MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Polska Fidget Family :D - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Pochwal się (https://musicproducers.pl/forum-pochwal-sie)
+---- Wątek: Polska Fidget Family :D (/temat-polska-fidget-family-d)



Polska Fidget Family :D - Antrack - 29.10.2012

Siema<v>

Zakladam taki nietypowy temat w ktorym chcialem strescic i zaprezentowac nasza mala fidgetowa rodzinke :D Wszyscy sie znamy i musze powiedziec ze razem jestesmy pojebani jak zbrodnia katynsa ;__; albo jak ibisz na giewoncie czy tam szpilki... albo jak radziecka rakieta sosnowa....nooo hauewer to mniej wiecej leci tak :D

Tom Wonder - znany jako 'dżonder bezjąder XD ' stary wyjadacz ktory nawet sra dżekinowo :D
jest alkoholikiem i kocha obcisle stroje zawsze chcial byc power rangersem XD


Venooms - marka stworozna przez Vaaniego i Karima, aktualnie kontynuowana tylko przez Vaaniego 'Vanisz oks akszyn" z wyksztalcenia gornik XD mysli ze jak napnie bica zamieni wyngiel w diament :X


FunK Jak!
- czyli Radek :P czlowiek ktory tak kreci wobble ze kutasy twardnieja a cipki wilgotnieja<sciana>


Filthy Dope
- P[sz]emek naczelny alkoholik z Olsztyna XD wino dopija do ostaniej kropli zawsze :) Szkoda ze juz coraz mniej fidgetu robi a bardziej jakies bledny :C


Antrack - No to se ja :D zawsze chcialem byc batmanem ale nie mam peleryny :C lubie koks, dziwki i dojebac dropem :D


Mam nadzieje ze niejaki pan DeeJn pozna niebawem reszte ekypy i dolaczy do naszej famili :D gdyz iz remix Rip Groove jest dojebany po caalosci :D ale jak skonczymy te 'Funky Wobble' to nie ma zmiluj na remizie co ne? :D


Taki skrot wielky bo do naszej rodziny jeszcze smialo mozna dopisac Marcina O.(Wujek Fidget) i Macka G, DeFreeka(Riffz) i kilka osob ale za duzo by pisac :D Tak czy inaczej Polski fidget najlepszy bo swojski i nowatorski jak schabowy z ziemniakami XD

<niewiem>

EDIT:
Jako bonus daje OWOC tego forum czyli:
Antrack & DeeJn - Funky Wobble (Original Mix)



RE: Polskia Fidget Family :D - ZOOn'r - 29.10.2012

Jeeest siła.
Tom Wonder - pijacki bicik, leci luźno xD.
Venooms - słychać, że starannie zrobiony utworek.
FunK Jak! - te wobble wyciągnęły mi jelita przez dupsko xD.
Filthy Dope - najoryginalniejszy z całej ekipy ;P.
Antrack - wujek Antoni jedzie jak zwykle.

Fajną fidget'ową grupke stworzyliście ;P.


RE: Polskia Fidget Family :D - DeeJn - 29.10.2012

dolaczam do family nie ma co ;)




RE: Polskia Fidget Family :D - Antrack - 29.10.2012

(29.10.2012, 16:49)DJ Imanis napisał(a): Jeeest siła.
Tom Wonder - pijacki bicik, leci luźno xD.
Venooms - słychać, że starannie zrobiony utworek.
FunK Jak! - te wobble wyciągnęły mi jelita przez dupsko xD.
Filthy Dope - eee link nie śmiga.
Antrack - wujek Antoni jedzie jak zwykle.

Fajną fidget'ową grupke stworzyliście ;P.

link poprawiony :)


RE: Polskia Fidget Family :D - Jack Orlando - 4.11.2012

Wyjdźcie z ukrycia i zrobcie cos porządnego ;P


RE: Polska Fidget Family :D - Antrack - 13.11.2012

przeciez robimy :D


RE: Polska Fidget Family :D - Jack Orlando - 14.11.2012

No ale coś co się odbije szerszym echem za granicą ;P


RE: Polska Fidget Family :D - RaNi/Works - 16.11.2012

masakra. Ja ten gatunek uwielbiam! MiG ma rację. Zróbcie coś co ludzie za granicy usłyszą.


RE: Polska Fidget Family :D - Jacker B - 16.11.2012

Jak bym dalej robił fidget to bym pewnie dołączył do tych wariatów xD


RE: Polska Fidget Family :D - DeeJn - 16.11.2012

(16.11.2012, 8:01)Graf Spee napisał(a): masakra. Ja ten gatunek uwielbiam! MiG ma rację. Zróbcie coś co ludzie za granicy usłyszą.

to teraz się trochę rozpisze :D

żeby były by jakieś znajomości to było by głośno za granica teraz to ja co najwyżej mogę się 'rozbijać' po forach muzycznych :/ reszta ekipy może mieć większą moc przebicia :) wałki Przemka były grane w klubie (np. w mojej okolicy CLUB MILANO POPIELAWY jak grał DJ HAZEL to ludzie jebali pod sufit) przyjął się zajebiście !!!! gdyby któryś z DJ'ów zagrałby w klubie FIDGET rozeszło by się tylko ze ludzie wola słuchać jeba*ne pompy niz FIDGET chociaż jak jak usłyszą gdzieś np na telefonie powiedzą ch*jnia poleci w Klubie powiedzą "dobra kosa" chociaż to ten sam gatunek ;) 1 rzecz żeby zaistnieć to trzeba uświadomić naród co to jest FIDGET HOUSE chyba wszystko z mojej strony


RE: Polska Fidget Family :D - Antrack - 16.11.2012

moje tracki tez slyszlaem na kilku imprezach zawsze bylo na dropie ludzie pod sufitem wiec ja bd robil to dalej bo sie w tym spelniam :)
btw najlepsze imrpezy na jakich bylem to fidgetowe :D

np urodziny mega music:

[zs]www57.zippyshare.com/v/69705691/file.html[/zs]


(zeby potem nei bylo spammu o tytul: kerrie nation - that voodoo u do (dylan holshausen remix)"


RE: Polska Fidget Family :D - Rio ZeGa - 17.11.2012

Antrack - zapomniałeś o Wujku fidget :)


RE: Polska Fidget Family :D - RaNi/Works - 17.11.2012

Ja muszę zacząć fidżet robić. Kocham To! <love>


RE: Polska Fidget Family :D - Jack Orlando - 18.11.2012

Usłyszeć swój track na imprezie to jednak co innego niż usłyszeć na secie jakiegoś znanego producenta, albo w czołówkach sprzedaży :P


RE: Polska Fidget Family :D - Likimasv13 - 23.11.2012

O ku*wa ten gatunek wymiata po całości, je*ie w głośniki jak Rysiek z Klanu w kafelki xD,
tak jak Graf Spee chyba zaczne robić fidget

(29.10.2012, 17:30)DeeJn napisał(a): dolaczam do family nie ma co ;)

<ah>
Tooo jst lepszze niżżżz pompyyyyy <rainbow>