MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Team Viewer - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Aktualności (https://musicproducers.pl/forum-aktualnosci)
+--- Wątek: Team Viewer (/temat-team-viewer)



Team Viewer - SilverNight - 27.10.2012

Chciałbym Ogłosić,że po porozumieniu z programistą . Kupuję program z licencją :)

na tej zasadzie,że np. jak macie teamwiever bez dzwieku to będzie podobny program obraz + sterowanie z dzwiękiem !!!

warunek jeden na dwóch kompach musi byc wtyczka dzwiekowa :)

Mam nadzieję,że to umili osobom współpracujacym nad jednym projem i zwłaszcza dlatego w tym kierunku zadziałałem aby takie coś powstało !!

Będzie to duży plus dla osób które współpracują a daleko od siebie mieszkają nie muszą wysyłać zmudnie projów !!!

Program będzie w trakcie tworzenia cenę podam w najbliższym czasie !

Demo również też podeśle bo będzie demo i full wersja

demo będzie na pare dni lub pare godzin do prezedstawienia jak to wygląda !

Nie tylko dla muzyków dla filmowców też taka opcja się przyda :)

Jak narazie poszukuję osób ile by było chętnych zakupić licencje ?

Piszcie w temacie !

Powstanie strona na której będzie wszystko objasnione itp :)



RE: OGŁOSZENIE ! - SecretRank - 27.10.2012

Mam lepsze sposoby niż team viewer :)


RE: OGŁOSZENIE ! - SilverNight - 27.10.2012

(27.10.2012, 17:32)SecretRank napisał(a): Mam lepsze sposoby niż team viewer :)

Spoko jak dla mnie ten program będzie najlepszy z tego względu,że masz obraz sterowanie i co najważniejsze dzwięk !


RE: OGŁOSZENIE ! - Knifeman - 27.10.2012

pytanka:
- przewidywana cena?
- jaki internet jest do tego wymagany?


RE: OGŁOSZENIE ! - SilverNight - 27.10.2012

(27.10.2012, 17:56)Knifeman napisał(a): pytanka:
- przewidywana cena?
- jaki internet jest do tego wymagany?

1.więcej niż 100zł napewno nie...

2.Programista będzie się starał,żeby osoby,które będą miały wolne łącza też mogły normalnie działac :)

3.Im więcej osób będzie zainteresowane tym tańsza licencja !

4.Płatność będzie jednorazowa tzw. kod będzie dożywotni płacić bedziecie tylko raz ...

5.Prace nad programem będą trwały miesiąc lub ponad miesiąc ...

Pozdrawiam

EDIT : CENA OFICJALNA PROGRAMU TO 49zł !

Prawdopodobnie wprowadzę program partnerski dodatkowo :)

będzie też za granicą do kupienia tylko,że oni będą mieli za 100zł :D a wam po 50zł ;) jako,że znajomi :D i polacy :D

Wpisujcie się tutaj kto jest zainteresowany ! pytania PW !


RE: Team Viewer - sowa - 28.10.2012

emm moge zapytać... co to jest w ogóle za program?


RE: Team Viewer - Knifeman - 28.10.2012

Najpierw to jakie bety wersje do testowania by się przydały - wiadomo im więcej ludzi testuje tym więcej błedów się wychwyci


RE: Team Viewer - SilverNight - 28.10.2012

(28.10.2012, 19:54)sowa napisał(a): emm moge zapytać... co to jest w ogóle za program?

"Bezpłatna zdalna kontrola i zdalne współdzielenie pulpitu przez internet+dzwięk" :D

W moim programie dodatkowo będziesz mógł słyszeć dzwięk z drugiego komputera :)

w TeamViewer nie masz takiej opcji :)

Pzdro!

(28.10.2012, 20:33)Knifeman napisał(a): Najpierw to jakie bety wersje do testowania by się przydały - wiadomo im więcej ludzi testuje tym więcej błedów się wychwyci

Uwierz beta - testy nie są potrzebne :) Program będzie sprawdzany :) przed sprzedażą .... ale jeśli będzie taka potrzeba to napiszę :)

Bedzie możliwość sprawdzenia wszystkiego w demie :) Demo będzie na parę dni czy parę godzin ...


RE: Team Viewer - Knifeman - 2.11.2012

Ruszyłem mózgiem - załóżmy że jeżeli kupię to sam to raczej program nie będzie spełniał zadania więc jakąś podwójna sprzedaż w pakiecie dla mnie i dla kolegi - chyba że będzie wersja płatna dla hosta i darmową dla usera


RE: Team Viewer - SilverNight - 2.11.2012

(2.11.2012, 1:02)Knifeman napisał(a): Ruszyłem mózgiem - załóżmy że jeżeli kupię to sam to raczej program nie będzie spełniał zadania więc jakąś podwójna sprzedaż w pakiecie dla mnie i dla kolegi - chyba że będzie wersja płatna dla hosta i darmową dla usera

Jeszcze nie wiem na jakiej zasadzie będzie to działać muszę pogadać z programistą ale zapewne takiej tzw pakietowej :

1 Licencja - 1 Komputer (ip) czyli jak zakupisz 1 licencję będziesz mógł podłączyć się z 1 osobą.
2 Licencje - 2 Komputery (ip) JAk zakupisz 2 licencje to będziesz mógł podłączyć się z 2 osobami.
itp.itd

Aby podłączyć się będziesz musiał podać dane tak jak na teamwiever będziesz podawał hasło drugiej osobie...

Ale więcej napisze jak już będę wszystko wiedział :)


RE: Team Viewer - Xorbolanid - 2.11.2012

czyli tak naprawdę 1 licencji nie ma, tylko by się połączyć musisz jeszcze koledze kupić.


RE: Team Viewer - SilverNight - 2.11.2012

(2.11.2012, 10:42)Vene napisał(a): czyli tak naprawdę 1 licencji nie ma, tylko by się połączyć musisz jeszcze koledze kupić.

Nie tu się mylisz kupując jedną licecnję możesz z kolegą 1 (komputerem)(IP)się połączyć czyli jedna licencja wystarcza aby połączyć się z 1 osobą czyli kolega nie musi kupować licencji podajesz mu hasło tak jak w teamwiever :) i się łączysz.

Na więcej osób potrzebujesz 2 lub 3 licencje aby się połaczyć :)
np.wtedy jakbyś się chciał połaczyć z 2,3,4 kolegami ...

Proszę pisać kto byłby zainteresowany zakupem owej licencji ... w tym temacie

Pozdrawiam