A ja mówię... What. The. Fuck?


RE: [Sprzedam] Wyświetlenia Youtube - StudioRecords - 18.04.2015

kupuje sie wyświetlenia głównie po to, żeby być wyżej w wyszukiwarkach, im wyższy procent oglądalności, tym lepiej. na socialboost zrobia ci cala kampanie. nie mowcie ze to sztuczne, to po co mi to. te wyswietlenia powoduja, ze latwiej realni uzytkownicy was znajda. proste ! ostatnio udowodnili universalowi, ze tez kupowali, te pierwsze wyswietlenia sa zawsze kupione.

peace joł !


RE: [Sprzedam] Wyświetlenia Youtube - Audionysos - 18.04.2015

To może ja też się podepnę do tematu.
Uważam, że nie liczy się ilość, a jakoś dlatego do sprzedaży mam pakiet:
1 wyświetlenie - 5zł
2 wyświetlenia - 8,50zł
xD


RE: [Sprzedam] Wyświetlenia Youtube - Audionysos - 18.04.2015

(27.02.2015, 18:39)Stellar Vagabond napisał(a):
(27.02.2015, 15:21)Zathura napisał(a): Toż to zabiera całą frajdę, jaka idzie w parze z tworzeniem muzyki.

A myślisz, że skąd niszowcy mogliby się wybić z biedy jak nie kupowanie likeów? Fakt jest to głupie, ale żeby zarobić to trzeba najpierw samemu zainwestować i kombinować.

To niech się nie wybijają... Zawsze mogą zrobić z siebie debila - to jest bardziej skuteczne i sprawdzone ;)


RE: [Sprzedam] Wyświetlenia Youtube - Zirds - 18.04.2015

(18.04.2015, 19:19)Audionysos napisał(a):
(27.02.2015, 18:39)Stellar Vagabond napisał(a):
(27.02.2015, 15:21)Zathura napisał(a): Toż to zabiera całą frajdę, jaka idzie w parze z tworzeniem muzyki.

A myślisz, że skąd niszowcy mogliby się wybić z biedy jak nie kupowanie likeów? Fakt jest to głupie, ale żeby zarobić to trzeba najpierw samemu zainwestować i kombinować.

To niech się nie wybijają... Zawsze mogą zrobić z siebie debila - to jest bardziej skuteczne i sprawdzone ;)

Znasz to z autopsji? ;)


RE: [Sprzedam] Wyświetlenia Youtube - Audionysos - 19.04.2015

Niestety, żeby zrobić z siebie debila to nie można już nim być xD


RE: [Sprzedam] Wyświetlenia Youtube - Orbiteus - 19.04.2015

Kupowanie sobie wyswietlen to oszukiwanie siebie ;P, z doswiadczenia wiem, ze jak sie robi dobre utwory to ludzie i tak cie znajduja ;).


RE: [Sprzedam] Wyświetlenia Youtube - lajki - 12.02.2018

Najtańsza ofertę na wszystkie usługi social media znajdziecie na https://lajki.com.pl
w pełni zautomatyzowany system dla wyświetleń youtube, yotube subscribers, komentarze youtube etc..