MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Yes I Am & Call Me Kay - Don't Kill My Love (ZOOn'r Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Yes I Am & Call Me Kay - Don't Kill My Love (ZOOn'r Remix) (/temat-yes-i-am-call-me-kay-don-t-kill-my-love-zoon-r-remix)



Yes I Am & Call Me Kay - Don't Kill My Love (ZOOn'r Remix) - ZOOn'r - 4.11.2012

Tytuł: Don't Kill My Love
Autor: Yes I Am & Call Me Kay
Remixer: ZOOn'r
Jakość: 320kb/s
Czas: 3:27
Link:

Witam, ukończyłem remix kawałka panów Yes I Am i Call Me Kay. Mam nadzieję, że się Wam spodoba, co prawda jest krótki, ale to tylko dlatego, że nie chciałem by narzekano na monotonnię i brak dynamiki :). Zapraszam do odsłuchania i oceniania!


RE: Yes I Am & Call Me Kay - Don't Kill My Love (ZOOn'r Remix) - Herman - 4.11.2012

pianino swietne, ale separacja stereo to jakaś pomyłka xDDDD skopałeś miks, jest bardzo sucho, pozatym przeciętny kowalski dla poprawy komfortu wejdzie w mixer windows ustawiać balans... głębia uciekła gdzieś. mimo to aranżacyjnie bardzo mi sie podoba :)


RE: Yes I Am & Call Me Kay - Don't Kill My Love (ZOOn'r Remix) - Yes I Am - 5.11.2012

No cóż... Nie będę się zbytnio rozwodził... YT jak wiadomo niszczy jakość, no ale niestety nie aż tak xd.
Mówię niestety, bo tak jak napisał Herman, pianino gra ładnie, a raczej grałoby ładnie, ale panoramowanie nie wyszło kompletnie. Za mocno przeniesiony kanał na lewo i za słabo rozbity w prawo. Z kolei w dalszej części brak jakiejkolwiek panoramy, wszystko ciśnie w środku.
Bass synth nawet fajnie gra, ale zdecydowanie można było dodać mu jeszcze mocy, tj. low mid. Lekki dist nawet i byłby na prawdę mocarny synth.
Troszkę jedynie w mixie się pare rzeczy nie zgadza. Najbardziej panorama kuleje. Aranżacyjnie tak, technicznie nie.


RE: Yes I Am & Call Me Kay - Don't Kill My Love (ZOOn'r Remix) - Jack Orlando - 5.11.2012

Zapowiadało się ciekawie, organy i te sprawy, ale jak zauważył herman i yesiam panorama kuleje, dodatkowo piano za bardzo na lewy kanał. To przejście w 1:50 też nie powala, tak nagle, z dupy nie pasuje, a duży przeskok. Dźwięki ściśnięte i tak sobie zmiksowane. Aranż cud miód ;P Za to masz plus.

@ZOOn'r
Dlatego zawsze przed wypuszczeniem tracku najlepiej jeszcze przesłuchać na różnych odsłuchach: słuchawki, telefon, auto, wieża rodzicow itd. xD


RE: Yes I Am & Call Me Kay - Don't Kill My Love (ZOOn'r Remix) - ZOOn'r - 5.11.2012

Czyli zawaliłem sprawę panoramy i mixu :/. Całość była robiona na głośnikach, na których nie zbytnio odczuwam co gra bardziej na prawym czy na lewym xD. No cóż, dzięki że zauważyliście te błędy i mi o nich napisaliście :). Na następny raz będe sprawdzał to na słuchawkach ;P. Dzięki za ocenę i wysłuchanie ^^.


RE: Yes I Am & Call Me Kay - Don't Kill My Love (ZOOn'r Remix) - RaNi/Works - 5.11.2012

No cóż miks... jest do bani... to pianino na lewym... blee... ale reszta nawet spoko.


RE: Yes I Am & Call Me Kay - Don't Kill My Love (ZOOn'r Remix) - C.o.b.r.a - 20.11.2012

Tylko to pianino na lewym nie wchodzi :P