MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
64bitowe FL Studio? - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Aktualności (https://musicproducers.pl/forum-aktualnosci)
+--- Wątek: 64bitowe FL Studio? (/temat-64bitowe-fl-studio)

Strony: 1 2


64bitowe FL Studio? - Mixee - 21.10.2012

Ponieważ nie mogę nic wrzucić w dziale FL Studio, wrzucam to tu:

http://forum.image-line.com/viewtopic.php?f=100&t=99746

Czyżby FL był kiedyś 64bitowy ;O? To by było przezajebiste.


RE: 64bitowe FL Studio? - SecretRank - 22.10.2012

NOM JA CI TO wysłałem menelu, czekamy :D

BĘDZIE PEŁNA moc ;D


RE: 64bitowe FL Studio? - F3edo - 22.10.2012

[Obrazek: shut-up-and-take-my-money.jpg]


RE: 64bitowe FL Studio? - sowa - 22.10.2012

o losie oby to jakaś ściema nie była :D jeżeli to prawda to nawet nie spojrzę na żaden inny DAW :D


RE: 64bitowe FL Studio? - K - 22.10.2012

To raczej nie ściema, bo pisali na oficjalnej stronie Image-Line.


RE: 64bitowe FL Studio? - Yes I Am - 22.10.2012

Idę rejestrować się na uczelni, żeby dostać Windowsa 7 x64 za free... xd


RE: 64bitowe FL Studio? - Muri - 22.10.2012

(22.10.2012, 10:45)Yes I Am napisał(a): Idę rejestrować się na uczelni, żeby dostać Windowsa 7 x64 za free... xd

MSDNAA rządzi. Bierz od razu 8. ;)

A co do tematu to nie rozumiem - FL chyba działa aktualnie zarówno na systemach 32-, jak i 64-bitowych. Zatem jakie korzyści przyniesie użytkownikom FL wersja x64?


RE: 64bitowe FL Studio? - Yes I Am - 22.10.2012

Normalnie nie działa na x64 jest tylko możliwość extended memory, która działa tak sobie.

Muri widzę, że zaznajomiony jesteś w tej kwestii... Powiedz mi jak to jest z licencją? Bo czytałem, że klucz jest jednorazowy, a jak będę chciał formata zrobić to co... klucz nie pyknie potem?


RE: 64bitowe FL Studio? - Muri - 22.10.2012

Mi działa na Win 7 x64 FL w wersji 9 i 10, zarówno zwykłe, jak i extended memory. No chyba że mówiąc "normalnie" miałeś na myśli oryginalną wersję a nie scra... ekhem... no, ten, także tego. ;)

Odnośnie darmowego oprogramowania z uczelni odezwę się do Ciebie później, teraz muszę wyjść.


RE: 64bitowe FL Studio? - sowa - 22.10.2012

(22.10.2012, 12:56)Muri napisał(a): Mi działa na Win 7 x64 FL w wersji 9 i 10, zarówno zwykłe, jak i extended memory. No chyba że mówiąc "normalnie" miałeś na myśli oryginalną wersję a nie scra... ekhem... no, ten, także tego. ;)

Odnośnie darmowego oprogramowania z uczelni odezwę się do Ciebie później, teraz muszę wyjść.

działa na 64 bitach co nie znaczy, że sam program jest napisany w 64 bitach... jakie korzyści? Cóż w końcu jeżeli ktoś posiada więcej niż 2 rdzenie i 3,25 giga ramu będzie mógł wykorzystać w pełni potencjał swojego kompa... problem z pracą nad projem bo komp nie wyrabia odejdzie na dalszy plan bo będzie można robić proje takie, ze czacha dymi :)


RE: 64bitowe FL Studio? - Lipsky - 22.10.2012

sowa dobrze mówi, wyobraźcie sb jak przezajebiście rozudowany mógłby być projekt który zurzywał by powiedzmy 6 GB RAM'u xd
ja tam korzystam na 64 bitowtym pc z 32 i mi wystarcza póki co ale przy live mode na pewno się przyda jak ktoś będzie miał porządny komputer :)


RE: 64bitowe FL Studio? - Muri - 22.10.2012

Dzięki Sowa, teraz rozumiem, taka argumentacja mnie przekonuje. :)
A sytuację mam taką samą jak Lipsky - na razie starcza, dlatego dla siebie nie widziałem profitów. W przyszłości zapewne się to zmieni, ale wtedy też nie będzie przeszkód ze strony technicznej. :D


RE: 64bitowe FL Studio? - Likimasv13 - 22.10.2012

Ale by pięknie śmigało na x64, marzenie :)


RE: 64bitowe FL Studio? - Xorbolanid - 23.10.2012

Pisałem już o tym dawno na shoutboxie.


RE: 64bitowe FL Studio? - Mixee - 23.10.2012

(23.10.2012, 8:35)Vene napisał(a): Pisałem już o tym dawno na shoutboxie.

No bez kitu, zajebiście! Jesteś moim bogiem. Teraz wytocz mi proces o prawa autorskie.


RE: 64bitowe FL Studio? - Muri - 23.10.2012

Panowie, bez spiny!
Nieważne kto i kiedy - ważne, że w ogóle. Jedziemy wszyscy na tym samym wózku, pomagajmy sobie wzajemnie. Od tego jest to forum!


RE: 64bitowe FL Studio? - ADR - 23.10.2012

Jeżeli wyjdzie wersja 64bitowa FL studio to jego pozycja na rynku wzmocni się jeszcze bardziej, a jak wiadomo niektórzy właśnie z tego powodu porzucali ten DAW i przechodzili na inny. Tak więc użytkownikom FLa nie pozostaje nic innego jak cieszyć się, że image-line w końcu ruszyło do przodu.


RE: 64bitowe FL Studio? - RaNi/Works - 23.10.2012

NO! nareszcie coś się dzieje w tym kierunku.


RE: 64bitowe FL Studio? - Mixee - 23.10.2012

(23.10.2012, 12:25)Muri napisał(a): Od tego jest to forum!

Nie sądzę <><>

Ale miło, że jest paru ludzi, którzy tak uważają :) cieszmy się wpólnie, bo jak to wypuzczą, to projekty będą miały tyle wtyczek, że skończą się liczby po hashu "#" xD


RE: 64bitowe FL Studio? - Lugh Dessire - 23.10.2012

Jak byście kręcili w Paincie na reverbach to by wam tak procesorów nie żarło!

Teoretycznie fajna sprawa, myślę że producentom vixy ten news jest obojętny bo przecież prócz kicka wystarczy jeden sylenth do basu i jeden do piszczały, no chyba że nawet bass jest z sampla jak te rury od clubbasse ostatnio ( no k*rwa nie przeżyje tego!).

Uplifting męczy mi komputer, tnie jak cholera, także czekam czekam! Teraz to nawet haty będzie sie kreciło na wtykach! haha zero sampli.