MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE King Arthur aka. Ur$t - Dizzy(HarderElite Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE King Arthur aka. Ur$t - Dizzy(HarderElite Remix) (/temat-hardstyle-king-arthur-aka-ur-t-dizzy-harderelite-remix)



King Arthur aka. Ur$t - Dizzy(HarderElite Remix) - KefirHunterz - 28.10.2012

Witam jestem tu nowy i chciałbym zaprezentować swój remix ;)



Licze na szczere odpowiedzi . Pozdrawiam ;)


RE: King Arthur aka. Ur$t - Dizzy(HarderElite Remix) - Shini - 28.10.2012

Intro - reverse brzmi jak sample. 1:09 - tu jest kick, czy mi się wydaje? Bo chyba tak. Brzmi jak ściana z suba, tail jakiś tam jest, ale ledwo go słychać. Puncha nie ma. Screech - banał. Nic ciekawego. 2:11 - Nexus. Kick w climaxie fałszuje i tak jak intro - punch ledwo co, tail wyraźniejszy, ale nadal ledwo słychać. Aranżacja leży, chaos i chaos i znów chaos i znów chaos, coś tam leci, nagle znikąd snare, wejście kicka niczym nie akcentowane, fx kicki lecą znikąd... miks fatalny, wszystko się zlewa, kicka nie słychać, szaro, nudno, amatorka jak Kowalski z Youtube Records. Outro = copypaste z intra z lekkimi zmianami. Mało urozmaicone, wieje nudą i banałem, niestety. Dużo pracy przed Tobą.


RE: King Arthur aka. Ur$t - Dizzy(HarderElite Remix) - KefirHunterz - 28.10.2012

Dziekuje za odpowiedz , bede jeszcze ciezko pracowal , nie poddaje sie hehe


RE: King Arthur aka. Ur$t - Dizzy(HarderElite Remix) - RDZK - 29.10.2012

Ok, bede szczery.
Kicki sa gdzies zagubione w tle. Nie czuc ich wgl. Graja tam gdzies z tylu. MINUS.
Build up mnie wystraszyl, doslownie. Cichutko leca pluck'i, a tu nagle jeb! 10000000000000000000 dB glosniej. Mało wariacji jak dla mnie. Pluck, clap z lead'em i juz wchodzi climax.
Lead okropny. I jezeli to faktycznie Nexus, jak Shini pisal, to za to kolejny, ale ogroooomny minus.
I znow podpisze sie pod wypowiedzia Shiniego. Fx kick'i wchodza faktycznie z nikad. I jak dla mnie zdecydowanie za czesto. Konczy sie jakistam motyw- fx kick, zaczyna- fx kick. Przychodzi koniec intro i juz sie to nudzi.

Ogolnie, wszystko jest takie jakby randomowe. Przejedzone screeche. Taki typowy hardstyle sprzed 4 lat. Malo oryginalny.

Swoje robi nienajlepszy mix. Draznia mnie najbardziej wlasnie te 'schowane' kick'i i suchy lead. Brzmi slabo, jakby chcial grac, a nie mogl. Taki 'chudziutki'. No taka bida.

Wszystko gra samo dla siebie.

Jest jednak cos, co mi sie spodobalo. Melodia. Brzmialaby jeszcze lepiej z mokrym i tluuuustym lead'em!! :P

Wiecej wyobrazni przy nastepnych projektach!


RE: King Arthur aka. Ur$t - Dizzy(HarderElite Remix) - KefirHunterz - 29.10.2012

Dzieki ;) tylko ze lead nie jest tylko na nexusie ;) owszem jest tylko square , ktory popsul caly efekt , ale reszta leadu jest w sylenth , ale i tak dzieki za odpowiedzi moze ktos jeszcze jakies wskazowki mi dal hehe ;) , a ja zabieram sie do pracy zamiast takie projekty wrzucac , wszystkie uwagi wzielem do serca i mnie to mobilizuje do daleszego dzialania . pozdrawiam