MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Aitra - Promenade (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Aitra - Promenade (Original Mix) (/temat-progressive-aitra-promenade-original-mix)



Aitra - Promenade (Original Mix) - Aitra - 11.11.2012

Witajcie ;) Jakoś tak mnie naszło na progressive w te chłodne dni ;) Jak Wam sie to widzi ?dxb




RE: Aitra - Promenade (Original Mix) - Intransitive - 11.11.2012

Mi się to bardzo widzi:) Słychać, że nie idziesz na łatwiznę jeśli chodzi o melodię. Break świetny. Trochę brak przejścia do głównego motywu, ale i tak mi się podoba. Pozdro


RE: Aitra - Promenade (Original Mix) - djpoter - 11.11.2012

Troche Chaos jest panie :P, klimat jesti fajny ale ja nie ogarniam tego numeru.


RE: Aitra - Promenade (Original Mix) - T-Sted - 11.11.2012

Fajnie że masz taki własny styl, jak dzisiaj słyszę "progressive trance" to pierwsze co przychodzi mi do głowy taki "electro trance" ze zminimalizowanym znaczeniem melodii i dużą dawką agresji. U Ciebie jest inaczej - sporo delikatności jest w kawałku, poszczególne instrumenty pieszczą myśli. Ogólnie klimat świetny. Niby dłużyło mi się przez pierwsze półtorej minuty, ale nawet nie zauważyłem kiedy minęło kolejne 7... Dobra robota. Pozdrawiam.


RE: Aitra - Promenade (Original Mix) - Tranceangel - 11.11.2012

Jest dobrze, klimacik jest, mix ogarnięty poprawnie (choć szału nie ma :P ) :)
Resztę powiedziałem na privie, więc pozostaję mi tylko wystawić taką ocenę:

Motyw i Melodia: 9/10
Technicznie: 8/10
Gusta: 8/10
Ogółem: 8,5/10


:)


RE: Aitra - Promenade (Original Mix) - Herman - 11.11.2012

Na początku się troche wlecze, odnosi sięwrażenie, jakby tempo było źle dobrane. Bas, a właściwie oscylator, który jest na wyższej oktawie psuje zabawe, ponadto jedna nuta jest za nisko i nieprzyjemnie się słucha. Mógłbyś też pociągnąć dłuższy release w momencie, gdy gra bas i pady, szarpanie niszczy delikatny klimat. Od 2:30 do breaka jest sporo chaosu ogólnie. Reverb na square'owym pluczku za krótkie wg mnie, troche też źle usytuowany w stereo, za bardzo na prawej stronie. Gdyby mu jeszcze przyciąć średniego pasma :D Sam break urywa się z nikąd... Cóż klimat jest bardzo pływający, delikatny, wole jednak kawałki z większą dawką energii. Wszystko gra bo gra, spodziewałem się wiecej po wcześniejszych komentarzach ;)


RE: Aitra - Promenade (Original Mix) - Alex fat - 12.11.2012

Brzmi bdb , merytorycznie terz switnie , mi sie bardzo podbalo . :) Pozdrawiam


RE: Aitra - Promenade (Original Mix) - Afterthought - 12.11.2012

Aitra to jest KOBIETA a nie facet do cholery xD Moje zdanie juz znasz na temat nutki Gosiu ;) Pisze zeby uswiadomic ze macie do czynienia z - powtarzam - KOBIETA !! pozdrowki :D


RE: Aitra - Promenade (Original Mix) - RaNi/Works - 12.11.2012

nawet fajne łubudubu. Break ci wyszedł przyzwoicie, klimat zachęca do wsłuciwania. Troszk tego chaosu jest ale da się słuchać. Trak z własnym stylem, naprawdę dobry. Oby tak dalej.

@Odd i co z tego? Tym lepiej. Same chłopy na tym forum. Xd
i trzeba tak wypominać brzydko <><>


RE: Aitra - Promenade (Original Mix) - sowa - 12.11.2012

fantastyczny utwór... może przez to, ze jesteś kobietą masz większą wrażliwość w sobie przez co melodie robisz takie świetne... no mnie kawałek porwał całkowicie... pianinko mioodzio.. dźwięki świetne... woow... bardzo ciekawe jest przejście w mainpart a raczej jego brak... bardzo dobrze, że z niego zrezygnowałaś... nie ma spowolnienia niepotrzebnego przez co idzie kawałek jednym ciągiem co jest w tym przypadku baardzo trafione... duży plus za utwór


RE: Aitra - Promenade (Original Mix) - Afterthought - 12.11.2012

Giuseppe po prostu wypominam to tym ktorzy komentuja tak jak by byla facetem, czytalem poprzednie komentarze i odnosza sie jak faceta a ja tylko uswiadamiam niewiedzacym ;P


RE: Aitra - Promenade (Original Mix) - piral - 12.11.2012

Piękny utwór. Uwielbiam klimaty progressive, więc może dlatego. Technicznie też bardzo mi się jednak spodobało.
Daj znać jak wyjdzie. :D


RE: Aitra - Promenade (Original Mix) - Stiopa - 15.11.2012

A ja u Ciebie już za bardzo nie mam co pisać, jesteś lepsza z utworu na utwór. Jedyne co mnie zaskakuje to czas w jakim doszłaś do takiego poziomu. Niecały rok, a robisz lepsze wałki, niż ja po kilkunastu latach. To się nazywa pasja i talent!
Pozdrawiam.


RE: Aitra - Promenade (Original Mix) - zgraja - 15.11.2012

Mi się podobało. No, może skróciłbym nieco środkowego breaka (i pewnie zepsułbym w ten sposób cały utwór ;) ). Co do strony technicznej to się nie wypowiadam, bo jakoś niczego niepokojącego nie potrafiłem się dopatrzyć. Może wszystko jest OK, a może po prostu brak mi doświadczenia w tych sprawach, ale według mnie najprawdopodobniej i jedno i drugie :).


RE: Aitra - Promenade (Original Mix) - michall - 27.11.2012

trochę niespójny ten kawałek, jakby nad nim posiedzieć troszkę dłużej i co nieco przemyśleć to mógłby się zrobić fajnie klimatyczny.
A tak jak to wspomniano wcześniej - chaos ;)
Pozdrawiam


RE: Aitra - Promenade (Original Mix) - Andrew Attano - 2.12.2012

mnie sie podoba,ciekawy pomysl i aranzacyjnie i melodycznie troszke brzmienia mi nie podchodza,ale tak to bardzo spoko pozdr.:)