MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Alex fat-Justin - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Alex fat-Justin (/temat-progressive-alex-fat-justin)



Alex fat-Justin - Alex fat - 3.11.2012

Witam wzucam cos dosyc starego zeby cos sie dzialo :) , narazie nic niemoge skonczyc bo wena jest , dozo pozaczynanych projektow niektore naprawde fajne ale :) Co moge powiedziec o utwoze , napewno troche przydalo by sie poracowac nad mixem , zwlaszcza nad czystoscia , no i basu w basie troche zadozo . Moge sie pochawlic ze walek znalazl sie w sesie Jaytecha , z czego bylem bardzo zadowolony :D , nic zapraszam do odsluchu . :) Pozdrawiam

[/align]



RE: Alex fat-Justin - RaNi/Works - 3.11.2012

Monotonne ale beat mi się spodobał szczerze nawet fajne wokaliki dopracowany, dobry utwór. ale ta monotonia trochę bije.


RE: Alex fat-Justin - Afterthought - 3.11.2012

ladny klimat, wokal pasuje w tym wszystkim, bass w moim stylu, miks tez nie jest zly, nieco monotoni nie zaszkodzi xD niee no moglo by sie wiecej dziac ale nutka na + ;)


RE: Alex fat-Justin - djpoter - 4.11.2012

ogólnie super klimat i pomysł, kawałek kozacki pod tym katem. Niestety byłoby zbyt pięknie i epicko gdyby były same pozytywy, oczywiście technika leży po częsci, a tu wokal , a tu bass i kick, a tu coś.....szkoda takich pomysłów, bo ma to potencjał na naprawde mocne sztosy :)


RE: Alex fat-Justin - Aitra - 4.11.2012

Po pierwsze gratuluje supportu od Jaytecha (jak dla mnie jeden z najbardziej oryginalnych producentow :D) Świetne barwy i klimat . To jest to co lubie ;)


RE: Alex fat-Justin - Squarz Kamel - 4.11.2012

No całkiem ładnie mógłbyś trochę jeszczę urozmaicić ten kawałek czymś ale ogólnie mnie wkręciło


RE: Alex fat-Justin - Stiopa - 7.11.2012

Mnie tylko wkurza, że pluck gra na tym samym ,,miejscu,, w panoramie co butelkowa melodia....
Pozdrawiam.


RE: Alex fat-Justin - Matson - 13.11.2012

Klimat ładny, ale postarałbym się to wszystko bardziej rozwinąć.
Mix okej, ale można by go było jeszcze dopracować :P
Pozdrawiam :)


RE: Alex fat-Justin - Revo - 18.11.2012

ja bym zmienił butelkową melodie na inny łagodny dźwięk, poza tym utworek zachowuje fajny spokojny klimat

Pozdrawiam! :)


RE: Alex fat-Justin - Proto - 27.12.2012

Mimo tylu lat to ten wałek zawsze mi się podobał i jest jednym z nielicznych które traktuje jak relikwie. Wiec wybacz ale będę się czepiał :D

Generalnie beat ok ale te dzwony, plucki, i jakieś tym podobne dźwięki w ogolę do mnie nie przemawiają.
Wiem ze to rmx itd ale ten kawałek był ,jest ,genialny ze względu na jego mroczny niepowtarzalny klimat. A ty, sorry ze to powiem, zrobiłeś z niego jakiś plastik fantastic. Ale ale ... widzę potencjał. Gdybyś pozbył się tych śmiesznych dźwięków prosto z epoki Flinstonow, urozmaicił beat (choc cos mi sie zdaje ze jakiegos loopa slysze, ale nie kłócę się bo każdy robi jak chce) do tego jakiś naprawdę dobre melo bądź tło to może wyjść całkiem ciekawie. Na razie jest nudno i bez klimatu.

Pozdro


RE: Alex fat-Justin - FL FAN - 18.01.2013

Aż mi się ATB feat. Spacekid z utworem "Angels" przypomniał, gdy usłyszałem te słowa w utworze wymawiane w taki specyficzny sposób. Bardzo ładnie nagranie, porywająca melodia. Energicznie hipnotyzujący utwór. Niewątpliwie świetna kompozycja, zaaranżowana z wyczuciem, w której nie brak dynamiki i przestrzeni. Wszystko elegancko współgra. Doskonale dobrane efekty. Gratuluję efektownej realizacji pomysłu. Plus za to nagranie !