MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Mario Ayuda & Chris Callado - Limitless - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Mario Ayuda & Chris Callado - Limitless (/temat-uplifting-mario-ayuda-chris-callado-limitless)



Mario Ayuda & Chris Callado - Limitless - djpoter - 31.10.2012

Mario Ayuda & Chris Callado - Limitless

Styles: Uplifting / Progressive Trance
Length: 4:00 (Only Youtube)
Format: Video
Label: Interstate Recordings (Infrasonic)
Date of Release: 22.10.2012
Beatport: http://www.beatport.com/release/limitless/980991

Link for Listen:



Support (320 kbps) and more Information:
Youtube
Facebook
Soundcloud
www.marioayuda.com


RE: Mario Ayuda & Chris Callado - Limitless - Afterthought - 31.10.2012

Wyrazil bym swoje zdanie gdybys nie mial tu tego konta tylko po to zeby wrzucac nuty i czekac na ocene, to nie miejsce na takie 'gwiazdy' -.- Wydania w swiatowych labelach a nie ma czasu na napisanie paru postow pod nutkami innych uzytkownikow. Poczytaj sobie TO bo smiem przypuszczac ze na poczatku sobie odpusciles. Dziekuje to tyle z mojej strony ;)


RE: Mario Ayuda & Chris Callado - Limitless - RaNi/Works - 31.10.2012

No cóż powiedzmy że nuta w porządku... lecz szczerze powiem że jak wyżej nie lubię takich "gwiazd" które afiszują się posiadaniem utworu w światowym labelu... kij z tego jeżeli nawet nie masz czasu żeby paru postów napisać.
Nie idzie ci już czekać na ocenę.


RE: Mario Ayuda & Chris Callado - Limitless - djpoter - 31.10.2012

Zgodze się z tym że pominołem FAQ i postępuje tak jak wiele innych ludzi na tym forum w wiadomym celu, postaram się to zmienić. Odnośnie gwiazdorzenia - Jesteście obydwaj w błędzie, to co robie to jest jedynie forma promocji. Każdy producent chce trafic do jak najwiekszej liczby ludzi, nikt nie lubi krytyki ale napewno głupich komentarzy które się mijają z prawdą. Ja nie pierwszy raz wydawałem w takich labelach, i dla mnie to wcale nie jest powód nawet do ofiszowania się tym. Jak wasza polityka jest taka aby oceniać ludzi po tym jak bardzo udzielają się na forum i wyrabiać o nich zdanie na tej podstawie nie znajać ich to gratuluje pomysłu.


RE: Mario Ayuda & Chris Callado - Limitless - Afterthought - 31.10.2012

Ja nie oceniam cie pod katem ogolu tylko patrzac na twoje zachowanie na forum. Jestesmy tutaj po to zeby sobie pomagac i tez po to zeby dzielic sie swoimi wrazeniami po przesluchaniu utworu/ow kolegi/kolezanki, wiec popraw sie a zmienie zdanie na twoj temat :)


RE: Mario Ayuda & Chris Callado - Limitless - Matt Bukovski - 31.10.2012

ale na niego naskakujecie... a utwór bardzo dobry, jest w moim promo miksie na listopad :)


RE: Mario Ayuda & Chris Callado - Limitless - cinekkk1 - 31.10.2012

Jak dla mnie bardzo dobry kawałek, fajny styl no i technika bardzo dobrze opanowana.


RE: Mario Ayuda & Chris Callado - Limitless - sowa - 31.10.2012

przyjemny utwór... widać umiejętności spore i dlatego pewnie koledzy wyżej tak naskoczyli :) trzeba ich zrozumieć, że od osoby, która reprezentuje sobą taki poziom techniczny i wydaje w dobrych labelach miło by było zobaczyć czasami jakieś ciekawe wskazówki odnośnie tracków, uwagi... chodzi o rozwój polskich producentów w końcu :) jednak nikt Cie nie będzie do tego zmuszał :) każdy ma wolną wole :)


RE: Mario Ayuda & Chris Callado - Limitless - Peter O'ski - 31.10.2012

Koledzy, myślę, że trochę za ostro podeszliście do tematu. Można to było wszystko inaczej przekazać, w mniej agresywny sposób, oraz bez jakiś dziwnych szantaży. Ja ogólnie cieszę się, że takie osoby zaglądają na forum (w takim czy innym celu), mamy wgląd na to jak rozwija się polska scena. Wiadomo, fajnie by było usłyszeć od czasu jakąś opinię profesjonalisty, ale to już ich wybór raczej.

Co do kawałka - świetna technika. Melodycznie moim zdaniem tak średnio, ale przyjemnie się słucha. Twoje produkcje to po prostu transowe bigroomy i to jest w porządku. Dobrych bangerów również brakuje :)

Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów :)


RE: Mario Ayuda & Chris Callado - Limitless - Afterthought - 31.10.2012

(31.10.2012, 15:41)Delta 4 napisał(a): [...]w mniej agresywny sposób, oraz bez jakiś dziwnych szantaży

Tak spogladam po postach i nie widze zeby ktos byl agresywny albo co gorsza ktos go szantazowal<troll>
Zastanawia mnie tez fakt ow, ze gdybym to JA (poczatkujacy lecz rozwijajacy sie producent) wchodzil tutaj wrzucac swoje produkcje przy czym w nosie mial bym komentowanie postow reszty uzytkownikow, to ciekawe czy spotkal bym sie z taka aprobata ze strony choc jednego uzytkownika zwazajac na fakt ze nie wydalem swoich produkcji w zadnym mniej lub bardziej znanym labelu i nie mam zadnych znaczacych osiagniec ?? ;>

Moim zdaniem przez moja pozycje - a raczej jej brak - na rynku muzycznym, zostal bym od razu 'zjechany' dlatego iz nie stosuje sie do koncepcji forum.

Chcialbym, zeby bez wzgledu na to czy ktos jest swiatowa slawa czy amatorem, wszyscy byli traktowani jednakowo ale jak widze chyba nie moge na to liczyc..

Moge wydac sie w tej chwili osoba kontrowersyjna badz robic wrazenie wrogo nastawionej osoby, trudno..

@Delta 4: to JA decyduje co, jak, kiedy, gdzie i komu napisze i to JA odpowiadam za to co pisze wiec uprzejmie prosze nie mow mi co moglbym, czy co powinienem etc.

Dziekuje za uwage i pozdrawiam :)



RE: Mario Ayuda & Chris Callado - Limitless - Peter O'ski - 31.10.2012

(31.10.2012, 10:39)The Odd Boy napisał(a): wiec popraw sie a zmienie zdanie na twoj temat :)

Może nie jest to dokładnie szantaż, ale coś ala. Poza tym ja wasze pierwsze wypowiedzi odebrałem trochę jako atak na autora.

The Odd Boy napisał(a): Moge wydac sie w tej chwili osoba kontrowersyjna badz robic wrazenie wrogo nastawionej osoby, trudno..

Szkoda.

The Odd Boy napisał(a): [...] to JA decyduje co, jak, kiedy, gdzie i komu napisze i to JA odpowiadam za to co pisze wiec uprzejmie prosze nie mow mi co moglbym, czy co powinienem etc.

Nic takiego nie powiedziałem, jedyne co, to ZASUGEROWAŁEM, że można by ująć to w innych słowach. Bez spiny, bo czuję jakbyś miał do mnie jakąś urazę. Nie ograniczam Ciebie w żaden sposób, ale podkreśliłem, że nie warto zniechęcać ludzi, a zachęcić ich do współpracy na forum.

Zakładasz z góry wiele rzeczy, ale wydaje mi się, że część z nich jest wyolbrzymiona. Nikt by Ciebie nie zjechał, jedynie upomniał po jakimś czasie.
Przecież nikt w tytule nie wypisuje labela, a skoro klikasz na jakiś temat to raczej słuchasz danego kawałka. Label to raczej takie ukoronowanie, nie koniecznie wyznacznik (jeżeli track nie jest wydany, bo przecież nie każdy chce wydawać) jakości. Komentowanie przez pryzmat wydawnictwa to przecież bezsens.

Pozdrawiam.


RE: Mario Ayuda & Chris Callado - Limitless - Afterthought - 31.10.2012

Ja mam swoje zdanie i przy nim zostane, wiedzialem ze odbierzesz to jako spine, kiedy ja mialem nieco inny cel ale ok, nie wnikam :P

Ten temat mozemy drazyc dalej ale to i tak nie ma wiekszego sensu. Jesli szukasz rozmowcy to zapraszam do mnie z butelka krystalicznego plynu, wtedy mozemy gawedzic cala noc :D


RE: Mario Ayuda & Chris Callado - Limitless - SecretRank - 31.10.2012

Kawałek spoko, ale mi nie przypadł do gustu.


RE: Mario Ayuda & Chris Callado - Limitless - Stiopa - 2.11.2012

Wałek rzeczywiście ma swój poziom, jest mięso jest air jest git, to że nuta nie bliska mojemu sercu nie ważne, ale jest profeska.
Pozdrawiam.


RE: Mario Ayuda & Chris Callado - Limitless - ThomasWoodworm - 2.11.2012

Traczek konkretny i soczysty:) i oczywiście gratki za supporcik na wczorajszym asocie:)


RE: Mario Ayuda & Chris Callado - Limitless - Alex fat - 3.11.2012

Lande nuciwo niema co :). A jesli chodzi o promocje to niewiem czy jest czy nie taki dzial , ale jak jest taki dzial to tam powinienes ten otwor wzucac . Bo fakt jest taki ze forum musi sie rozwijac , i moim zdaniem jak juz sie udzielasz w tym dziale swoimi produkcjami to roznierz wnos cos . :) Pozdrawiam


RE: Mario Ayuda & Chris Callado - Limitless - creator01 - 11.11.2012

bardzo ladnie, tak trzymac!


RE: Mario Ayuda & Chris Callado - Limitless - Matson - 13.11.2012

Progressive jaki lubie, mroczny, ciągle coś się dzieje, podoba mi się.
Czekam na kolejne produkcje :)


RE: Mario Ayuda & Chris Callado - Limitless - JNoise - 24.11.2012

Ma to cos :)