MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Jedmar - Experience Increases - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Jedmar - Experience Increases (/temat-trance-jedmar-experience-increases)



Jedmar - Experience Increases - cinekkk1 - 21.11.2012

Artysta: Jedmar
Tytuł: Experience Increases
Czas: 6:52
Gatunek:Trance
Jakość: 320 kbps
Komentarz: Oceńcie sami




RE: Jedmar - Experience Increases - Afterthought - 21.11.2012

Malo wyrazista pozycja jak dla mnie :) Jedyne co do mnei przemowilo to w polowie breaka ten gate z chorkami, nic wiecej :P Kick ma zbyt przycieta gore, bas brzmi nieciekawie, nie nadaje mocy utworowi. Melodia taka sobie lecz nie jest zla ale ten drzacy 'lead' w mainparcie to jakies nieporozumienie xD Poporacowal bym nad tym jeszcze :) Pozdrawiam


RE: Jedmar - Experience Increases - Peter O'ski - 21.11.2012

Fajna perkusja z początku, bo... taka niespotykana ;) Midbass mało wyraźny i czasem zmieniłbym nuty na których gra. Początek na prawdę fajny, taki trochę upliftowy.

Subpad w breaku również ustawiłbym na innych nutach.

Niestety lead w mainparcie, jak już wspomniane wyżej to niestety nieporozumienie. Ale ogółem nie jest aż tak źle, Panie Jedmar :)


RE: Jedmar - Experience Increases - RaNi/Works - 21.11.2012

Na początku fajnie... ale mainpart lipny z tym fałszującym synthem... brzydko z tym. Szału nie ma...


RE: Jedmar - Experience Increases - Stiopa - 24.11.2012

A mi się podoba, bo taki klimat jak mój, czyli złe dobieranie brzmień dla leadów czy plucków, ale klimat jest, leci sobie i plumka spokojnie, jaj nie urywa, i takie lubię posłuchać, pozdrawiam. :D


RE: Jedmar - Experience Increases - sowa - 24.11.2012

jak dla mnie mało mocy ma ten kawałek... dynamicznie kiepsko, średnio z miksem... bass również nie powala ale do ~3:52 mimo wszystko całkiem przyjemnie ale ten synth potem to całkowita porażka nie mogę go słuchać heheh ;] perka uboga słabo napędza utwór


RE: Jedmar - Experience Increases - cinekkk1 - 24.11.2012

Już nigdy więcej nie użyje tego plucka :)


RE: Jedmar - Experience Increases - JNoise - 24.11.2012

Chciałem coś napisać pozytywnego ale ten line bass taki z dupy i ten pluck ...


RE: Jedmar - Experience Increases - T-Sted - 25.11.2012

Perkusja fajnie lata po kanałach, ale poza tym to raczej nie bardzo mi przypadło do gustu. Bas trochę zamula, jak to już ktoś napisał kick ma za mało wysokich. Już w zasadzie samo to powoduje że nie ma mocy. Synth po 3:55 no... hmm... chyba sam wiesz o co chodzi :). Więc o ile sam początek może być i nawet mimo braku energii w jakimś stopniu wkręca o tyle później jest już gorzej. Pracuj dalej.


RE: Jedmar - Experience Increases - Andrew Attano - 2.12.2012

mnie nie podoba sie ta monotonia w melo pod koniec takie to troszke wycisniete z resztek .. takie mam wrazenie no trudno pozdr. :)