MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
FIDGET Yes I Am - Crack It (Hermaniszewicz łooblimate remix xD) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: FIDGET Yes I Am - Crack It (Hermaniszewicz łooblimate remix xD) (/temat-fidget-yes-i-am-crack-it-hermaniszewicz-looblimate-remix-xd)



Yes I Am - Crack It (Hermaniszewicz łooblimate remix xD) - Herman - 30.10.2012

Mój pierwszy wobble Heart Może dokoncze remix, co myślecie?



na słuchawkach poki co to sklejam, także bądzcie wyrozumiali co do miksu ;d


RE: Yes I Am - Crack It (Hermaniszewicz łooblimate remix xD) - piral - 30.10.2012

Za długi wg mnie ten buildup. W dropie nawet nawet buja, ale wobbla bym wysunął jak Kay Ci poradził. W dropie gdzie wchodzi vox to cut'y są dziwne strasznie. Dałbym cuty pojedyńczych fraz np. "rock" "move "crack" etc.


RE: Yes I Am - Crack It (Hermaniszewicz łooblimate remix xD) - Wappa - 30.10.2012

wybacz Her ale znienawidziłem tego sampla 'ya-y' xd przeżarłem się nim strasznie :P ..., ale track spoko ;)


RE: Yes I Am - Crack It (Hermaniszewicz łooblimate remix xD) - RaNi/Works - 30.10.2012

Jest dobrze ale bass trochę za cicho...


RE: Yes I Am - Crack It (Hermaniszewicz łooblimate remix xD) - Yes I Am - 30.10.2012

Stopa się gubi jeszcze. Nie ogarniam tych cutów xd taki wesoły fidgecik póki co xd, ale jest jeszcze miejsce, żeby tyyyyyyyyle bassu na****ć


RE: Yes I Am - Crack It (Hermaniszewicz łooblimate remix xD) - Antrack - 30.10.2012

Strasznie duza komprecha :P fidget musi meic duzo dolu ale wobbel musi ciagnoc bo HF takze do porpawy :P
ale widze ze nowa mode na 4um rozpoczolem :D


RE: Yes I Am - Crack It (Hermaniszewicz łooblimate remix xD) - Jack Orlando - 30.10.2012

No basior do poprawy ;P
Za dużo tych cutów ;P Jakbym miał się przy tym bawić to bym nie wiedział co ze sobą zrobić xD

Za bardzo połamany ten beat, nie ma chwili płynności, co chwilę przerwa ;P


RE: Yes I Am - Crack It (Hermaniszewicz łooblimate remix xD) - Herman - 30.10.2012

Cytat: Jakbym miał się przy tym bawić to bym nie wiedział co ze sobą zrobić xD

co masz na myśli? ;d nie skumałem xd


edit: podrzucam poprawki ;d




RE: Yes I Am - Crack It (Hermaniszewicz łooblimate remix xD) - DeeJn - 31.10.2012

ja bym trochę może przyspieszył wobble w 2 fragmencie dropu bo vocal rozjeżdża się z bassem ;/ a łubcoki (wobble) :D ciągną cały utwór ;)

PS
Coraz większą konkurencja się robi


RE: Yes I Am - Crack It (Hermaniszewicz łooblimate remix xD) - Herman - 2.11.2012

Hahaha "konkurencja" xD troche, a nawet sporo zminiłem, już mnie denerwuje wszystko, nic po nie idzie jak trzeba :l

Kontrolery LFO nie działają jak powinny, dzwięki w piano roll grają kiedy chcą, słychać to w tracku, takie pustki... nie wiem, nie chciałbym teraz kręcić wobrlków na innej wtyczce :/ troche czasu mi to zajęło.