MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Shadowfinder - Dream machine feat. McDalenna - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Shadowfinder - Dream machine feat. McDalenna (/temat-electronica-shadowfinder-dream-machine-feat-mcdalenna)



Shadowfinder - Dream machine feat. McDalenna - shadowfinder - 22.11.2012

Najnowszy kawałek, wstawiony dosłownie 10 min temu...:-) Wokale McDalenny.

pozdrawiam




RE: Shadowfinder - Dream machine feat. McDalenna - RaNi/Works - 22.11.2012

Od 4:23 ... tak wszystko się zlewa i nieciekawy efekt powstał.
Na początku i w połowie utworu miks wydaje się dobry. ale pod koniec już zaczyna się lekko deformować powiem.
Pomysł i aranż jak najbardziej znakomite. Ale posiedziałbym jeszcze nad tym.


RE: Shadowfinder - Dream machine feat. McDalenna - Stiopa - 22.11.2012

Mi jedynie Shadow jak zwykle wysokie tony przeszkadzają trochę, ale to może mankament moich słuchawek, które podbijają wysokie? Nie wiem. Tak, czy siak, jak napisałem pierwszy na sc :D super, że w końcu zaczynasz wyrzucać pomału swój wokal na wierzch. Za trzy utwory będzie już na przedzie, czysty i wyraźny. Keep going.
Pozdrawiam.


RE: Shadowfinder - Dream machine feat. McDalenna - shadowfinder - 22.11.2012

dziękuje za uwagi panowie!

stiopa, tak, byles pierwszy!!! :-) dziekuje ci! :-) mozliwe ze to jednak twoje sluchawki, bo ja sluchalem przez monitory i dwie sluchawki i za kazdym razem dzwiek wedlug mnie byl ok.

graf: szczerze mowiac nie wiem o co ci chodzi. Jesli chcesz czysty miks to nie taka muzyka, to raczej jakis club house czy cos takiego. Tutaj chodzi o melodie, emocje. Swiadomie zostawilem lekki mur dzwieku. Pracowalem dlugo nad tym kawalkiem i jestem zadowolony z miksu, jest taki jaki mial byc, jest kilka momentow w ktorych zlewaja sie wokale, ale tak mi sie podoba.


RE: Shadowfinder - Dream machine feat. McDalenna - S.Strzesniewski - 23.11.2012

Klimat jest :) Świetnie się słucha. Dla mnie jest wszystko ok. Wokal McDalenny ładnie się wpasował, ale i Twój też dobry :)


RE: Shadowfinder - Dream machine feat. McDalenna - Afterthought - 24.11.2012

Bardzo przyjemny klimat jednakowoz niepodpasowal mi meski wokal (z poprzednich komentarzy wnioskuje ze to twoj spiew) i nie zebym mial cos przeciwko twojemu glosowi bo masz ladna barwe lecz jakos nie pasuje mi pod ten utwor. Po prostu kwestia gustu ;) Bylo, nie bylo - kawal dobrej roboty, trzymaj tak dalej, pozdrawiam ;]


RE: Shadowfinder - Dream machine feat. McDalenna - droom - 24.11.2012

Jak we snie, bujajac na chmurce :)
Leciutko, atmosferycznie, kojaco, bez zmartwien i cierpien :)
Ta nutka, to jak lekarstwo hehe, pozwole sobie tak to nazwac.
Ekstra utwor Wam wyszedl !
Pozdrawiam
DrooM


RE: Shadowfinder - Dream machine feat. McDalenna - shadowfinder - 25.11.2012

Panowie, dziekuję za wszystkie uwagi!!

droom, dzieki, piekne poruwnanie, jak lekarstwo :-) ucieszuylem sie czytajac tego!!


RE: Shadowfinder - Dream machine feat. McDalenna - Intransitive - 25.11.2012

Całkiem fajny kawałek trzeba przyznać:) Wyobraziłem sobie, że na twoim wokalu są podbite środkowe częstotliwości a obcięte niskie i wysokie. To mogłoby mieć ciekawy efekt:)


RE: Shadowfinder - Dream machine feat. McDalenna - shadowfinder - 25.11.2012

hej intransitive! niskie są obcięte częściowo i środkowe podbite, więc niedaleko prawdy :-) (tylko wysokie - one są również lekko podbite...) - gdybym wysokie też obciął to myślę, że wyszedłby bardziej Depeche Mode ;-)


RE: Shadowfinder - Dream machine feat. McDalenna - Intransitive - 25.11.2012

No i właśnie o taki efekt mi chodziło. Efekt rozmowy telefonicznej:) Ale to takie moje nowe zboczenie bo sam takich dźwięków ostatnio używam:)


RE: Shadowfinder - Dream machine feat. McDalenna - hake - 26.11.2012

Mnie niestety nie zachwyciło to tak bardzo jak reszty. Za bardzo to wszystko rozmyte, ściana reverbu :) Podobają mi się za to motywy na gitarze ;)
Offtopując jeśli masz najnowszego reasona(z rack extensions) to koniecznie sprawdź(jeśli tego nie zrobiłeś) pogłos Tsar-1 od Softube. RV7000 wypada przy nim naprawdę SŁABO. Spróbuj wrzucić na niego np tą gitarę a sie przekonasz ;)


RE: Shadowfinder - Dream machine feat. McDalenna - ldsix - 27.11.2012

Wszystkie dźwięki, melodie, wokale są jak najbardziej w porządku, lecz bas jest zbyt słaby (krótkie niskie częstotliwości) i hatsy zbyt wyraźne (proste?). Niby to taki dream pop, ale brakuje mi tego dream w moim odczuciu. Poza tym - chwytliwe.


RE: Shadowfinder - Dream machine feat. McDalenna - Quantum Spark - 27.11.2012

Bardzo fajne, fajnie rozmyte.
Trochę nie pasuje mi rozmieszczenie męskiego wokalu na początku ale pewnie mi się wydaje.


RE: Shadowfinder - Dream machine feat. McDalenna - shadowfinder - 27.11.2012

empathic, dzieki za rady, niestety nadal uzywam reason 5 wiec nie da rady na razie...:-)

idsix, quantum - dzieki! :-)


RE: Shadowfinder - Dream machine feat. McDalenna - MINIMAL ATLAK - 5.12.2012

Bez zarzuceń.


RE: Shadowfinder - Dream machine feat. McDalenna - FL FAN - 4.02.2013

Przepiękne brzmienia, wokale, linie melodyczne, tak jak zawsze u Ciebie. Wspaniałe otoczenie, niewiarygodny klimat i jego złożoność. Głębia dźwięku i przestrzeń w jakiej się prezentują robią niesamowite wrażenie i wywołują wiele emocji. Gratulacje !