MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Yes I Am - This Is My Time - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Yes I Am - This Is My Time (/temat-yes-i-am-this-is-my-time)

Strony: 1 2


Yes I Am - This Is My Time - Yes I Am - 29.10.2012

Artysta - Yes I Am
Tytuł - This Is My Time
Gatunek - Electro-House


Czas - 3:56
Waga - 9.01 MB
Jakość - 320kbps
Kompresja - *mp3
DOWNLOAD - FREE


START: 25.09.2012
KONIEC: 28.10.2012
CZAS: 32h 22min

Komentarz: Powiem tylko tyle, że teraz jest nieco mniej komercyjnie. Pewnie wielu nie przypadnie do gustu, ale ja jestem zadowolony z tego projektu. Podobno jest to techno xd.
Pozdrawiam i zapraszam do lajkowania fanpage'a.




RE: Yes I Am - This Is My Time - ProCkers - 29.10.2012

Wejście fajne :) Potem zabrakło mi pierd*lnięcia na breaku :) Melo ma taki wyniosły charakter, na początku powinno być jakieś BUM! :D Potem przejście do refrenu nie powala, mogło być dużo lepsze. Refren inaczej sobie wyobrażałem(myślałem że będzie coś jak w kawałkach Hardwella :D). Technicznie jest dobrze, ale nie mój gust :)


RE: Yes I Am - This Is My Time - RaNi/Works - 29.10.2012

Powiem podobnie jak prockers.... Nijakie, słabe ****** kickiem... fajna perka za to i melo fajne też.


RE: Yes I Am - This Is My Time - ZOOn'r - 29.10.2012

Wejście troche przydługie. Następnie na 1:00 jakiś hit powinien być, bo rzeczywiście wchodzi słabiutko melodia. Melodia wgl. jest mega! Dźwięk idealny dobrałeś, jeszcze ten clap jest taki klimatyczny :). Na 1:29 komerchą wieje xD. Od razu przypomina mi się Atom Nani'ego i Milani'ego xD. Niezbyt przypadło mi to do gustu. Po 2:13 gra niemalże tak samo, jak wcześniej. Nie jest to twój najlepszy bicior, ale za melodię masz ogromnego plusa!


RE: Yes I Am - This Is My Time - piral - 29.10.2012

Wszystko ok tylko kicka bym wymienił. Nie ma energii.


RE: Yes I Am - This Is My Time - piral - 29.10.2012

Teraz skojarzyłem, że to to z demka techna co nam pokazywałeś xD


RE: Yes I Am - This Is My Time - Yes I Am - 29.10.2012

No przecież mówiłem, że zrobię z tego hiciorka ;) Kay nie słuchałeś xd

Ogólnie to chyba macie panowie rację, że mogłem nieco zmyślniejsze przejścia dać.


RE: Yes I Am - This Is My Time - MaxR - 29.10.2012

Poprzednicy mają rację, przejścia są takie nijakie, puste. Za to melo mi się podoba :)


RE: Yes I Am - This Is My Time - Lukasse - 29.10.2012

Powiem szczerze,że każdą Twoją produkcję słucham z zaciekawieniem,teraz też tak było,ogólnie piosenka jest ciekawa,ma potencjał,ale jednak brakuję mi POWERA w niej,inaczej - nie poczułem mocy ;] Ale coraz lepiej Ci idzie z każdą nową produkcją ;]


RE: Yes I Am - This Is My Time - djgad - 30.10.2012

witam mi sie bardzo podoba ciekawe melo oby tak dalej pozdrawiam ;)


RE: Yes I Am - This Is My Time - John Traetor - 30.10.2012

Mi się podoba, technicznie dobrze :).


RE: Yes I Am - This Is My Time - Jack Orlando - 1.11.2012

Wstęp muszę powiedzieć ciekawy, fajna melodia. Też miałem wrażenie jakbym hardwella słuchał xD
Budowałeś napięcie budowałeś a tu refren zbyt spokojny jak na te intro. Nie mój gust. Co do techniki to bez zastrzeżeń.


RE: Yes I Am - This Is My Time - Herman - 2.11.2012

pluck w breaku to nieporozumienie Tomaszu <><> inaczej bym to rozwiązał, pewnie kwestia gustu ;d Technicznie jest raczej okej <ok>


RE: Yes I Am - This Is My Time - Frashby - 2.11.2012

Melodia przepiękna, na najwyższym poziomie, ale mógło być bardziej housowo w stylu hardwella, wtedy byłoby jescze lepiej :)


RE: Yes I Am - This Is My Time - V!D! - 2.11.2012

czasem lubie tu wpadać przy weekendzie i akurat dziś wpadła mi w ucho Twoja nuta powiem tyle...
WEEEEEEEEEEEKEDOWY TUNE świetna robota szczegolnie w 2;42 jest power!!!:D
pzdr
V;D!


RE: Yes I Am - This Is My Time - RadOne - 5.11.2012

tak jak inni mówią bym wymienil kicka a reszta jak dla mnie jest miód malina:P


RE: Yes I Am - This Is My Time - baniuch - 6.11.2012

Heh, też mi się skojarzyło z Hardwellem. Melo mi się podoba, ale za mało mocy.


RE: Yes I Am - This Is My Time - Enno Presto - 23.11.2012

Masz talent do tworzenia melodii. Podoba mi się:) Jednak przydałoby się więcej mocy w dropie. Grunt, że masz fajne pomysły, a na technikę jeszcze przyjdzie czas:) Tak nawiasem mówiąc, to też mam z tym problem;P


RE: Yes I Am - This Is My Time - Yes I Am - 23.11.2012

Cytat:technikę jeszcze przyjdzie czasUśmiech Tak nawiasem mówiąc, to też mam z tym problem

Czo!!!? Sorki ale ja nie mam z tym problemów. Komentarz niczym nie poparty jest bezwartościowy.


RE: Yes I Am - This Is My Time - 9lives - 24.11.2012

Melodie, pomysł i dzwięki zajebiście mi się podobają. Jak dla mnie to najlepsza produkcja (przynajmniej dla mnie) od Ciebie jaką usłyszałem tutaj na forum. Co do techniki to sie nie wypowiadam bo odsłuchuje na lapku