MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
NEUROFUNK Tehnik - Lunatik - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: NEUROFUNK Tehnik - Lunatik (/temat-neurofunk-tehnik-lunatik)



Tehnik - Lunatik - Johnny - 26.11.2012

Lunatik to pierwszy kawałek który prezentuję w tym dziale, nie jest to moja najnowsza produkcja, ale zdecydowanie ulubiona ze wszystkich wyprodukowanych w tym roku, a przy okazji nieco odmienna od innych neurofunków które miałem okazje zobaczyć na tym forum :)



Made in Renoise ;)


wszyscy którym spodobał się ten numer będą mogli pobrać go wraz z trzema moimi innymi produkcjami już 20 lutego wraz z premierą mojej drugiej darmowej EPki "Deepness Of Soul":




RE: Tehnik - Lunatik - xplasm - 26.11.2012

ja znam dobrze już twój styl, mix kopie dupe jak zawsze, jedyne co, ale to już kwestia gustu nudnawo troche. Ale stopa elegancka


RE: Tehnik - Lunatik - Johnny - 26.11.2012

dzięki, choć akurat przy tym kawałku z nudą nie jest tak źle ;)

@mod edit - spoko spoko, nie przyzwyczaiłem się jeszcze ;)


RE: Tehnik - Lunatik - Afterthought - 26.11.2012

Mi niestety spodobal sie jedynie ten wokalik w srodku, reszta jakos do mnie nie trafia ;) Ale nie bierz tego do siebie, to kwestia gustu a ja nie slucham takiej muzyki na biezaco ;P Pozdrawiam ;]


RE: Tehnik - Lunatik - Johnny - 26.11.2012

spokojna głowa, nie mam w zwyczaju się obrazac na komentarze, a tez nikt nie robi rzeczy które będą się podobaly zawsze każdemu - "nie podoba mi się" =/= "jest do kitu", zresztą nie raz zrobiło się cos zasługującego i na taki komentarz hehe ;)


RE: Tehnik - Lunatik - hake - 26.11.2012

Całkiem dobre, jeśli chodzi o technike w zakresie basy/stopa/werbel jesteś zajebisty.
Myśle jednak że mógłbyś trochę ożywić wysokie pasmo. Musnąć większym reverbem i zwiększyć dynamikę.

Aranż jak to w neuro - nieciekawy ;)

Ten wokal pośrodku nie pasuje za cholere, dla mnie jest trochę wciśnięty "na pałe" ;)


RE: Tehnik - Lunatik - stoneagepl - 26.11.2012

ok już wiemy skąd ta ksywa ale jak dla mnie to jest wstęp do czegoś większego - spodziewałbym się jakiegoś dropa i tak dalej ;)


RE: Tehnik - Lunatik - Johnny - 26.11.2012

@empathic & stoneagepl - wiem co macie na myśli, ale też nie każde neuro musi po dropie burzyć ściany i usuwać nerki ;) tutaj zamysł był taki żeby to było trochę jak skrzyżowanie Allied z Full Force'owym spokojem :)


RE: Tehnik - Lunatik - Stiopa - 27.11.2012

DLa mnie spodobały się brzmienia. Coraz bardziej zaczyna mi się podobać taki klimat :)
Pozdrawiam.


RE: Tehnik - Lunatik - Quantum Spark - 27.11.2012

Dla mnie wszystko jest spoko. Tylko całość nie jest w moim guście.


RE: Tehnik - Lunatik - digital-es - 28.11.2012

Zajebisty klimat! Bardzo dobra jakość dźwięku (master, mix!) Czekam na kolejne! Dobra robota, tak trzymaj!


RE: Tehnik - Lunatik - Herman - 28.11.2012

Technicznie bez większych zastrzeżeń, może wokal nieco za bardzo z tyłu. Szkoda, ze przez 2 minuty gra praktycznie to samo, przydałaby się chwila z wokalem i padzikiem, bez perkusji :) jest co prawda świetna, ale za długo, na końcu gdy uderza bass impact słychać delikatny pad, coś takiego widziałbym w środku przez kilka taktów ;))


RE: Tehnik - Lunatik - Johnny - 28.11.2012

doceniam wszystkie komentarze, ale gdybym miał wg nich zacząć produkować, to zaczalbym robić liquidy a nie neuro/techy - a na to raczej nie mam ochoty ;)


RE: Tehnik - Lunatik - a.trax - 28.11.2012

Dźwiękowo jak zawsze bez zastrzeżeń. Klimat taki "tehnikowy" jednym się podoba innym nie. Ja zaliczam się do tej pierwszej grupy:]


RE: Tehnik - Lunatik - fckd_dnb - 29.11.2012

Wszystko brzmi profesjonalnie, klimat naprawde dobry.
Vocal świetne oddaje klimat całości
up@ co do monotoni, w takim rodzaju muzyki to jest norma i bardzo dobrze ; p
Pozdrawiam ;)


RE: Tehnik - Lunatik - piral - 3.12.2012

Dawno mnie nie było w tym dziale, ale twój numerek kopie dupę porządnie.