MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Roxette - It must have been love (FL FAN Version) +2 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Roxette - It must have been love (FL FAN Version) +2 (/temat-electronica-roxette-it-must-have-been-love-fl-fan-version-2)



Roxette - It must have been love (FL FAN Version) +2 - FL FAN - 12.12.2012

Cover przepięknego utworu It must have been love zespołu Roxette






Tutaj cover Fleetwood Mac i ten utworek Everywhere, który lata temu tak wyjątkowo mnie zachwycił.





Kolejna piosenka o miłości w moim wykonaniu niespełnionego marzyciela....

Tym razem utwór With Or Without You zespołu U2


Siedziałem całą noc nad tym i perka może i uboga, ale taki mam styl, zresztą zanim dopasowałem tempo do reszty swoich wypocin, to straciłem ochotę na jakąkolwiek muzyczną przygodę... "z Tobą czy bez Ciebie...."




RE: Roxette - It must have been love (FL FAN Cover) +2 - Herman - 22.12.2012

Dobrze zmiksowane nawet ;) jest oddany klimat, szkoda że nie ma scieżek wokalnych, jednak to wokal oddaje najwięcej ;)


RE: Roxette - It must have been love (FL FAN Cover) +2 - RaNi/Works - 22.12.2012

Łoł. Ja powiem tak: ocenianie twoich kawałków to dla mnie czysta formalność.
Poprostu... Stoją na wysokim poziomie.


RE: Roxette - It must have been love (FL FAN Cover) +2 - sowa - 22.12.2012

mi to wszystko brzmi jak piosenki grane przez dziecko na keyboardzie z puszczonym z niego podkładem xDD ewidentnie nie mój styl etc. wiec chyba nie mam co oceniać :P


RE: Roxette - It must have been love (FL FAN Cover) +2 - FL FAN - 22.12.2012

[Obrazek: 81741074e142e01vcvcc2b4ba.jpg]


HAŁ DU JU DU !!

Psiakrew ! Komentarzy tyle co kot napłakał... a tak mu pomagałem przy tych coverach....jestem zawiedziony...

Pozdrawiam

DJ HUSKY



RE: Roxette - It must have been love (FL FAN Cover) +2 - Stiopa - 26.12.2012

Stary bez obrazy, ale Jarra bardziej polubiłem, tutaj to brzmi jak jakieś midi tanie, z podstawionymi brzmieniami. Weź się za coś swojego, a nie bawisz się plikami midi w flu, tak to ja robiłem 13 lat temu w reasonie, jak nie wiedziałem co to syntezator...
Pozdrawiam...


RE: Roxette - It must have been love (FL FAN Cover) +2 - FL FAN - 27.12.2012

Spoko luz..... mnie też bardziej przypadły przeróbki Jarre'a niż te z tego tematu. Nie wiem czy czytałeś moją historię ale swoje najlepsze czasy dawno mam za sobą i skoro wykręcałem utwory Jarre'a 20 lat temu jedną ręką ze znajomymi, to dziś nie muszę się już na to spinać, nic nie musze nikomu udowadniać i układać tego samego po 200 razy i mogę się pobawić plikami MIDI i nowoczesnym softem, który daje mi i tak tylko namiastkę dawnej zabawy. Ile mogę ułożyć od siebie to układam reszta leci z puchy i to wszystko, nie zależy mi, nie mam już zdrowia jak kiedyś i nie traktuje tego już tak poważnie bo i tak nic mi z tego nie przyjdzie. Czasem sobie przetłumaczę jakiś tekst lub zrobię instrukcję czy opis do jakiejś części programu FL Studio, gdy lepiej się czuje i wrzucam na forum i tak to wygląda. Autorskich nagrań raczej unikam jak ognia, bo nie wychodzą jak kiedyś i szkoda psuć swoje dobre imię najzwyczajniej w świecie.



Pozdrawiam Serdecznie


RE: Roxette - It must have been love (FL FAN Cover) +2 - Stiopa - 28.12.2012

A to poczytam Twoją historię... :) Tylko gdzie... hmmm


RE: Roxette - It must have been love (FL FAN Cover) +2 - RaNi/Works - 28.12.2012

ojtam stiopa. czepasz się chyba czegoś xD


RE: Roxette - It must have been love (FL FAN Cover) +2 - FL FAN - 28.12.2012

(28.12.2012, 12:31)Stiopa napisał(a): A to poczytam Twoją historię... :) Tylko gdzie... hmmm

Napisane 11 listopada Tutaj na forum w dziale Wasze początki > Lata 80.



Pozdrawiam Serdecznie


RE: Roxette - It must have been love (FL FAN Cover) +2 - Wappa - 28.12.2012

aaaaaaa Roxette !! przypomniały mi się czasy gdy wystawałem niewiele ponad metr nad ziemię :D ale fajnie się tego słucha, jako że Oryginał ma 10/10 to ty dostajesz 9,6/10 za ten coverek :D


RE: Roxette - It must have been love (FL FAN Cover) +2 - T-Sted - 28.12.2012

Fajnie że robisz takie covery, aż skłoniły mnie one do posłuchania sobie oryginałów. Te piosenki przypominają mi może nie tyle pewien czas w moim życiu (powstały zanim pojawiłem się na świecie), lecz pewien stan którego dzisiaj nigdy nie dosięgam. Otóż kojarzą mi się z corocznymi podróżami nad morze do Krynicy Morskiej pod koniec lat dziewięćdziesiątych jakie odbywałem z rodziną. Nie wiem może te utwory leciały w radiu, czy z kasety podczas takich podróży. Miałem wtedy parę lat, być może nie zwracałem na te piosenki uwagi, jednak jakoś zapadły mi w pamięci. Nie kojarzą mi się znów ze stanem w kontekście podróży, lecz stanem w kontekście wrażenia. Bo chodzi tutaj o zwykłą beztroskę. Te piosenki mają w sobie niezwykłą pogodę ducha w połączeniu z czymś co łapie za serce i wzrusza. I może trochę mięknę z wiekiem, ale jeszcze kilka lat temu takie ballady na mnie nie działały - może obawiałem się czuć, może ten zespół emocji nie był spójny ze mną. Tak czy inaczej dziękuję Ci za przypomnienie tego wszystkiego... Pozdrawiam.


RE: Roxette - It must have been love (FL FAN Cover) +2 - Castiel - 28.12.2012

Bardzo dobre covery :)Przyjemnie się słucha:) Pozdrawiam.