MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
AMBIENT Amomus - After the Rapids - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: AMBIENT Amomus - After the Rapids (/temat-ambient-amomus-after-the-rapids)



Amomus - After the Rapids - Amomus - 21.11.2012




Kontynuacja do mojego ostatniego kawałka - Rapids on Mars. Ten sam krajobraz co wtedy, tyle że nastała noc, a woda się uspokoiła. Innymi słowy - kołysanka. Miłego słuchania życzę.


RE: Amomus - After the Rapids - RaNi/Works - 21.11.2012

Śpię... i uznaję że pasuje pod majnkrafta xD
ale powiem szczerze: Mocarny utwór.


RE: Amomus - After the Rapids - Amomus - 21.11.2012

No nie no do majnkrafta to faktycznie byłoby jak marzenie! :D Haha nawet o tym nie pomyślałem. Dzięki!


RE: Amomus - After the Rapids - Stiopa - 22.11.2012

Piano wystaje za mocno z całości, skoro ma być kołysanka, to przez te piano nie zasnę. Ogólnie fajny klimat, ale za mało ciepła, za dużo suchości, nie wiem takie dziwne odczucie mam.
Pozdrawiam.


RE: Amomus - After the Rapids - S.Strzesniewski - 23.11.2012

Na początku miałem trochę jak stiopa, że te pianino trochę za bardzo się wybija, ale od 1.00 bardzo dobry klimat :)
Całkiem fajnie :) Pozdrawiam.


RE: Amomus - After the Rapids - Afterthought - 24.11.2012

Jakos nie przemawia do mnie calos, jedyne co mnie porwalo to padzik w tle, jego barwa i melodia, nic wiecej :P Mix ladny ale brakuje mi tam jeszcze czegos :)


RE: Amomus - After the Rapids - Intransitive - 25.11.2012

Rzeczywiście czegoś brakuje. Może minimalnej perkusji gdzieś w tle? Jakichś delikatnych 'głuchych' glitchów?


RE: Amomus - After the Rapids - shadowfinder - 25.11.2012

ten clavicimbel z drugiej części jest zajebisty! Dla mnie nic nie brakuje w tym kawałku, jest faktycznie dość minimalistyczny, ale klimat jest niepowtarzalny.


RE: Amomus - After the Rapids - ldsix - 27.11.2012

Pierwsza połowa usypia, druga budzi, jeśli to ma być rzeczywiście kołysanka, to nie dla mnie. Tło przyjemne.


RE: Amomus - After the Rapids - Amomus - 27.11.2012

(27.11.2012, 7:46)ldsix napisał(a): Pierwsza połowa usypia, druga budzi, jeśli to ma być rzeczywiście kołysanka, to nie dla mnie. Tło przyjemne.

Oj rety, niech ta muzyka będzie dla was tym czym tylko chcecie. Tak tylko rzuciłem słowo "kołysanka", ale też bez przesady, nie chodzi przecież o to by przy tym zasypiać, tylko żeby się przyjemnie zrelaksować. Prosty utwór, którego koncepcja była taka - dla odmiany coś bardzo spokojnego, bez wygórowanych ambicji, coś co nie próbuje Ci niczego udowodnić - po prostu sobie płynie, spokojnie i bezpretensjonalnie, sennie.

Starajcie się zawsze odbierać muzykę po prostu taką jaka jest, bez tego typu uprzedzeń przed słuchaniem, że "aha, to teraz będę słuchać kołysanki, okej". Dla jednych to może być medytacja, dla innych relaks, dla jeszcze innych kołysanka. To tylko punkty widzenia do których nie należy się zbytnio przywiązywać, bo tylko mogą niepotrzebnie zakłócić odbiór. ;) Bo jeśli się już starać to zakwalifikować w jakiś gatunek, to prędzej nazwałbym to.. New Age / Ambient. Kołysanka to oczywiście taki "żarcik". Mimo wszystko ten kawałek jest nadal skonstruowany "do słuchania", a nie "do zasypiania", więc się nie dziwcie, że jakieś wyraźne noty nie dają wam zasnąć. :D

No, to tyle jeśli chodzi o mój komentarz odnośnie waszych komentarzy. :) Ale doceniam je oczywiście, i dziękuję!


RE: Amomus - After the Rapids - shadowfinder - 27.11.2012

zgadzam się z tobą! :-)