MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Lady Gaga - Poker Face (FL FAN version) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Lady Gaga - Poker Face (FL FAN version) (/temat-lady-gaga-poker-face-fl-fan-version)



Lady Gaga - Poker Face (FL FAN version) - FL FAN - 15.12.2012

Mój cover utworu Poker Face - a Pani artystka performerka również zawartego wokalu to Lady Gaga





Miłego słuchania ...albo ...... potraktujmy to jako żart bo ...mix poszczególnych instrumentów i wokalu odnośnie całości raczej dopracowany nie jest szczerze przyznam i zrobione "na szybko" i w zasadzie "na kolanie".


(Lady Gaga to chyba Dance ? Ale jeśli źle umieściłem to proszę administratorów o przeniesienie)


RE: Lady Gaga - Poker Face (FL FAN version) - Revnotes - 15.12.2012

Nie ma znaczenia czy oryginał to dance, ważne czy Twój remix to dance. Szczerze, ciężko stwierdzić czym on jest.
Waveforme wizualnie przypomina kiełbaskę i tak też całość brzmi, zgnieciona konkretnie do tego zamulona.
Muzyki nie można robić na szybko jeśli ktoś ma czerpać przyjemność z jej słuchania,
chyba że Ty po prostu czerpiesz przyjemność z czytania komentarzy i nie interesuje Cię co kto napisze.


RE: Lady Gaga - Poker Face (FL FAN version) - piral - 15.12.2012

Dźwięki mają potencjał jakiś w sobie, ale miks jest bardzo słaby. To należałoby poprawić i wyszłoby nawet nieźle. Totalnie nie mój klimat, bo dźwięki raczej robione na old-schoolowe. Wydaje mi się, że do Lady Gagi pasują jednak bardziej elektroniczne, nowoczesne. Tak czy inaczej synteza bardzo fajna.


RE: Lady Gaga - Poker Face (FL FAN version) - RadOne - 15.12.2012

ja mam zdanie jak użytkownik tego forum powyżej :) dźwięki są nawet ładne ale to nie mój klimat


RE: Lady Gaga - Poker Face (FL FAN version) - FL FAN - 15.12.2012

(15.12.2012, 15:44)Elnanter napisał(a): Waveforme wizualnie przypomina kiełbaskę i tak też całość brzmi, zgnieciona konkretnie do tego zamulona.


To jak coś brzmi i wygląda na soundcloud zawsze odbiega od rzeczywistosci. Mogę udowodnić - zrzutem obrazu z programu.
[Obrazek: 2542587Nowy-1.jpg]

(15.12.2012, 15:44)Elnanter napisał(a): Muzyki nie można robić na szybko jeśli ktoś ma czerpać przyjemność z jej słuchania,

To tylko tak w formie żartu o którym sobie rozmawiałem wczoraj tu na czacie forumowym i nie traktowałbym tego aż tak śmiertelnie poważnie. Napisałem że niedopracowane, bo na szybko - nie dla przyjemności słuchaczy lecz dla żartu o czym na początku wspomniałem i jeśli ktoś nie ma życzenia słuchać i marnować czasu na żarty, to nie musi tu wchodzić.

(15.12.2012, 15:44)Elnanter napisał(a): chyba że Ty po prostu czerpiesz przyjemność z czytania komentarzy i nie interesuje Cię co kto napisze.

Odnośnie komentarzy to jest wręcz odwrotnie - interesuje mnie to co ktoś napisał (przyznam zawsze plus dla każdego wpisu) skoro już poświęcił na to swój czas. Trudno mówić tu jednak o czerpaniu z tego przyjemności.

Zapraszam tutaj jeśli chcesz posłuchać nagrań bardziej dopracowanych (nagranych nie dla żartu). Pierwsze tematy od góry covery JMJ i dwóch innych zespołów w jednym temacie. Magnetic Fields 4 już znasz ale polecam, bo zmieniłem w nim trochę rzeczy.


(15.12.2012, 15:49)piral napisał(a): dźwięki raczej robione na old-schoolowe.

Czyli cały ja.

Piękne dzięki Wszystkim !
Pozdrawiam !!


RE: Lady Gaga - Poker Face (FL FAN version) - RaNi/Works - 15.12.2012

nawet fajnie przyznam. Ale co do wykonania to bym posiedział nad nim.


RE: Lady Gaga - Poker Face (FL FAN version) - Herman - 15.12.2012

Zdecydowanie za mało basu wg moich preferencji :) Technicznie wokal jest troszkę za głośno i miejscami chyba nie trafia, ale przyznam, że kompozycja, super :) Lady Gaga ma głos odpowiedni do ostrych, syntetycznych dzwięków, również taka jest acapella, dlatego jestem pod wrażeniem, że tak dobrze się to zgrywa :) Fajnie, że perkusja jest dość naturalna <ok> Zgodzę się w 50% z tym, że miks jest do poprawy. Wiem, ze aranżowałeś całość nie wrzucając wokalu, dlatego nie patrze na wokal jako element do oceny technicznej całości, jedyne uwagi na początku posta :)


RE: Lady Gaga - Poker Face (FL FAN version) - surgal16 - 11.01.2013

Jeszcze musisz posiedziec nad nim troszke. Slysze ze mix robiony na szybkiego...


RE: Lady Gaga - Poker Face (FL FAN version) - FL FAN - 11.01.2013

(11.01.2013, 16:36)surgal16 napisał(a): Jeszcze musisz posiedziec nad nim troszke. Slysze ze mix robiony na szybkiego...

Tak napisałem na górze, że to był żart na szybko i na kolanie, często się tu bawimy ostatnio w różne mixy i niekoniecznie na poważnie.

Posłuchaj sobie tego - Castiel i FL FAN in the MIX !!!

(Na samym dole są nasze dwie rozszerzone wersje)


Dzięki że tu zajrzałeś w ogóle ;-)


RE: Lady Gaga - Poker Face (FL FAN version) - surgal16 - 11.01.2013

(11.01.2013, 17:21)FL FAN napisał(a):
(11.01.2013, 16:36)surgal16 napisał(a): Jeszcze musisz posiedziec nad nim troszke. Slysze ze mix robiony na szybkiego...

Tak napisałem na górze, że to był żart na szybko i na kolanie, często się tu bawimy ostatnio w różne mixy i niekoniecznie na poważnie.

Posłuchaj sobie tego - Castiel i FL FAN in the MIX !!!

(Na samym dole są nasze dwie rozszerzone wersje)


Dzięki że tu zajrzałeś w ogóle ;-)


Dobrze wiedziec. . . Bo juz troszeczke sie zdenerwowalem :D


RE: Lady Gaga - Poker Face (FL FAN version) - Castiel - 11.01.2013

Mi się tam podoba :) Taki śmiechowy cover troche :)Lubie takie oldschoolowe klimaty.


RE: Lady Gaga - Poker Face (FL FAN version) [żarty] - Punish - 15.01.2013

posiedź nad masteringiem bo siedzi ;P


RE: Lady Gaga - Poker Face (FL FAN version) [żarty] - FL FAN - 15.01.2013

Już dawno to skasowałem.....nikt nie będzie nad tym siedział bo to był jednorazowy żart. Już 10 razy zostało to napisane.
Ale dzięki za odsłuch.


Polecam Ci inny muzyczny żart: Rednex - Cotton Eye Joe (FL FAN mix)

Posłuchaj sobie także tego - Castiel i FL FAN in the MIX !!!