MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Hermansky - trensiwo pierwsze - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Hermansky - trensiwo pierwsze (/temat-trance-hermansky-trensiwo-pierwsze)



Hermansky - trensiwo pierwsze - Herman - 7.12.2012

Noo, nadszedł czas na testowanie w tym gatunku ;d nie mam pojęcia jaki to podgatunek xd

co myślicie o tym?




RE: Hermansky - trensiwo pierwsze - T-Sted - 7.12.2012

(7.12.2012, 21:06)Herman napisał(a): nie mam pojęcia jaki to podgatunek xd

Szczerze to ja też nie wiem :). Mógłby być progressive jakbyś rozbudował perkusję i ułożył bas bardziej nieregularnie. Aranżacyjnie trochę biednie więc nie bardzo wiem co tu oceniać. Brakuje mi subbasu i chyba bardziej trance'owego kicka. W sumie fajna melodia, ma pewien potencjał.


RE: Hermansky - trensiwo pierwsze - RaNi/Works - 8.12.2012

Dziwne... Ale bardzo interesujące, powinieneś namieszać więcej w subku i melo urozmajcić. Powinno wyjść niezłe nuciwo :)


RE: Hermansky - trensiwo pierwsze - Herman - 8.12.2012

Większą uwage przyłożyłem do zmiksowania basu i synthów ;) Stopa pozostanie delikatna, ponieważ mocne, twarde kicki to jedyny element, który w gatunku trance mi nie podoba się ;P napewno pozostanie oldschool :) nieco poprawiłem, myśle że dokończe tracka. Dzieki za opinie Panowie ;d




RE: Hermansky - trensiwo pierwsze - sowa - 8.12.2012

3 minuty a mało się dzieje... build mnie nie przekonuje... jednak gdyby chociaż przejścia był dobre to by uszło jednak przejścia są szybkie i niezbyt interesujące... wejście w break lepiej wydłuż a dropp... no dropp to gwóźdź programu... musi być interesujący i sprawiać, że w kroczu robi się mokro... a potem następuje wejście w maina i eksplozja... szał... a tu takie biedne... na ten bass daj jakieś atuomatyzacje bo tak gra i nic.. alb lekki phaser... albo dodaj 1 ścieżkę z phaserem to zawsze nakręca bassline... break... zero epickości... straszna jest perka :) hatyyy muszą napędzać ten syf... a tu co? bidaaa.... co kicka bym przebolał bo jakoś tam puka bez mocy ale puka... ale szczerze to leci niemrawo ten kawałek :) mało dynamiki... energii zero :P dużo masz do roboty, melo całkiem fajne... nie skupiaj się na synthach bo to najmniejszy problem tym gatunku :P


RE: Hermansky - trensiwo pierwsze - Herman - 8.12.2012

Braki wynikają głównie z mojego braku osłuchania w gatunku ;) narazie jest nieco połączenie z komercją, o czym świadczą krótkie przejścia :) Nad perkusją pracuje, nie chce wypchac hatów w miksie, mysle że zrobie bardziej komercyjnie. Dzięki ;d


RE: Hermansky - trensiwo pierwsze - Castiel - 8.12.2012

Faktycznie czuć troche komercja.
Intro jest zbyt długie jak na 3 minutowy kawałek bardziej pasuje na nutke,która ma od 5 do 6 minut.
Melo i bass mi się podoba,ale czuć tę pustkę kiedy słucham tej nutki.
Dla mnie projekt jest na plus.


RE: Hermansky - trensiwo pierwsze - Afterthought - 11.12.2012

Widze ze herlmans sie rozkreca ale jeszcze troche musisz popracowac ;D Urzekla mnie melodia ale moj entuzjazm ostudzila pustkai brak glebi w calym mixie :) Popracuj nad tym a bedzie z tego cos konkretnego ^^