MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Sowa - Sorrows of Life (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Sowa - Sorrows of Life (Original Mix) (/temat-trance-sowa-sorrows-of-life-original-mix)



Sowa - Sorrows of Life (Original Mix) - sowa - 24.11.2012

<tarzan>




RE: Sowa - Sorrows of Life (Original Mix) - Afterthought - 24.11.2012

Chcialbym sie wypowiedziec na temat tego utworu ale z przyczyn technicznych nie moge. Powiem tyle ze mi sie jest ciekawie wykonana i jak juz pisalem ci na gg, masz 'zajebisty flet' <troll> Pozdrawiam ;)


RE: Sowa - Sorrows of Life (Original Mix) - RaNi/Works - 24.11.2012

<zyd> zajebiaszczy flet!
Troszkę miks do poprawy ale nuta spoks.


RE: Sowa - Sorrows of Life (Original Mix) - cinekkk1 - 24.11.2012

Fajne przejścia nadają dużo dynamiki utworowi. Mało nudy, coś się dzieje w utworze :) Moim zdaniem reprezentujesz solidny poziom i z kolejnymi produkcjami będziesz na jeszcze wyższym.


RE: Sowa - Sorrows of Life (Original Mix) - T-Sted - 25.11.2012

Już od początku spodobał mi się kick, ogólnie dół pracuje całkiem dobrze, do tego perkusja nieźle napędza kawałek. Break ładny, melodia w porządku. Jedyne co mi jakoś nie podeszło to może zbyt wydłużony początek. Ogólnie dobry kawałek. Pozdro.


RE: Sowa - Sorrows of Life (Original Mix) - PiT J. - 25.11.2012

Myslałem,ze tu jest amatorski poziom ... ale sie myliłem:) Profesjonalny poziom !!! Kawałek zajebiscie zrobiony ale jesli chodzi o mnie to wole melodie bardziej wyrafirowane:)


RE: Sowa - Sorrows of Life (Original Mix) - Stiopa - 26.11.2012

Melodię kojarzę... :/ Nie jestem pewien, ale podobna nuta. Tak, czy siak niezłe, przeszkadzają mi tylko te ciągłe zmiany, chciałeś, żeby wałek się nie nudził i trochę za dużo, bo trance ma tranceować, a w Twoim numerze za bardzo nie można, bo ciągle coś się zmienia. :)
Pozdrawiam.


RE: Sowa - Sorrows of Life (Original Mix) - Peter O'ski - 30.11.2012

Bardzo fajne pady w intrze i ogółem bardzo ciekawe melodie. Wejście do breaka, jak i cały break na prawdę udane. Drop i main part nawet energetycznie i to mi się podoba :)

Jedyne co mogę zarzucić to to, co napomniał Stiopa - za dużo zmian i czasem ciężko się połapać. Ale tak to konkretny kawałek sowo, coraz lepiej Ci idzie :)


RE: Sowa - Sorrows of Life (Original Mix) - Andrew Attano - 2.12.2012

mnie sie podoba i to bardzo .. ciekawy walek co racja to racja.. konkretny kawalek tylko jeszcze troszke pracy przy nim ;)


RE: Sowa - Sorrows of Life (Original Mix) - djpoter - 10.12.2012

naprawde świetny numer, fajna melodia, technicznie też wporządku. Nic tylko słuchać :)


RE: Sowa - Sorrows of Life (Original Mix) - Divine Frequency - 10.12.2012

Ale sliczne sowka zrobila :*
osobiscie bym tylko wiecej gory dal :P


RE: Sowa - Sorrows of Life (Original Mix) - matt_bodkin - 16.01.2013

troszkę nie mój klimat.. ale bardzo solidny mix i aranż.. ładnie dół ciągnie.. jest moc.. tylko tak dalej <perfect>