MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP HH_Beat +2 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP HH_Beat +2 (/temat-hip-hop-hh-beat-2)



HH_Beat +2 - Darknoise - 28.10.2012

Witam
od jakiegos miecha zaczolem robic bity HH oto trzy z nich:

HH_1


HH_2


HH_3



RE: HH_Beat +2 - uglej - 3.11.2012

A teraz zastanów się dlaczego nikt nie odpowiada na twój post. WRÓĆ ZA PÓŁ ROKU Z CZYMŚ LEPSZYM.


RE: HH_Beat +2 - Darknoise - 3.11.2012

(3.11.2012, 23:24)uglej napisał(a): A teraz zastanów się dlaczego nikt nie odpowiada na twój post. WRÓĆ ZA PÓŁ ROKU Z CZYMŚ LEPSZYM.

Gosciu zamiast krytykowac to sam sie wez za produkcjie bo ja HH zajmuje sie od niedawna tak jak napisalem wyzej.


RE: HH_Beat +2 - uglej - 3.11.2012

Myślisz że krytykował bym gdybym nie produkował ? jeśli zajmujesz się hh od niedawna to najpierw zastanów się jak coś następnym razem wrzucisz.

- bity są monotonne
ja bym nad tym najpierw popracował


RE: HH_Beat +2 - Darknoise - 4.11.2012

Zdaje sobie sprawe ze bity sa monotonne bo narazie nie mam mozliwosci zrobic lepiej na swoim lapku, a dalem post zeby ktos ocenil jak to na poczatek brzmi tylko ze ja robilem bity bardziej pod text niz pod samo sluchanie go.

I po to jest forum takie jak to zeby inni doradzili ci co zle robisz a nie wyjezdzali z takimi textami jak ty " zastanow sie zanim cos wrzucisz". SKonczylem...


RE: HH_Beat +2 - V!D! - 4.11.2012

ten pierwszy dobrze sie zaczyna lecz nie potrzebne tam sa te przerwy. poza tym fajny sampel użyłeś:) widac ze nie siedzisz w tym długo i zaczynasz przygode z tym gatunkiem ale no musisz jeszcze pracować i nie zniechecać sie takimi komentarzamii typu UGLEJ;) rob swoje i dołoż do tego wiecej serca i kretywnosci a bedziesz w tym dobry...
pzdr
V;D!


RE: HH_Beat +2 - RaNi/Works - 4.11.2012

Jak wyżej pierwszy dobry ale tych przerw mogłoby być mniej
przy drugim mało naturalności pianina...
przy trzecim słychać próbę uzyskania klimatu. ale marnie to wyszło niestety.


RE: HH_Beat +2 - Darknoise - 4.11.2012

Dzieki o taka wypowiedz mi chodzilo, dopiero co zaczolem przygode z HH wiec moze za pare miechow bede mial juz cos lepszego :) i wiem nad czym pracowac.


RE: HH_Beat +2 - bukson - 4.11.2012

pierwszy jest ok, rzeczywiście, ale bez tych przerw lepiej by brzmiał.
w drugim niestety nic ciekawego, poprawiłbym perkusję na bardziej zróżnicowaną.
trzeci bit już lepiej, aczkolwiek brakuje mu czegoś.


RE: HH_Beat +2 - Broziu - 5.11.2012

W jedynce ciekawy pomysł z tym "przerywaniem" ale mogło by tego być mniej a więcej czegoś takiego jak z 0:36. a ten snare słaby jak dla mnie. Za mało mocy ma.
Co do dwójki to się nie wypowiadam. kick tylko brzmi jako tako.
Trójka, nuda, nuda i jeszcze raz nuda, i kick dupy nie urywa :P nie no żartuję ale nie podoba mi się perkusja.
Mam dla ciebie radę: ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz. Na prawdę, bo żeby do czegoś dojść, trzeba... (...) :D
Do tego potrzeba czasu, czasu do szlifowania tzw. skilla, jeśli na prawdę polubisz robienie bitów i wciągniesz się w to, to będzie coraz lepiej i nie zrażaj się złymi ocenami innych na temat twoich bitów tylko weź je do serca i staraj się nie popełniać błędów jakie właśnie wymienili Ci inni użytkownicy. Z czasem będzie coraz lepiej, powtarzam się chyba :)
Poświęć więcej czasu na naukę, co z czym się je, co, jak i gdzie, jak samplować, kombinuj, ale produkcje zachowaj na razie dla siebie jak dopiero zaczynasz tworzyć w tym gatunku. Jeśli stwierdzisz że już czas, że jesteś dostatecznie dobry żeby udostępnić to np. tutaj na forum to najpierw pochwal się przed kolegami, niech oni ocenią czy masz już jakieś pojęcie i wtedy wrzuć. Bo wiadomo jakie będą oceny tutaj jak dopiero zaczynasz.
Pozdrawiam.


RE: HH_Beat +2 - Gifowy - 5.11.2012

Pracuj nad brzmieniem zacznij uczyć się działania sekcji, a dojdziesz do poziomu który będzie Cię zadowalał. ;)

Piąteczka <v>


RE: HH_Beat +2 - dwato - 5.11.2012

mr uglej urodzil sie z padami mpc pod palcami, wiec sory nikt mu niedorowna :) fajnie, ze wrzucasz cos co dopiero zrobiles, to swiadczy o tym ze liczysz sie ze zdaniem innych osob, a to wazne w produkcji, by jakos dotrzec do sluchacza, pracuj dalej, napewno osiagniesz proges :) pozatym nie jest najgorzej, pozdro


RE: HH_Beat +2 - panpako - 6.11.2012

pierwszy kozak, od czasu do czasu sobie go puszczam ;d


RE: HH_Beat +2 - ▲Kইnneth - 12.11.2012

W drugim bicie podstawowy clap z FL'a :D


RE: HH_Beat +2 - K4M - 12.11.2012

w pierwszym bicie jakby jakis reverb byl na samlplu to moze by uszlo jeszcze ;D