MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE Tony Igi - Astronomia (The Timbrer Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE Tony Igi - Astronomia (The Timbrer Remix) (/temat-hardstyle-tony-igi-astronomia-the-timbrer-remix)



Tony Igi - Astronomia (The Timbrer Remix) - The Timbrer - 15.11.2012



Poprawiona wersja. Lepszy mixdown i parę inncyh rzeczy. Powiedzcie mi co o tym sądzicie? :)


RE: Tony Igi - Astronomia (The Timbrer Remix) - RaNi/Works - 15.11.2012

No faktycznie teraz lepiej... w poprzedniej wersji kick był mniej intensywny więcej jest takich przeszkód w kicku.


RE: Tony Igi - Astronomia (The Timbrer Remix) - The Timbrer - 15.11.2012

Kwestia mixu. Dużo nad nim siedziałem, aż doszedłem do tego momentu


RE: Tony Igi - Astronomia (The Timbrer Remix) - Herman - 15.11.2012

super w panoramie gra ;) Pierwszy kick bardzo dobry, moc czuć ;d teraz od 1:23 rozbudowałbym pianino ;d Lead melo pięknie w barwie, troszke dołu jednak bym dał - subiektywnie ;d Kick niszczy, jest genialny. 2:28 snare za cicho wciąż ;P gdybyś podbił na początku tracka, na końcu i w tym momencie byłoby więcej pałera i fajniejsza dynamika utworu, jeżeli ten snare gra też pod kickiem to auto clip ;d

Ogólnie teraz bardzo dobrze brzmi track ;d

no i podoba mi się <ok>


PS. podrzuciłbyś midaska z melo z main parta ;d pobawiłbym się ;d


RE: Tony Igi - Astronomia (The Timbrer Remix) - The Timbrer - 15.11.2012

http://www28.zippyshare.com/v/15653801/file.html

Trzymaj Herman


RE: Tony Igi - Astronomia (The Timbrer Remix) - BEBE - 10.01.2013

jakbys wrzucil kawalek na zippy (nieufam jakosci yt) to bym wrocil z editem i cos Ci o kawalku napisal


RE: Tony Igi - Astronomia (The Timbrer Remix) - The Timbrer - 10.01.2013

@BEBE jakosc zippy tez nie powala :) Moim zdaniem jest taka sama jak na Youtubie. Po za tym i tak yraczek leci za darmo w weekend na moim fanpagu bo w koncu uzbieralem te 30 lajkow xDD. Niewazne. Juz sie wypowiadales na temat tego utworu na innym forum o tematyce hard i w sumie wiele oprocz mixu sie w nim nie zmienilo i paru innych juz niewielkich szczegolow :)


RE: Tony Igi - Astronomia (The Timbrer Remix) - FL FAN - 10.01.2013

Nie jestem znawcą gatunku, ale motywy tu i efekty są wbijające w fotel, znaczy jest OK i jest zachowany umiar.
Bardzo ładny break, melodia, porządna dynamika ma się rozumieć i moc ! Gratuluję i ode mnie plus za przystępny utwór nawet dla ludzi niezwiązanych z gatunkiem.



RE: Tony Igi - Astronomia (The Timbrer Remix) - BEBE - 11.01.2013

(10.01.2013, 21:33)The Timbrer napisał(a): @BEBE jakosc zippy tez nie powala :) Moim zdaniem jest taka sama jak na Youtubie. Po za tym i tak yraczek leci za darmo w weekend na moim fanpagu bo w koncu uzbieralem te 30 lajkow xDD. Niewazne. Juz sie wypowiadales na temat tego utworu na innym forum o tematyce hard i w sumie wiele oprocz mixu sie w nim nie zmienilo i paru innych juz niewielkich szczegolow :)
ale zawsze z zippy moge sciagnac i posluchac od siebie z kompa normalnie i w jakosci w jakiej Ty zrenderowales kawalek :)
ale jak nie wiele sie zmienilo to juz sie nie czepiam :D


RE: Tony Igi - Astronomia (The Timbrer Remix) - RDZK - 22.01.2013

No to pacz. Ten synth w intro kompletnie moim zdaniem nie trafiony, ułozenie go tez. Tak gra zeby grac, byleby cos w intro bylo. Takie powrot jakby do oldskoolu jezeli chodzi o intro. Niestety, bez sily, zeby caly tjun wzniesc wysoko. Za to reversik przyjemny. Dalbym mu troche gory wiecej, zeby wyrazniej bylo slychac to jak warczy. Brejk klasyczny, troszke juz nudny. Lead ma za mało miesa. Layerowales go? Nie wypelnia calej przestrzeni. Melodia genialna, wiadomo, ale w drugim parcie, ten Twoj edit niej juz mniej mi sie podobal. Kick juz ten z wyzszej polki. Ladnie, pieknie, ale nie sieje basem tak jakbym chcial. Mimo wszystko za kick 8/10. Zejscie do outro nie bardzo. Ten lead brzmi tak okropnie wtedy, ze szok :x jak jakis pad.. Te fx'y w otro tez nie teges. Mix ogarniety, widac, ze sie starales, jednak aranzacyjnie troche klapa. za calosc dostaniesz ode mnie 5/10.


RE: Tony Igi - Astronomia (The Timbrer Remix) - The Timbrer - 22.01.2013

Ale wy odkopujecie ten temat xD Ludzie jak dzisiaj sibie przesluchalem sobie tego utworu to WTF?! Na temat leada czy czegokolwiek. Wtedy mi sie podobalo ale skill rosnie xD