MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Darius & Finlay - Do It All Night ( Random Lyrics Bootleg Remix ) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Darius & Finlay - Do It All Night ( Random Lyrics Bootleg Remix ) (/temat-darius-finlay-do-it-all-night-random-lyrics-bootleg-remix)



Darius & Finlay - Do It All Night ( Random Lyrics Bootleg Remix ) - Marduk - 23.10.2012

Witam, bootleg mix z okazji 100 lajkow lol :D




RE: Darius & Finlay - Do It All Night ( Random Lyrics Bootleg Remix ) - Kim Maix - 23.10.2012

Mi się nie podobuję
Melo na podstawie wokalu już mnie odstrasza, do tego taki kick bez mięcha
Nie dla mnie ;)


RE: Darius & Finlay - Do It All Night ( Random Lyrics Bootleg Remix ) - RaNi/Works - 23.10.2012

Wszystko jest dobre i prawie dobrze przemyślane... było by gdyby nie ta melodia jak wokal (jak wyżej kolega napisał)
Kick... <zyd> mogłby być mocniejszy... z BASSEM!


RE: Darius & Finlay - Do It All Night ( Random Lyrics Bootleg Remix ) - 9lives - 26.10.2012

A jak dla mnie to wszystko gra super ;-) Przyjemne densiwo... nóżką by poszurał ;-)


RE: Darius & Finlay - Do It All Night ( Random Lyrics Bootleg Remix ) - Muri - 26.10.2012

Slash - przyjemne densiwo, bo w głównej mierze na podstawie oryginału, który jest dobry i densowy.
Marduk - nie miałeś wokalu, że zdecydowałeś się na bootleg? Krąży on w necie, spokojnie można pokusić się o remix z własnym podkładem.


RE: Darius & Finlay - Do It All Night ( Random Lyrics Bootleg Remix ) - Jamalson - 27.10.2012

(26.10.2012, 23:11)Muri napisał(a): Marduk - nie miałeś wokalu, że zdecydowałeś się na bootleg? Krąży on w necie, spokojnie można pokusić się o remix z własnym podkładem.



Teraz to powiedziałes :P he, po pierwsze słychać że ma on vokal (Pewnie z mojej paczki którą udostępniłem kiedyś), a po co drugie jak nie wiesz co to jest bootleg to nie pisz, bo bootleg
jest to remix tylko nie oficjalny, więc jak masz vokal robisz wtedy bootleg, bo jest bez zgody i wiedzy autora, chyba ze masz zgode to robisz remix


RE: Darius & Finlay - Do It All Night ( Random Lyrics Bootleg Remix ) - Muri - 27.10.2012

(27.10.2012, 9:52)Jamalson napisał(a): Teraz to powiedziałes :P he, po pierwsze słychać że ma on vokal (Pewnie z mojej paczki którą udostępniłem kiedyś), a po co drugie jak nie wiesz co to jest bootleg to nie pisz, bo bootleg
jest to remix tylko nie oficjalny, więc jak masz vokal robisz wtedy bootleg, bo jest bez zgody i wiedzy autora, chyba ze masz zgode to robisz remix

Dobrze powiedziałem.
Wiem co to bootleg to po pierwsze. Sam je tworzę bo zgód na remixy nie mam.
Po drugie - ja nie słyszę żeby on miał wokal. Ja tam słyszę kawałek oryginału z nałożonymi przez kolegę Marduka efektami. Taki kawałek też się nazywa bootlegiem i o ten właśnie bootleg mi chodziło, ale by nie powtarzać słów użyłem słowa remix. Ne chodziło mi tutaj o jego legalność, a o sam fakt zremixowania, ale Ty z nudów rzecz jasna musiałeś się do tego przyczepić i mnie wyśmiać by mieć zajęcie i satysfakcję z pokazania swej mądrości. Bo hejtowanie jest spoko, c'nie?
Po trzecie - nie masz się co chwalić udostępnianiem tych wokali.
Po czwarte - pisz poprawnie po polsku.

Koniec offtopu. Poczekam na Marduka, niech on powie czy ten kawałek powstał w sposób o którym wspomniałem.


RE: Darius & Finlay - Do It All Night ( Random Lyrics Bootleg Remix ) - Jamalson - 27.10.2012

no jakos nie widac zebys wiedział co to bootleg, bo sam zadałes mu pytanie czemu nie zrobił remixu tylko bootleg, zawsze to bedzie bootleg jak sie nie ma praw, wiec teraz nie wyskakuj ze swoimi mądrościami urazonego dziecka, bo ja tylko cię poprawiłem


RE: Darius & Finlay - Do It All Night ( Random Lyrics Bootleg Remix ) - Muri - 27.10.2012

W poście wyżej wyjaśniłem Ci mój przekaz. Twoja sprawa czy będziesz go chciał zrozumieć i zrozumiesz czy nie.
A tak w ogóle to ten utwór nazywa się Bootleg Remix, ciekawe jak byś wyjaśnił takie zestawienie.
Nie będę marnował czasu na dyskusje z Tobą, inne utwory czekają na ocenę.


RE: Darius & Finlay - Do It All Night ( Random Lyrics Bootleg Remix ) - Marduk - 27.10.2012

Bootleg - wtedy kiedy wytniesz i uzyjesz oryginalu
Remix - wizja artysty na ta piosenke
jako ze uzylem sampla z orignalu dokladnie z breaka nazywa sie bootleg , a jako ze to jest moja wizja nazywa sie remix = bootleg remix
ogolnie luzno mozna to interpretowac wiec bez spin ;)