MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Ervin K - For you (Radio Version) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Ervin K - For you (Radio Version) (/temat-trance-ervin-k-for-you-radio-version)



Ervin K - For you (Radio Version) - Matt'de Loure - 8.12.2012

Witajcie :)

Przedstawiam Wam taką o sobie nutke w moim wykonaniu ;P Krytykujcie do woli :D
P.S Nutka bez Mastera :)



Pozdrawiam serdecznie :)


RE: Ervin K - For you (Radio Version) - Enno Presto - 8.12.2012

Pomyliłeś działy, bo to jest trance. Poza tym utwór mi się spodobał mimo, że jest w nim dosyć pustawo i niewiele się w nim dzieje jak na radio edit. Muszę pochwalić Cię za melodię, bo jest bardzo przyjemna i łatwo wpada w ucho. Myślę, że przydałaby się zmiana leada na bardziej łagodny, bo ten po prostu nie pasuje do ogólnego klimatu. Pracuj dalej i nie zapomnij pochwalić się efektami swojej pracy :)


RE: Ervin K - For you (Radio Version) - Matt'de Loure - 9.12.2012

Dziękuje za opinie :) Kurde no ja wrzucam kawałki do działu Trance to wtedy mam dance i tak w kółko :/ jakoś nie moge trafić z działem xD

P.S Więc prosze moda o przeniesienie ;)


RE: Ervin K - For you (Radio Version) - Peter O'ski - 9.12.2012

Lead za bardzo rżnie mi po uszach, trzeba by go zmienić :) Clap gdzieś zginął w tłumie, haty jak dla mnie mogłyby lepiej napędzać utwór, a ride'y niestety za bardzo mieszają się z górą (czyt. są mocno zagłuszone)

Melodia jest za to bardzo przyjemna i tutaj leci plus. Ogółem oprócz leada jest to całkiem przyjemny utwór, szczególnie początek :)

Pozdrawiam.


RE: Ervin K - For you (Radio Version) - Afterthought - 11.12.2012

jedyne co mi nie pasuje to dopasowanie tempa ten wokalnej wstawki z tempem utworu, co do leadu to niewiem, mi nie przeszkadza ;)


RE: Ervin K - For you (Radio Version) - Blue Horizon - 3.01.2013

Mi się te preview bardzo spodobał! klimat zapowiada się naprawdę świetny :) Barwy leada nie zmieniaj bo straci sens, lecz możesz zlayerowac pare innych leadów o podobnej barwie by był bardziej masywniejszy no i w eq się z nim pobaw :)

Czekam na całość ! :)


RE: Ervin K - For you (Radio Version) - RaNi/Works - 3.01.2013

Całkiem dobry numer!. Jedynie mi pustka nie podeszła. Oraz kilka przesunięć, nietrafień tempa o czym odd wspomniał. Miks niech pozostanie, przydało by się czymś wypełnić te spore luki.


RE: Ervin K - For you (Radio Version) - Satesla - 5.01.2013

No proszę :) Bardzo dobry traczek czekam na całość i zrób coś z tym leadem który gryzie troszkę w uszy reszta jest good :)


RE: Ervin K - For you (Radio Version) - sowa - 5.01.2013

popracowałbym na barwą pianinka... lead mnie nie powala jak sama ta melodia... proste i niezbyt wciągające... zero automatyki leci to tak przez większosć traczka... nudne to po prostu :) więcej urozmaicenia...


RE: Ervin K - For you (Radio Version) - michall - 8.01.2013

Co do leada to nawet obcięcie go filtrem dolnoprzepustowym trochę go złagodzi. Do tego reverb i ping pong delay żeby go rozrzucić nieco w przestrzeni i będzie przyjemniej.
Ale ja barwę bym zmienił ;P


RE: Ervin K - For you (Radio Version) - lico2243 - 8.01.2013

Lead rzeczywiście za głośno, perka MINImalnie za cicha, a tak to nawet wpada w ucho ;)


RE: Ervin K - For you (Radio Version) - AleyOshay - 15.01.2013

lead jak dla mnie jest ok... tylko na początku jakoś go przytłumić czymś żeby nie był taki agresywny od razu... no i ogolnie trzeba by go troche poprawić bo troche ryje po uszach... ale melodia bomba fajnie się wkręca i pasuje do tego wokalu jak złoto ;)


RE: Ervin K - For you (Radio Version) - Matt'de Loure - 17.01.2013

Dziękuje serdecznie za opinie i szczerą krytykę, za to te forum lubię.
Pomoc się jak najbardziej przyda :) Mam nadzieje że kolejne kawałki będą o wiele lepsze ^^
Dzięki jeszcze raz!!! i Pozdrawiam :D

Ervin K