MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Universe Dream - On The Last Day - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Universe Dream - On The Last Day (/temat-progressive-universe-dream-on-the-last-day--5040)



Universe Dream - On The Last Day - trance - 31.10.2012

Artysta: Universe Dream
Tytył: On The last Day
Gatunek: Progressive Trance
Czas: 6:09
Rodzaj Kompresji: 128 kb/s
Komentarz: kawałek w całoci oceniajcie <hahaha>

[Obrazek: onthelastday.jpg]




RE: Universe Dream - On The Last Day - RaNi/Works - 31.10.2012

Kawałek twój... i jak wszystkie są wyśmienite.


RE: Universe Dream - On The Last Day - Stiopa - 2.11.2012

Zajebista stopa, werbel, w ogóle pera wymiata. Jak G napisał kolejny rewelacyjny utwór. Nic tylko słuchać i się rozkoszować.
Pozdrawiam.


RE: Universe Dream - On The Last Day - Herman - 2.11.2012

miks bardzo przejrzysty, świetnie się słucha :) bardzo przyjemny track :)


RE: Universe Dream - On The Last Day - Afterthought - 2.11.2012

Ladnie gra, lubie takie spokojne nutki jednak mam zastrzezenie do clapa, jest w mono i strasznie to mi sie nie podoba ale sa gusta i gusciki moze innym to podchodzi ;) Duzy plus, pozdrawiam :)


RE: Universe Dream - On The Last Day - Intransitive - 2.11.2012

Technicznie bardzo dobrze, ale jak dla mnie melodia jest mało wyrazista. Niby dużo się dzieje ale tylko pozornie bo wychwycić motyw przewodni jest tu bardzo trudno.


RE: Universe Dream - On The Last Day - Alex fat - 3.11.2012

Nawet fajny utwor , dlamnie troche to wszystko za sorowe jest , ja bym to ocieplil wszystko , wtedy by bylo naprawde super. :) Pozdrawiam


RE: Universe Dream - On The Last Day - Aitra - 4.11.2012

Masz swoj styl i to jest fajne , ładny klimat ale i tak moje ulubione od Ciebie to Forever Loved :D


RE: Universe Dream - On The Last Day - devil's infection - 4.11.2012

szału nie ma ale naprawde przyjemnie sie słucha dobra robota


RE: Universe Dream - On The Last Day - SecretRank - 4.11.2012

Za mało dołu, ale tak to spoko.


RE: Universe Dream - On The Last Day - Squarz Kamel - 4.11.2012

Na początku bym trochę rozwinął utwór nie wchodził bym od razu z bassem ale to kwestia gustu. W 2:04 aż się prosi o jakiś piękny vocal ! :D Break down bym trochę rozwinął ale to też kwestia gustu :) Ogólnie fajnie się słucha i utwór na plus


RE: Universe Dream - On The Last Day - zgraja - 10.11.2012

Bardzo przyjemne brzmienie instrumentów. Miły, relaksujący utwór. W sam raz na odstresowanie po ciężkim dniu. Gratuluję.


RE: Universe Dream - On The Last Day - djpoter - 11.11.2012

nie słuchaj ich wszystkich na górze, bo to są albo twoi znajomi albo ludzie którzy ciebie znają i nigdy nie powiedzą ci wprost że to jest lipa w mixie bo pomysł fajny. Tak jak wspomniałem pomysł spoko, fajny klimat i wogóle ale technicznie to jest bieda, posłuchaj jak stopa gra i bass....to powinno płynąc, cos szumi na górze , jakby wyciete było za duzo w okolicach 700 hz na całości, nie jest to wyrwónane, fx'y za głośno, robisz podstawowe błędy, ciagle tylko słysze reverb, brzmienia nie sa klarowne i wyraziste. Całą dynamika to jest lipa, bo nawet na pada nie zwróciłem uwagi dopiero gdy o nim pomyślałem, usłyszałem ze cos sobei tam leci..... Mocne słowa, ale odbiega to od pewnych standardów technicznych, ale nie zmienia to faktu że track by mógłby być rewelacja gdyby był wykonany super technicznie. Pomyśl teraz ile wspaniałych produkcji możesz stracić przez brak dobrego wykonania. Bo to co zrobiłeś z mixem wcale nie podkreśla zadnych atutów tego utworu, gra sobie bo gra.