MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PSY devil's infection- toxic gene - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PSY devil's infection- toxic gene (/temat-psychedelic-devil-s-infection-toxic-gene)



devil's infection- toxic gene - devil's infection - 28.10.2012

troch dziwnie i mieszanie mi to wyszło ale chyba chciałbym aby tak było



RE: devil's infection- toxic gene - RaNi/Works - 28.10.2012

Troszkę mniej bassu... kick głębszy ale pomysł fajny przyznam.


RE: devil's infection- toxic gene - Andy Darren - 28.10.2012

0.34 spodziewałem się lepszej petardy... jakoś brzmienie bass arp'u mi nie pod chodzi ;P ale pomysł jest dobry :) posiedź dłużej przy projekcie :)


RE: devil's infection- toxic gene - Stiopa - 2.11.2012

Cholera rasowy psychtransior, ale jedzie. Szkoda, że przedmówcy się nie znają na psychodeli, stopa jak najbardziej ok, bass również, chociaż troszkę mało bassu w bassie, ale ujdzie. Jednakże całość wydaje się płaska, brak przestrzeni trochę.
Zajebiste fx'y, przejścia. Kawał dobrego psy, trochę mix do poprawki.
Pozdrawiam.


RE: devil's infection- toxic gene - T-Sted - 2.11.2012

Jako, że jestem wielkim fanem psytrance'u i sam od kilku miesięcy bawię się również w tym gatunku to powiem co nieco. Ułożenie basu trochę mi nie odpowiada, poza tym wydaje się trochę za mało dynamiczny, może jakaś pompka na nim by się przydała? Ogólnie bas zajmuje dość dużo miejsca, ale nie jest dobrze odseparowany od reszty, co powoduje że chwilami trochę znika. Kick trochę za kartonowy. Melodycznie dobrze, aranżacyjnie mógłbyś rozciągnąć co poniektóre partie - mogłoby być trochę bardziej hipnotycznie, a przecież o to w tej muzyce chodzi. Ogólnie mógłby być trochę lepszy miks, ale źle nie jest :). Pozdrawiam.


RE: devil's infection- toxic gene - devil's infection - 4.11.2012

najbardziej obawiałem się krytyki o miks ale jak czytam że nie jest źle to az sie ciesze bo wiem ze z tym jeszcze słabo u mnie ale teraz wiem że robię postępy co do "hipnotyki" to nie chciałem aby ten utwór hipnotyzował dzieki za rady na pewno z nich skorzystam


RE: devil's infection- toxic gene - Squarz Kamel - 4.11.2012

za bardzo nagłe przejście z tymi snarami na początku i nagła zmiana klimatu jak wjechał bassik miks by się przydało poprawić ale za to dobrze że starasz się robić dużo efektów to jest na plus. Nie ma tu takiego motywu przedniego , ale słychać że się starasz i ci to wychodzi po woli do przodu :)


RE: devil's infection- toxic gene - michall - 27.11.2012

Bas rzeczywiście mocno okrojony, mało w nim dołu


RE: devil's infection- toxic gene - Andrew Attano - 2.12.2012

ja zgadzam sie z wypowiedzia Stiopa,swietny psy :) kwas i jeszcze wiecej kwasu bez wody :) co do strony technicznej nie wypowiem sie bo nie posiadam odpowiednich monitorow do odsluchiwania :)