MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CHILL OUT Andy Line - Dominica Island (Chillout Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: CHILL OUT Andy Line - Dominica Island (Chillout Mix) (/temat-chill-out-andy-line-dominica-island-chillout-mix)



Andy Line - Dominica Island (Chillout Mix) - Andy Line - 25.02.2012

Andy Line - Dominica Island (Chillout Mix)




Można pobierać i zapraszam do komentowania:)


RE: Andy Line - Dominica Island (Chillout Mix) - ZOOn'r - 26.02.2012

Bass stanowczo za nisko jak na chillout. Pianko fajne ale te fale? To już przeszłość, przeważnie już się tak nie robi. Ale nutka ma być o wyspie więc teledysk byłby na jakichś Hawajach z widokiem na plażę i słonko ;P. Perka totalnie nie pasuje, ten snare.


RE: Andy Line - Dominica Island (Chillout Mix) - shadowfinder - 26.02.2012

zgadzam się z imanis, bas nie pasuje - za mocny, za ostry. I te fale również mi się nie podobają, trochę banalne. Melodia całkiem ładna, ale smycze nonstop zasuwają, lepiej byłoby mieć je tylko w niektórych częściach.

Powiem szczerze, jak dla mnie trochę nudne i zbyt typowe.

Ale gdybyś zmienił bas, wyjął smycze z środka, dodał jakiś jeszcze element (np. lead, arp, gitara), wyrzucił te fale (możesz zostawić na pierwsze 20sek ale potem już za dużo tego) i poprawił mastering to z tego może wyjść coś bardzo miłego. Powodzenia!!! :-)


RE: Andy Line - Dominica Island (Chillout Mix) - paweland - 27.02.2012

mi się nawet akompaniament jako taki w sobie podoba , chodzi o progresje akordów ale mógłbyś np smyki wzbogacić o tą samę partię jakimiś padami z sytrusa czy coś takiego ... podwyższyłbym tempo i podniósł bas o oktawe ;)

pozdrawiam


RE: Andy Line - Dominica Island (Chillout Mix) - Simonus - 1.03.2012

No fakt basik ostry troszkę, motyw na pianinku fajny :)


RE: Andy Line - Dominica Island (Chillout Mix) - Alex fat - 8.03.2012

Hej :) . Gdyby tak poracowac nan basem , to niebylo by zle utwor ma potencjal ale ten bas wszystko psuje.
Jak to naprawisz to bedzie zjadliwe . Pozdrawiam :)


RE: Andy Line - Dominica Island (Chillout Mix) - Violet - 10.03.2012

Sucho, ale przypomina mi bodajże moje wypociny z przed roku pod względem brzmień i barw. Bass taki kiedyś też katowałem, niestety w Twoim utworze zawodzi większość EQingu. Perkusja chyba najbardziej tu cierpi, w trakcie wejścia pianina pod sam koniec pętli słyszałem tam gdzieś delikatne rim-shoty i właśnie tu jest problem taki jak w całym mixie: Brakuje przestrzeni, przez co dźwięki nachodzą na siebie, giną lub cichną, zniekształcają się


RE: Andy Line - Dominica Island (Chillout Mix) - MonaKeR - 13.03.2012

Tak troszkę za mgłą, troszkę więcej sopranu do poszczególnych elementów musisz dodać bo brzmi jak midi. No i oczywiście ten bassik.

Jeżeli korzystasz z FL to podnoś do góry zawsze w mixerze Eq band 3 (high shelf). Tylko nie przesadz :)
Pozdrawiam.


RE: Andy Line - Dominica Island (Chillout Mix) - Plague - 4.05.2012

Ten bas ja bym ustawił o oktawę wyżej pobawił się na nim EQ, poza tym proponuję coś pokombinować z nutami na basie i z jego rytmem bo wszystko gra w jednym tempie, moznaby rozbudować delikatnie sekcje hatów.
Dla mnie za dużo monotonii, pad mógłby być "cieplejszy".


RE: Andy Line - Dominica Island (Chillout Mix) - eswua - 6.05.2012

racja basik i fale na nie ale melodia klasa