MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
NEUROFUNK Xplasm - Psychoactive - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: NEUROFUNK Xplasm - Psychoactive (/temat-neurofunk-xplasm-psychoactive)



Xplasm - Psychoactive - xplasm - 26.02.2012

Świeże mięsko, dopiero co po renderze




RE: Xplasm - Psychoactive - ZOOn'r - 26.02.2012

Nooo troche żylaste te mięcho i w środku niedogotowane :/. Mógłbyś dać jakiś sos to było by dobre. Potrzymaj dłużej w piekarniku i bardziej zbij, by tych żył tyle nie było. Bez panierki troche fujaste :/.
(Myślę, że zrozumiałeś na podstawie mięsa, o co konkretnie chodzi? Nie? To przetłumaczę :P)

Snare troche za głośno wali, i te dźwięki ambientowe troche są za mało "na wierzchu". Daj jakieś "przeszkadzajki" typu fx'y albo coś w tym stylu. Popraw leciutko mix.


RE: Xplasm - Psychoactive - xplasm - 26.02.2012

dzięki, jeszcze mam go w masarni, więc jeszcze mogę cos zmienić :)



RE: Xplasm - Psychoactive - MBrass - 26.02.2012

Więcej kompresji i equalizera. Dudni cały kawałek i to nie jest fajne. Podoba mi się ten chaos w środku, ale perka za mocno przebija całość. Ogólnie nie jest źle, odnajdziesz się w tym klimacie ;).

Pozdrawiam :)


RE: Xplasm - Psychoactive - wzuandwzu - 26.02.2012

Będzie z tego cacko... ładnie śmiga... Podoba mi się motyw rozwojowy wałka...


RE: Xplasm - Psychoactive - Skrzyp - 29.02.2012

perka naprawdę spoko, jednak przydałoby się w miksie nieco zgłośnić i zequalizować bass i inne elementy. Brakuje mi jakiegoś crasha w takcie, czy czegoś takiego. Jakby jednego elemenntu brakowało w loopie. Ja bym zostawił np pare fraz tak jak jest, a potem dorzucił coś co by bardziej pływało tego drumloopa. Ale ogólnie klimat bardzo mi pasuje. Jak wałek w masarni to spoko, będzie miazga:D


RE: Xplasm - Psychoactive - Simonus - 1.03.2012

Nie no bardzo fajnie wszystko gra bedzie ostro :) znaczy już jest. Fajny basik i beat :)


RE: Xplasm - Psychoactive - xplasm - 1.03.2012

Ogólnie w pełnej wersji ściszyłem perke o 5%,, dałem na wierzch borowanie i jeszcze muszę pobcinac parę częstotliwości żeby ładnie wszystko współgrało.



RE: Xplasm - Psychoactive - wzuandwzu - 1.03.2012

wróciłem do wała, i moim zdaniem jest idealnie... kosmetyczka i pochwal się całością:)



RE: Xplasm - Psychoactive - xplasm - 1.03.2012

całość wkrótce, muszę poskładać parę tracków nie wydanych i puszczę taką mała epkę w obieg


RE: Xplasm - Psychoactive - shadowfinder - 2.03.2012

Mbrass, a co to znaczy więcej equalizera?? ;-)

xplasm: Nie dodawaj więcej kompresji bo będzie bardziej dudniało a nie mniej...

jest ok, choć mnie nie chwyci...


RE: Xplasm - Psychoactive - digital-es - 6.03.2012

Mój klimat! Elegancko popierdala. Trochę ciszej ten rez na środku, i będzie chodził jak ta lala. Pro ziomek!


RE: Xplasm - Psychoactive - ZaRaz2001 - 7.03.2012

Jak nuta z Wipeout, zajebiste, lecę!